Adobe Color Wheel’i kullanarak bir web sitesi tasarlama

Diposting pada

Bir web sitesi tasarlamanıza yardımcı olabilecek bir renk çarkı programı mı arıyorsunuz? Kontrol edeceğiz Adobe renk tekerleği programı bu yazıda, bu yüzden cevabınız evet ise, lütfen devam edin.

Girişin yanı sıra, web sitenizi tasarlamaya nasıl başlayacağınızdan da bahsedeceğiz. Adobe Color Wheel’in yardımıyla. Bu gönderi, başlamak hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri içerir. Adobe ile Renk Çarkı Ayrıntılı bir rehber arıyorsanız.

Adobe Uygulaması renk çarkı tam da göründüğü gibi.

Web sitenizin tasarımı için doğru renkleri seçmek ve paletler geliştirmek zorlu bir iştir. Ancak, değil zor sen Sadece doğru araçlarla başlamanız gerekiyor. Üstelik konu renk çarkları oluşturmak için doğru aracı seçmek olduğunda. Adobe’nin renk tekerleği en iyi seçeneklerden biridir. Bu, farklı paletler oluşturmanıza izin veren, kullanımı çok kolay bir programdır. Degradeler, normal renkler veya hepsinin bir kombinasyonunu kullanın.

Bu aracın kullanılabilir olma avantajı vardır. doğrudan web sitesinden veya Adobe Illustrator’dan. Kullanmaya başlamak için uygulamayı indirmenize gerek yoktur.

Araçta birçok özellik var. Bunlardan birkaçına bir göz atalım:

 • Adobe renk tekerleği, web siteleriniz için verimli bir şekilde paletler ve temalar oluşturmanıza olanak tanır. En etkili sonuçları elde etmek için istediğiniz rengi veya renk kombinasyonunu seçebilirsiniz.

 • Doğru renk tonunu manuel olarak bulamazsanız renkleri doğrudan görsellerden seçebilirsiniz. Bu özellik sayesinde, resminizi yükledikten hemen sonra tam renk tonları elde edebilirsiniz.

 • Bu aracın bir parçası olarak, web sitesi tasarımınızda kullanmak üzere doğrudan stok görüntüleri seçebileceğiniz Adobe Stock’a erişebilirsiniz.

Adobe Stock’a doğrudan erişim

 • Adobe renk tekerleğini kullanarak web siteniz için hızlı ve kolay bir şekilde paletler ve temalar oluşturabilirsiniz. Bunu elde etmek için herhangi bir rengi veya renk kombinasyonunu seçmekte özgürsünüz. en iyisi Sonuçlar.

 • Pakete birkaç yaratıcı tema ve şablon dahildir ve doğrudan kullanılabilir İle Web siteleri, isterseniz lütfen değiştirin.

 • Renkleri doğrudan bir görüntüden seçmek de mümkündür. Doğru renk tonunu manuel olarak bulamıyorsanız. Resminiz yüklendiğinde. Ardından tüm renkleri anında görebilirsiniz.

 • Bu araç aracılığıyla Adobe Stock’a doğrudan erişebilirsiniz. bu da web sitenizin tasarımı için doğrudan stok görüntüleri seçmenize olanak tanır.

 • Doğru renk tonunu manuel olarak bulamıyorsanız. Renkleri doğrudan bir görüntüden seçmek de mümkündür.

 • Web sitesi tasarımınız için doğrudan Adobe Stock’tan stok görüntüleri seçebilmeniz için bu araç aracılığıyla doğrudan Adobe Stock’a erişebilirsiniz.

Bunlar en önemli özelliklerden sadece birkaçı, ancak çok daha fazlası var. Daha fazla makale Web sitemizde mevcuttur.


Bir proje tasarlarken renk tekerleğini kullanmanın en etkili yolu nedir?

Kil boya çarkı

Renk tekerleğinden bir renk seçebileceğiniz için Adobe Color Wheel’in kullanımı kolaydır. Bu, o renkle bir web sitesi tasarımı veya paleti geliştirme sürecini başlatmanıza olanak tanır. Araç, rengi seçmek istediğiniz görüntüyü yüklemenizi gerektirir.

Bu nedenle, en fazlasını elde edebileceksiniz Uygun olası renk Şemalar ve paletler Web sitesi tasarımı için Adobe renk çarkını nasıl kullanacağınızı öğrenmenize yardımcı olacak birkaç ipucunun üzerinden geçeceğiz.

 • Bir web sitesi tasarlarken, renk psikolojisini anlamanız faydalı olacaktır. Her gün büyük karlar elde eden dev web sitelerinden bazılarına göz atarsanız, web sitelerinin tasarımlarının renk psikolojisine dayandığını göreceksiniz.

 • kullanarak bir web sitesi istiyorsanız Adobe renk tekerleğiİlk olarak, web siteleri ve renk psikolojisi hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir.

 • Doğru renk tonunu bulamıyorsanız. O zaman görüntüyü incelemeniz gerekir. Doğrudan platforma yükleyebilirsiniz. Ve bu nedenle, Oradan, almak mümkün olacak Tam dolu renk tonu

Çeşitli renk seçenekleri

Ayrıca renk uyumu için platforma bir görsel yüklediğinizde size çeşitli renk seçenekleri sunulur. Tasarımda daha fazla değişiklik yapmak istiyorsanız, bunu sorunsuz bir şekilde yapabileceksiniz.

 • Uygulamada şablonlar, temalar ve renk paletleri gibi çeşitli yerleşik seçenekler mevcuttur. Bu seçenekler arasından dilediğinizi seçip web tasarım projeniz için renk paleti olarak kullanabilirsiniz.

  Ancak, dilerseniz, önceden geliştirilmiş öğeleri herhangi bir kısıtlama olmaksızın değiştirebilirsiniz.

 • Resmi web sitesini ziyaret edersenizoAdobe’nin renk çarkında birçok seçeneğin olduğunu göreceksiniz.s.a.Keşfet, Trendler ve Kitaplığım olarak mevcuttur.

Buradan, almak mümkün olacak Yeni Web sitenizin tasarımı için fikirler

 • Bir web sitesi tasarlarken renklerin psikolojisini anlamakta fayda var. Muhtemelen, her gün büyük karlar elde eden çevrimiçi dev web sitelerinden bazılarına göz atarsanız.

Bir web sitesi tasarlamak için Adobe Color Wheel’i kullanmadan önce, öncelikle renk psikolojisi ve web siteleri hakkında bilgi edinmelisiniz.

Kil boya çarkı

 • Web sitesini tasarlarken doğru renk tonunu bulamıyorsanız. Kullanmakta olduğunuz görüntüyü gözden geçirmeniz önerilir. Bu, doğrudan platforma yüklenebilir ve oradan alabilirsiniz. Tam dolu renk tonu

  Platform ayrıca renk eşleştirme için fotoğraf yüklerken çeşitli renk seçenekleri sunuyor. Dilerseniz o esnada tasarım üzerinde kolaylıkla ek değişiklikler yapabilirsiniz.

 • Uygulama, şablonlar, temalar ve renk paletleri dahil olmak üzere çeşitli yerleşik özellikler sunar. Web tasarım projeniz, renk paleti olarak bu seçeneklerden herhangi birini kullanabilir.

  Önceden geliştirilmiş öğeleri kısıtlama olmaksızın değiştirin.

 • Resmi Adobe web sitesini ziyaret ettiğinizde renk tekerleği, Keşfet, Eğilimler ve Kitaplığım dahil olmak üzere çeşitli seçeneklerin bulunduğunu fark edeceksiniz. Tüm bu bölümlerin içeriği, çeşitli trendlere genel bir bakış sağlar.

 • Yeni web sitenizi tamamen farklı bir şekilde tasarlamanız için size yeni fikirler ve motivasyon verecektir.

 • Bir web sitesi tasarlarken renklerin psikolojisini anlamakta fayda var. Günde milyonlarca dolar kazanan birçok çevrimiçi dev web sitesinin web sitesi tasarımı ile renk psikolojisi arasında güçlü bir bağlantı vardır.

 • Bir web sitesi tasarlarken doğru renk tonunu bulmakta sorun yaşadığınızda itibaren Bu araç, basitçe yükleyebilirsiniz Görüntü, hangi bulmak için doğrudan oradan alınabilir Tam dolu renk tonu

  Ek olarak, görüntüyü tonlama için platforma gönderdiğinizde, size aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli renkler verilir.

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *