Amazon eğitimi Amazon FBA Toptan Satış

Diposting pada

Amazon FBA indirim işine başlamanın faydaları

Amazon FBA İndirim Avantajlarını kullanmaya başlama: Amazon, çok sayıda iş insanının çalıştığı çevrimiçi ticaretin en büyük aşamasıdır. Kuruluşların uyması gereken açık ilke ve kurallar vardır. Bu katı ilke ve yönergelere rağmen, bu aşamada Amazon FBA indirim işinize başlayabilirsiniz. Amazon, satıcıların birden fazla kayda sahip olmasına izin vermez. Yani Amazon FBA indirim maceranıza başlamayı bekliyorsanız, bunu web tabanlı bir mağaza altında izlemeniz gerekir.

İlk başta, bir mağazadaki farklı miktarlardaki toplu ürünleri işlemek için yatırım gerekir, ancak yavaş yavaş bir uzman olacaksınız.

Amazon’da indirimli satışlar

Amazon’da özellikle indirimli ürünler satmanız gerektiğinde, sahnenin nasıl çalıştığını bilmeniz gerekir. İndirim modeli, perakende borsalarda (RA) işin sona erme şeklinin aksine çalışır. İki eylem planı arasındaki temel fark, indirimler açısından daha fazla olan sattığınız ürün sayısıdır.

Perakende borsaya karşı indirim

İndirim yapmaya karar verdiğinizde, ürünleri daha yüksek bir maliyetle, ancak RA’dan (perakende borsası) daha büyük miktarlarda satıyorsunuz. Perakende değişim genellikle daha küçük miktarlarda bir kerelik işlemler yapmayı içerir. Herhangi bir iş türü için beklenen spekülasyonun aksine, RA daha kritik bir yatırım ölçüsü gerektirir. Ek olarak, eşyaların elde edilmesi de benzer şekilde çelişkilidir. RA’da, doğrudan web tabanlı bir mağazadan veya fiziksel mağazalardan bir istek gönderirsiniz. Toptan satış için, ürünleri tedarik etmek için Amazon’un FBA indirim sağlayıcılarına veya üreticilerine güvenirsiniz.

Amazon FBA ve RA indirimlerini almak arasında bir fark olduğu için, stoklama da iki şemanın tam tersidir.

İndirim ve gizli işaret

Başlangıç ​​indirimi ve gizli işaret için ilk adımlar çok benzer. Gizli veya indirimli bir adla doğrudan üreticilerden alabilirsiniz. Ek olarak, toplu satışlar için Amazon FBA indirim sağlayıcılarını düşünebilirsiniz. Fark, devam ettiğimizde ortaya çıkıyor. Özel etikette, bir satıcı olarak iş adamları, ürünlerine ad eklemek için doğrudan üreticilerle çalışır. Bu yaklaşım saygının yayılmasına yardımcı olur. Toptan satışta zaten üreticinin ürettiği ürünü satıyorsunuz. Bu nedenle, indirim satarken değişiklik yapılması için zorlayıcı nedenler vardır.

İndirimli ürünler daha az maliyetlidir çünkü girişimciler toplu olarak hisse senedi satın alır ve daha fazla kısıtlama alır.

Amazon’da Amazon Lojistik İndirimlerinin Faydaları

Bir indirimde, satıcıların başka bir ürün satması gerekmez. Amazon Eğitimleri’nde Amazon FBA indirimi için bazı ürün örnekleri arasında evle ilgili temel bilgiler, giysiler ve çeşitli öğeler yer alabilir. İsteğe bağlı ürünleri satmak için bir Amazon FBA indirim fırsatı başlatmanın faydalarını keşfedelim. Marka değerini genişletmek için yeni ürünler keşfetmeleri veya nakit yatırım yapmaları gerekmez. Bir finans yöneticisi olarak, mevcut bir ürünü satarken gerçekten olağanüstü müşteri hizmetleri sağlamak istersiniz. Amazon FBA toptancıları, müşterilerin önceden belirlenmiş maliyet ve kalite varsayımlarıyla ürün satar. Bir bağlı kuruluş olarak, malların zamanında sevk edilmesini, paketlenmesini ve teslim edilmesini sağlamalısınız.

Ayrıca, müşterilerin gururuna saygılı davranmalısınız. AMZ toptan satış modelinde izlediğiniz araç, temel olarak, pazar varlığı olmayan bir markayı tanıtmak için beklenen gizli isimlerde büyük çaba sarf etmeden çok benzer bir şeydir.

Maliyetlerden daha fazlasını komuta edin

Amazon FBA indirimlerini yaparken, belirli perakende maliyetlerinde ürün satmaya çalışırsınız. Bu şekilde, gerçekten hisse senedi ticareti yapmak istersiniz. Amazon FBA indirim eylem planında, çoğu durumda daha yüksek stok, daha yüksek toplam gelir anlamına gelir. Ayrıca, toplu olarak satın alırken, maliyetleri düzenlemeniz daha olasıdır. İşinizi daha iyi koordine etmek için zamanınızı dikkatli bir şekilde planlamanız gerekir. Ek olarak, sayılarla aranız iyi olmalı ve gelişen piyasa modellerini gelecekteki siparişlere yorumlayabilmelisiniz.

Amazon FBA indirimi uygulanabilir

AMZ’de toptan satış, pratik bir hepsi bir arada programdır. Başlangıç ​​olarak, yerine getirmek istediğiniz mevcut bir müşteri talebi var. Bu istek, toplu miktardaki öğeleri sıralamanıza olanak tanır ve isteklerin işlenmesi önemli ölçüde daha hızlıdır. Ek olarak, mevcut bir müşteri tabanı, ek stok birimleri satmak için yeterli ilginin olacağını düşündüğünüz herhangi bir noktada ne kadar stok oluşturmanızı sağlar.

Azaltılmış iş fırsatları

Amazon FBA indirim modeli önemli ölçüde daha güvenlidir. Sadece önemli markalarda yöneticilik yaptığınız için doğrudan yatırım yapmanıza gerek yoktur. Üretici zaten çeşitli tüccarlar için ürünler yaratıyor. İnsan dışı veya parayla ilgili varlıkları araştırma ve geliştirme, reklam veya yeni öğelerin nakliyesine tahsis etmek için zorlayıcı bir neden vardır. Bu bağlamda, daha az ticari kumar oynarsınız. Yaratma veya montaj maliyetlerini vurgulamak için zorlayıcı bir neden var. Ayrıca, oluşturma süreçlerini izlemeleri için temsilciler davet etmenize gerek yoktur.

Mevcut müşteri tabanı

Amazon FBA İndirimlerinde, ürününüzü kutudan yeni bir kitleye tanıtma endişesi yok. Satmak istediğiniz ürüne zaten ilgi var. Her iki durumda da, bir distribütör olarak, gerçekten teslimat ve elleçleme ile uğraşmak istersiniz. PPC’ye veya reklam görevlerine para yatırmak için zorlayıcı bir neden var. Başka bir ürün teklifi gönderme veya web’de bir marka varlığını gösterme konusunda strese girmenize gerek yok. Bir takipçi kitlesi oluşturmanız için iyi bir neden var çünkü satmayı umduğunuz ürünleri zaten indirimli olarak satın alan müşterileri satın alıyorlar.

Amazon FBA indirim sağlayıcılarını takip edin

Özel isim bağlı kuruluşuna karşı kısa bir Amazon FBA indirimine baktığımız için, ürün almak için indirim sağlayıcılarını izlemek isteyeceksiniz. O halde, indirim sağlayıcılarını takip edebileceğiniz bazı noktaları çevrimiçi olarak paylaşalım.

Liquidation.com
Liquidation.com, tasfiye edilecek kuruluşlara odaklanan bir sitedir. Bunlar tipik olarak iflas ilan eden kuruluşlardır.

İhtiyacı olmayan parçaları satıyorlar. Liquidation.com, web’deki en kapsamlı sağlayıcı kayıtlarından biridir. Yeni ve kullanılmış öğeler dahil olmak üzere birçok öğeyi ve öğe türünü kapsar.

anlaşma

Sahte sağlayıcılar, Amazon indirim işinizde yönetmeniz gereken şeydir. SaleHoo’yu kullanmak, bu sorunu ortadan kaldırmanıza ve ciddi olmayan müşterileri ortadan kaldırmanıza olanak tanır.

Deal Hoo, gerçek sağlayıcılara sınırlı maliyetlerle erişmenizi sağlar. Ayrıca, öğeler ve uzmanlıklarla ilgili piyasa bilgileri de dahil olmak üzere daha fazla destekleyici veriye erişmek için istisnai bir bölüm olabilirsiniz.

Salı sabahı
Ürünleri indirimli veya düşük maliyetle mi satmak istiyorsunuz? Salı Sabahı, mahalleler için çok fazla bir çim anlaşma sitesidir.

En son düzenlemeler için onlara bakmaya devam ettiğinizden emin olun. Genellikle burada satılan kreş, ev, mobilya, oyuncak ve bagaj eşyalarını bulacaksınız.

Yukarıda listelenen sınıflarda uzmanlığı olan kişiler, indirimde olan ürünleri bulmak için Salı sabahları siteyi kontrol etmeyi düşünebilir.

Amazon FBA İndirim İşine Başlarken

Amazon FBA indirim eylem planı, AMZ aşamasındaki diğer çabalara benzer. Satılık bir ürünü takip ederek başlarsınız.

Sonunda satacak bir ürün bulmaya odaklandığınızdan emin olun. Amazon’da birkaç uzmanlık diğerlerinden daha popülerdir. Önemli bir taleple sürekli olarak küçük pazarla ilgilenmeye çalışın.

Satılık faydalı öğelerin izini sürmekle başlar. Vaka araştırmanızı her yaptığınızda, onu güçlendirmek için eğildiğiniz vakayla da ilgilenebilirsiniz.

Gönderiyi yükseltmeyi bitirdiğinizde ve öğeye sahip olduğunuzda, Amazon’da satmaya başlayabilirsiniz.

Amazon FBA indirim modeli, bu noktada indirimsiz ürün satmakla aynı şekilde çalışır. Temel fark, FBA indiriminde daha büyük bir stok düzenlemek istemenizdir.

son

Teknoloji: Amazon FBA indiriminde, müşterilerin satın alması gereken ürünlerle çalışırsınız. Yatırımınız olduğunu varsayarsak, kısıtlamalara katılmak için toplu olarak satın alabilirsiniz.

İlk başta, şaşırtıcı miktarda stoku yönetmek için biraz test bulabilirsiniz. Her iki durumda da, bir kez elinize geçtiğinde, Amazon’daki satışı takdir etmeye başlayacaksınız.