ABD merkezli Magento web geliştiricisi

Diposting pada

sağlamada bir şirketin performansı Magento web geliştiricisi Hizmet, kullandıkları yaklaşımın kalitesi ile doğrudan ilişkilidir. 13 yılı aşkın bir süredir e-ticaret geliştirme sürecini iyileştiriyoruz.

1. İş değerlendirmesi

Her şirketin benzersiz bir hikayesi vardır. Müşterileriniz ve hedef kitleniz de farklıdır. Bu nedenle ilk adımımız şirket stratejinizi, müşterilerinizi, hedef kitlenizi ve satış merkezlerinizi tanımaktır.

Şirketiniz hakkında ne kadar çok şey bilirsek, yaratıcı yaklaşımımız o kadar etkili olacaktır.

Bu süre boyunca açık iletişime sahip olmak hayati önem taşır.

Bize göre, iş ortaklığının en önemli yönlerinden biridir. Cevaplanmamış soru yoksa, hedeflerini karşılayan bir web sitesi oluşturmak için makul bir şansımız var.

2. Bir Magento web sitesi oluşturun

Magento web geliştiricisi için planlama

Planlama aşaması, önceki aşamada toplanan gerçekleri ve fikirleri kavramsallaştırdığımız ve yaratıcı süreç için bir strateji oluşturduğumuz zamandır.

Tasarım, özellik akışı, içerik planlama ve geliştirme seçimlerini değerlendirmek ve yapmak için en iyi zamandır. Ekip, tasarım çalışmasından önce web sitesi öğelerinin ana hatlarını çizerek, şekillenmekte olan yeni Magento web sitesini daha iyi anlıyor.

Zaman çizelgesi ve proje değerlendirmesi

Bir proje zaman çizelgesi, genellikle daha geniş bileşenlerin tamamlanmasını veya bir web sitesinin başlatılmasını temsil eden üst düzey kilometre taşlarına bölünür.

Bu kilometre taşlarının her birinde kısa vadeli yinelemeler vardır. Her yineleme, önceki yinelemedeki özelliklerin test edildiği ve gözden geçirildiği ve bir sonraki yinelemede geliştirme için belirli sayıda yeni özelliğin seçildiği bir başlangıç ​​oturumu ile başlar.

Araştırma tasarımı ve planlaması

Deneme tasarım süreci, kapsamlı bir çalışma ve hazırlık ile başlar.

Sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlamak için ziyaretçilerin web sitenizle nasıl etkileşime girdiğini görmemiz, değerlendirmemiz ve anlamamız gerekiyor. Kusurları belirlemek ve tüketicilerin web sitesini nasıl kullandığını öğrenmek için analitik araçlardan gelen verileri kullanırız.

Elde edilen bilgilere dayanarak, tel kafese başlamaya hazırız. Tel çerçeveleme, web sitesi içeriği, site yapısı ve kullanıcı akışlarının ana kategorilerine odaklanmamıza yardımcı olur.

Tel çerçeveler, nihai web sitesinin her önemli bileşeninin bir resmini içermelidir. Anlamayı kolaylaştırmak için çalışanlarımız ve müşterilerimizle hızlı bir şekilde paylaşılabilen etkileşimli prototipler kullanıyoruz.

2.2. Magento web geliştiricisi

Tasarımcılar, görsel kimliğinize bağlı kalarak, gelecekteki web sitenizin estetik görünümünü yaratır. Inchoo’da tasarım, grafik tasarımın standart bir kullanımı olarak ele alınmaz, yalnızca estetik bileşene odaklanır.

Kullanıcı merkezli tasarım yaklaşımımız, yoğun bir şekilde veri toplamak, insanları araştırmak ve istedikleri veya ihtiyaç duydukları bilgileri sunmak için web ile nasıl etkileşime girdiklerini anlamaktır.

Ayrıca ayrıntılara çok dikkat ediyor ve sektördeki en iyi uygulamalara bağlı kalıyoruz. Tasarım aşaması tamamlandıktan sonra ön uç geliştirme aşaması başlayabilir. Tasarımcılar, projenin ömrü boyunca görsel kalite güvencesi sağlar.

Kullanıcıların bakış açısından

Tüketicilerin bakış açılarını alarak ve kendimizi onların yerine koyarak, herhangi bir e-ticaret sitesinin başarısı için kritik olan kullanıcı merkezli tasarıma ulaşıyoruz.

Son derece duyarlı bir tasarım zihniyetiyle, web sitesi ziyaretçilerinin ihtiyaç ve isteklerini karşılamak için kullanımı basit kullanıcı deneyimleri yaratıyoruz.

Tüm platformlar ve cihazlar için tasarım

Tüm web trafiğinin yarısından fazlası artık mobil.

Tüm bu mobil kullanıcılar potansiyel müşterilerdir.

Bu nedenle platform, çözünürlük veya cihazdan bağımsız olarak mümkün olan en anlamlı kullanıcı deneyimini sunmaya çalışıyoruz.

Inchoo’da tasarım, dönüşüm oranları ve şirketinizi büyütmenize yardımcı olmakla ilgilidir. Ziyaretçileri karşılayan ve onları müşteriye dönüştüren çekici e-ticaret mağazaları tasarlıyoruz.

Incho’daki tasarım sürecinin nihai hedefi, alışveriş deneyimini basit ve doğal hale getirmektir. Böylece insanlar kendileri için önemli olan şeye odaklanabilirler: ev rahatlığında veya hareket halindeyken alışveriş deneyiminin keyfini çıkarmak.

2.3. Magento e-Ticaret web geliştirme

Planlamadan hemen sonra geliştirme aşamasına başlıyoruz çünkü sıfırdan verimli bir prosedür oluşturmak istiyoruz.

Bu aşamada, ön uç ve arka uç geliştiriciler, yüksek performanslı Magento web siteleri oluşturmak için birlikte çalışır.

Bu aşamada sürekli test, her şeyin planlandığı gibi teslim edilmesini sağlar.

Geliştirme aşamasında kullandığımız bazı kavramlar şunlardır:

Verim

Hızlı bir web sitesi oluşturma hedefi ilk günden başlar. Hızlı Magento’nun cevabı, özellikleri ve temaları hızı göz önünde bulundurarak tasarlamaktır.

En iyi uygulamalar

Sistemi kolayca genişletilebilir ve yükseltilebilir hale getiren Magento web sitesi tasarımı en iyi uygulamalarına bağlı kalmaya büyük özen gösteriyoruz. Kısayollar, geliştirme sürecinde bir seçenek değildir.

Ölçüm

Herhangi bir zamanda, varsayımlar ve veriye dayalı gerçekler arasında ayrım yaparız. Yaptığımız şeyin sonuçlarını ölçmek, çalışma kültürümüzün bir parçasıdır.

Genel uzantılar yerine özel çözümler

Magento eklentisi kullanmak mağazanız ve şirketiniz için bir lanettir. Zayıf uzantılar web sitenizi yavaşlatır, güvenlik riskleri oluşturur ve bakımı yavaşlatır.

İşleri basit tutun.

Basit her zaman hızlı değildir. Bununla birlikte, basitlik, web sitenizin hedeflerine daha verimli bir şekilde ulaşmanıza yol açabilir.

3. Magento web sitenizi genişletin

Yeni bir Magento web sitesi çevrimiçi olduğunda, iş tamamlanmaz. Bu, yeni bir aşamaya girdiğimiz zamandır – web sitenizi geliştirme aşaması.

İçinde, kullanıcıların yeni web sitesiyle nasıl etkileşime girdiği hakkında yeni veriler toplamaya başlıyoruz. Bu verilere dayanarak, sürekli optimizasyon için yeni hedefler oluşturmak üzere sizinle ortaklık yapıyoruz.

Devam eden bu sürecin temel amacı, sitenin kullanımını kolaylaştırmak ve tüketicileri daha mutlu ve daha fazla satın almaya istekli hale getirmektir.

Yeni bir Magento web sitesi çevrimiçi olduğunda, iş tamamlanmaz. Bu, yeni bir aşamaya girdiğimiz zamandır – web sitenizi geliştirme aşaması.

Yeni müşteriler çekmek ve mevcut müşterileri elde tutmak için aşağıdaki taktikleri kullanıyoruz:

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

E-ticaret şirketleri için 13 yılı aşkın SEO çalışması boyunca, müşterilerimiz Google tarafından asla cezalandırılmadı. Mantık basit: Tüm Google düzenlemelerine ve standartlarına uyuyoruz.

Web sitenizin performansını son derece ciddiye alıyoruz. Bu nedenle acele etmiyoruz ve bunun yerine sürekli iyileştirmeye odaklanıyoruz.

sitede seo

Her ay web sitenizin farklı bir yönüne odaklanıyoruz. SEO sıralamanızı etkileyebilecek her şeye bakıyoruz. başlıklar, H Etiketler, resim alt Etiketler, Ve içerik vardır Herşey Derinlemesine tartışıldı, Boyunca İle birlikte doğrudan nesne için parçacık her şey önemlidir anahtar kelime Analiz.

Ardından, araştırma bulgularımıza dayanarak neyin optimize edilmesi gerektiğine dair sonuçlar çıkarmak için birikmiş bilgimizi kullanırız. Bu hizmeti kullanarak web sitenizin organik arama geliri her ay artacaktır.

Site dışı SEO takibi

Zararlı bağlantılar almadığınızdan emin olmak için her ay yeni geri bağlantılarınızı kontrol ediyoruz. Herhangi bir korkunç geri bağlantı bulursak, başınız belaya girmeden bunları kaldırırız.

3.2. Kullanıcı deneyimini geliştirin

Web sitemizde kullanıcı deneyimini nasıl iyileştireceğimiz, dönüşümleri nasıl artıracağımız, alışveriş sepetini terk etmeyi nasıl azaltacağımız ve hemen çıkma oranlarını nasıl azaltacağımız konusunda bilinçli kararlar vermek için Google Analytics ve diğer araçları kullanıyoruz.

Müşterilerin web sitesiyle nasıl etkileşime girdiğini öğrenmek için tüm cihazlarda kullanıcı davranışını izliyoruz. Bu bulgulara dayanarak, değişiklikler ve iyileştirmeler için öneriler sunuyoruz. Sizin ve bizim fikirlerimizi değerlendirmek ve web sitesinde hangi değişikliklerin yapılacağına karar vermek için çeşitli araçları kullanarak bölünmüş testler oluşturuyor ve çalıştırıyoruz.

3.3. Tıklama başına ödeme yönetimi ve gelişmiş analitik

Diğer PPC yönetim hizmetleri ile Inchoo arasındaki fark, e-ticaret konusunda uzman olmamızdır. Öncelikle Magento e-Ticaret şirketleriyle ilgileniyoruz ve sizin için en önemli olana odaklanmamıza izin veriyoruz. Bu yaklaşım, PPC yönetimindeki en son taktiklere ve endüstri standartlarına ayak uydurmak için yeterli zaman ayırmamızı sağlar.

Daha fazlasını okumak için. Tıklamak Burada

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *