Çok az şirket gerçek Instagram büyümesi sunuyor. a1insta.com Hint alışverişi için en iyi web sitesidir Gerçek Instagram takipçileri.

a1insta, Hindistan’daki Instagram etkileyicileri, uygulamaları ve ajanslarıyla çalışır. Instagram profilleri Instagram A1 tarafından tanıtılır.

%100 gerçek, otantik, son derece aktif, Hintli ve organik Instagram takipçileri ve beğenileri.

Bu gerçek Instagram takipçileri gönderilerinizi beğenir, yorum yapar ve izler.

#1 Hikaye için bir şablon oluşturun.

Takipçilerin özelleştirebileceği ve gönderi paylaşabileceği bir hikaye slaytı hikayelerve yeniden paylaşmak derken kastettiğim şey “hikaye formatı“! Şablonlar, birkaç yıl önce insanlar “şu ya da bu” için şablonlar oluşturduğunda popülerdi. “Kepçe listeleri“vb, ama yine de çalışıyorlar!

Şablonları kullanmak, kitlenizi çekmenize yardımcı olacaktır.

#2 – Bir filtre yapın

Bu öneri diğerlerinden biraz daha karmaşık olsa da, yüz filtrelerinin çok geniş bir kitlesi var! İnsanların hikayelerinde en sevdikleri yüz filtresini kullanma olasılıkları daha yüksektir, bu da kendi içeriklerini üreten diğer insanlara maruz kalmanızı sağlar.

#3 – Üçüncüsü, hikayelerinizdeki yaratıcıları adlandırın

Diğer içerik oluşturucularla bağlantı kurun ve işbirliği yapın. Ardından birlikte eğlenceli bir seri oluşturduktan sonra birbirinizin kategorilerini hikayelerinizde paylaşın.

Ayrıca eğlenceli bir paylaşılan eşantiyon düzenleyerek ve bunu hikayelerinizde tanıtarak işbirliği yapabilirsiniz. Birbirinizin hedef kitlelerine ulaşmanıza yardımcı olarak, bunu yapmak ikinizin de büyümesine yardımcı olabilir.

Ancak, kullanıcılar etiketlenen herhangi bir kategoride hızlı bir şekilde gezinebildiklerinden, Hikayeler ile başlamayı seviyorum.

#4 – Bunun için Ortak Çalışma Gönderi özelliğini kullanın

Instagram’ın meslektaş gönderisi özelliği, insanlara doğal olarak ulaşmanın yeni bir yoludur. Sonuç olarak, bu özelliği kullanmak, ikinci bir hesabınız veya işbirliği yapmak istediğiniz bir arkadaşınız olsun, içeriğinizi anında yeni bir takipçi grubuna sunar.

Bu, yeni müşteriler çekmek için tamamen ücretsiz ve etkili bir tekniktir!

#5 – İçeriği birden fazla platformda yayınlayın

Bu, blogunuzda, Twitter’da, Facebook’ta, TikTok’ta ve Pinterest’te paylaşım yapmanız gerektiği anlamına gelir. İçeriği popüler hale gelen herhangi bir yeni uygulamada veya sosyal paylaşım platformunda paylaşmalısınız.

Sadece Instagram’da gönderi paylaşıp bir günlüğüne bıraksanız bile, tek bir yerde kalarak birçok potansiyel takipçi kaybedersiniz.

Yalnızca Pinterest’te yayınlamak mı istiyorsunuz? İşler! Ek bir tane seçin Sosyal ağ uygulamasıp, başlamak ve sonra ileri gitmek için.

#6 – Kitlenizin ilgisini çekin

Instagram’da takipçilerinizle etkileşim kurmak, büyümenin harika bir yoludur. Muhtemelen bunu binlerce kez duymuşsundur, ama bu doğru. Kitlenizle etkileşim kurmak, onlara önem verdiğinizi gösterir. Yorumlarına ve mesajlarına tepki verin.

Sayfalarını ziyaret edin ve ürettiklerinden keyif aldığınızı söyleyin. Bugün, gerçekten takipçi sayınızı artırmak istiyorsanız, Instagram’da aktif ve meşgul olmanız gerekiyor.

Bu, Instagram algoritmasını atlamanın da harika bir yolu!

#7 – Soru sorun

“Soru sorma” önerisinin kulağa belirsiz geldiğini biliyorum, ama aslında sizi burada yapmaya teşvik ettiğim şey, izleyicilerinize sorular sormak. Sizden ne görmek istediklerini bilmek istiyorsanız, onlara haftalarının nasıl geçtiğini sorabilirsiniz!

Ve bir sonraki adımda ne tür malzeme üreteceğinize karar vermekte zorlanıyorsanız, hayranlarınızdan fikir almanın harika bir yolu.

#8 – Analizlerinizi kullanın

Instagram analizlerini ne sıklıkla izliyorsunuz? İlk yazmaya başladığımda ve okuyucu kitlemi artırmaya çalıştığımda “asla” dedim.

Kitleniz hakkında biraz bilgi sahibi olmanın, örneğin sizinle çevrimiçi olarak tam olarak etkileşimde bulunacakları saatler gibi, yardımcı olabileceği ortaya çıktı. Evet. Pratik, biliyorum.

Instagram’ın zaten sağladığı ölçümlerden yararlandığınızdan emin olun ve bunları hesabınızı büyütmek için kullanın.

9 Numara – Karusel sonrası

Bazı tahminlere göre, Instagram’da bir atlıkarınca paylaşmak, tek bir resim yayınlamaya kıyasla etkileşimi %14 oranında artırıyor. Döngüler, videolu birkaç resim veya resimden oluşan bir koleksiyondur.

Potansiyel hayranlarınıza ve takipçilerinize daha ilgi çekici bir hikaye anlatmanıza yardımcı olurlar.

#10 – Instagram gönderi çevreleri

Makaralar şu anda bir an yaşıyor! Instagram, geliştirildikçe yeni özellikler kullanan hesapları destekler. makaralarInstagram’ın cevabı TikTokİnan bana, 2022’de hiçbir yere gitmiyorsun.

Makaralar kalmak için burada ve insanları zirveye taşıdı milyonlarca.

kesinlikle bana bakmalısın 5 Günlük Makaralar Mücadelesi ve Mini Video Kursu Daha fazla izleyici çeken ve erişim sağlayan çevreler oluşturmak için yardıma ihtiyacınız varsa.

Bagikan:

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan.