Amazon Gizemli Kutular Mantıklı mı?

Diposting pada

YouTube veya Tik Tok’ta birini takip ederseniz, etkileyicilerin gizemli kutularında ne olduğunu ortaya çıkardığı kutu açma videoları görmüşsünüzdür. Genellikle birkaç mağazadan satın alınırlardı, ancak bu kutuları satın almak için en popüler yerlerden biri Amazon.com’dur.

Amazon’un gizemli kutularının, esrarengiz (dolayısıyla adı) ve hatta bazen biraz kabataslak göründüklerinde meşru ve değerli yatırımlar olup olmadığını nasıl anlarsınız?

Rehberimi okuyarak neler sunduklarını görün.

Gizemli Kutular: Nedir?

Açık olanı belirterek başlayalım. Amazon’un Gizemli Kutularında harika kutular bulunabilir. Hangi kategoriye ait oldukları dışında hiçbir fikriniz yok. Örneğin elektronik sürpriz kutusu veya gizemli mücevher kutusu satın alabilirsiniz.

Çoğu açıklama, en azından her bir paketin kaç eşyası veya ne kadar parası olduğundan bahseder, ancak bu bilgi açısından aşağı yukarı bu kadardır.

Nasıl çalışırlar?

Diğer ürünlerde olduğu gibi Amazon.com’dan Amazon Gizemli Kutuları satın alabilirsiniz. Seçeneklerinizi daraltmak için yaşa, kategoriye ve fiyata göre sıralayın.

Aldığınız gönderideki ürünler ya iade edildi ya da tasfiye edildi (satılmadı). Çoğu satıcı bunu garanti eder Her şeyi keşfedin Ürün güvenli ve sağlam ve reklamı yapılan fiyatı hak ediyor.

Ancak, hiç kimse onları bu iddialardan sorumlu tutmaz, bu nedenle meşruiyetlerini doğrulamak için müşteri incelemelerini kontrol etmek ve/veya satıcıyı araştırmak önemlidir.

Amazon şifre kutusu içeriği.

Her satıcının sürpriz kutusundaki ürünler kategorisine göre farklılık gösteriyor. Satıcının sattığı diğer ürünlere bakarsanız ve özellikle popüler olmadıklarını tespit ederseniz, satıcının satamadığı ürünler olduğu için içerebilecekleri hakkında iyi bir gösterge elde edebilirsiniz.

Çoğu satıcı, satın alma maliyetini dengelemek ve eski yöntemle satamadıkları ürünlerde küçük bir kar elde etmek için pakete sıcak bir ürün ekler.

Satıcının bazı kutularda neler olduğunu bilmek istiyorsanız, yorumları okuyun ve şaşırın. İki gizemli kutu aynı olmasa da, Amazon’un gizemli kutularının buna değip değmediğini belirlemek için öğelerin kalitesi ve çeşitliliği hakkında bir fikir edinebilirsiniz.

Gizemli kutunun fiyatı nedir?

Amazon’daki her şeyde olduğu gibi, gizemli kutular birkaç dolar kadar az ve birkaç yüz dolara kadar mevcuttur.

Ürünleri satın aldığınız kategoriye, boyutlarına ve satıcının istediği fiyata göre değişiklik gösterecektir.

Dezavantajları ve faydaları

Diğer satın almalar gibi bir Amazon sürpriz kutusu satın almanın da avantajları ve dezavantajları vardır.

Sürpriz avantajlar elde edersiniz

Sürprizden hoşlanan var mı? Kendine hediye almak gibi. Bazen ne elde ettiğinizi görmek için onları satın almak eğlenceli olabilir. Çoğu zaman, bu tamamen şanstır, ancak ödevinizi yapar ve çok değerli Amazon gizemli kutuları sunan güvenilir bir satıcı seçerseniz, hoş bir şekilde şaşırabilirsiniz.

Fiyat kalemlerini pazarlayabilirsiniz.

Gizemli kutunuzdan bir şey size çekici gelmiyorsa ama yine de değerliyse, onu eBay’de veya Facebook Marketplace’te satabilir ve kutunun maliyetini telafi edebilirsiniz.

Öğeler iyi durumda.

Satıcıların size kusurlu veya değersiz mallar sağlamasına izin verilmez. Tüm ürünler yepyeni ve iyi durumda çünkü daha önce satılamıyor ve tasfiye edilmesi veya yeni envanter için gerekli olması gerekiyor, şimdi gizemli kutularda sunuluyor.

Bir kategoriye siz karar verin.

Diğer tüccarlar tarafından satılan bazı sürpriz kutular kategorize edilmediğinden, ne alacağınızı tahmin etmek zor. Amazon’un gizemli kutularının olduğu kategoriyi seçersiniz, böylece en azından kullanabileceğiniz şeyleri aldığınızı bilirsiniz.

olumsuz

Bu bir şans

Aldığınız Amazon sürpriz paketi sizin için tamamen işe yaramaz olabilir. Yorumları okuyup herkesin kutusundan memnun olduğunu görseniz bile, bu sizin de mutlu olacağınız anlamına gelmez. Amazon’un sürpriz paketini satın almanın riskli olduğunu unutmayın.

Müşteri hizmetlerinin sağlanamaması

Satıcıların fazlalıktan kurtulmak için gizemli kutular sunduğunu unutmayın. Bir sorun olduğunda veya isteseniz bile muhtemelen bir paketi iade edemeyeceksiniz çünkü birçok satıcı bu siparişlerle ilgili sorulara bile cevap vermiyor.

Onlar gerekli değildir. Gerçekten ihtiyacınız olanı elde etmek için gizemli kutulara güvenmek zorunda değilsiniz. Bunun yerine, onları “aptal hediyeler” veya eğlenceli araçlar olarak düşünün. En büyük gizemli kutular bile ihtiyacınız olanı veya istediğinizi içeremez, bu da onları tam bir para israfı haline getirir.

Bu 4 nedenden dolayı Amazon’un şifre kutusunu deneyin

Dezavantajlarına rağmen Amazon Sürpriz Kutusu’nu denemek için birkaç neden var.

Potansiyel olarak nadir öğeler

Kutunuzda ne keşfedebileceğinizi asla bilemezsiniz. Nadir bir eşya alacak kadar şanslıysanız, iki seçeneğiniz vardır: kişisel kullanım için saklayın veya açık artırma sitelerinde kâr için satmak. Hiçbir zaman kesinlik olmamasına rağmen, bir olasılık olduğunu bilmek önemlidir.

eğlenceli olabilir

Hepimizin ara sıra biraz gizeme ihtiyacı var, değil mi? Özellikle çocuk oyuncakları veya oyun kutuları için çok eğlenceli olabilir. Kadınlar yeni güzellik ürünlerini denemeyi severler ve gizemli kutular, zor alışveriş seçimleri yapmak zorunda kalmadan bunu yapmak için harika bir fırsattır.

Maliyetleri düşürebilirsiniz.

Kutunuzdaki birçok şeyden birinin ne zaman her zaman istediğiniz şey olacağını asla bilemezsiniz. Bu durumlarda, kutu genellikle kendisi için ödeme yapar. İstediğiniz öğeyi almak için genellikle ürünün gerçek maliyetinden daha az ödersiniz ve ayrıca diğer keyifli ürünlere de erişebilirsiniz.

Onlar harika hediyeler.

Hediye olarak kullanmayı düşünmediğiniz bir sürpriz kutunun içindekileri her zaman saklayabilirsiniz. Sıra o hediyeleri vermeye geldiğinde, beğendiğiniz tek bir parçayı bulsanız bile diğerlerini pakette bulundurursanız daha az para harcarsınız.

Amazon gizemli kutuları hakkında sorular ve cevaplar

Amazon Gizemli Kutular Yasal mı?

Amazon’un gizemli kutuları bir aldatmaca gibi görünüyor. Bir paketteki bir ürünün fiyatından daha az ödemenize kim izin verir? Ancak bunlar gerçektir. Sadece satıcının elinde bol miktarda bulunan veya satamadığı ve tasfiye etmeden önce biraz para kazanmak istediği malları var.

Amazon Gizemli Kutular Yasal mı?

Amazon’dan gelen keşif kutuları yasaldır. Bunlar, Amazon’dan daha önce satın almış olabileceğiniz ürünleri içerir, ancak satıcı artık bunları hızlı bir şekilde taşımak ve envanter için daha fazla alana sahip olmak için onları gizemli kutularda sunar.

Gizemli kutuların değeri nedir?

Amazon gizemli kutu fiyatları satıcıya ve pakete göre değişir. Kutunun değeri genellikle açıklamada tahmin edilir, ancak satıcılar daha fazla kutu satmak için fiyatı abartabileceğinden asla bir garanti yoktur. Gizemli bir kutu satın alırken, çok değerli olmamasını bekleyerek içine girin, böylece onu aldığınızda hayal kırıklığına uğramazsınız ve umarım hoş bir şekilde memnun kalırsınız.

İade edilen ürünler Amazon’un gizemli kutularında görünüyor mu?

İade edilen ürünler Amazon’un gizemli kutularına dahil edilebilir. Bu öğenin bir kusurudur. Aldığınız şeyle ilgili bir sorun varsa, bu sinir bozucu çünkü paketi alana kadar bir iade alıp almadığınızı bilemezsiniz.

Ancak, iade edilen mallar mutlaka korkunç bir şey değildir. İnsanlar genellikle Amazon’un pazarlayamadığı harika ürünlerden tasarruf etmek için Amazon’un gümrükleme merkezlerine başvurur ve bu merkezler genellikle Amazon’un iade ürünlerini daha düşük maliyetlerle sunar.

Sonuç: Amazon Gizemli Kutular Paraya Değer mi?

Kelly Bell, Nah, Kristen Bell tarafından GIF

Amazon’un gizemli kutularının paraya değdiğini düşünmüyorum. keyifli olabilirler mi? Güvenli. Ancak, paranızı boşa harcamak istemiyorsanız, istediğiniz ürün için harika bir fiyat keşfedene kadar beklemek daha iyidir.

Belirli bir ürünü satın alabilir ve şansınızı denemek ve pakette istediğinizi alamamak yerine ne elde ettiğinizi bilirsiniz. Amazon’da para biriktirmek basittir. Tek ihtiyacınız olan teknik bilgi. Amazon’un genellikle özel fırsatları ve indirimleri vardır.

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *