Amazon PPC Dış Kaynak Kullanımının Faydaları

Diposting pada

Amazon pazarında listelenen çoğu küçük ve orta ölçekli işletmenin tıklama başına ödeme reklamcılığı yaptığını biliyor muydunuz? Bu rakamlar bu gerçeği yansıtmaktadır. Amazon PPC, dijital pazarlamanız için göz ardı etmeniz gereken bir şey değildir.

Ama kullanmaya karar verseniz de vermeseniz de Amazon PPC hizmetleriEle almanız gereken önemli bir soru var. Tüm PPC’nizi kendi başınıza mı yöneteceksiniz yoksa PPC’nizi bir Amazon PPC ajansına mı vereceksiniz? İyi haber şu ki, Amazon PPC dış kaynak kullanımının tüm faydalarını anladığınızda, daha net hale gelecektir.

Üçüncü taraf (harici) bir Amazon satıcısı olarak, işletmenizin büyüdüğünden ve orta düzeyde performans gösterdiğinden emin olmanız gerekir. Ancak, bunu yalnız yaptığınızı ve dinlenmek için fazladan zamanınız olmadığını fark edebilirsiniz.

En iyi seçenek, ek bir insan ekibi kiralamak veya özel olarak bir Amazon PPC ajansı kiralamaktır. Aşağıda, Amazon PPC hizmetlerini dış kaynak kullanmanın faydaları yer almaktadır.

Daha iyi uzmanlık

Bir Amazon PPC yönetim ajansına katılarak elde ettiğiniz başlıca avantajlardan biri, ücretli reklamcılık hakkında kapsamlı bilgi sahibi olmaktır.

İnternette PPC ile ilgili birçok makaleyi kendiniz okuyabilirsiniz, ancak asla ileri düzey pazarlama profesyonellerinin bilgileriyle karşılaştırılamaz.

PPC şirketleri bir süredir bu alanda faaliyet gösteriyor! Bu deneyim, onlara PPC’nin nasıl çalıştığı hakkında zengin bir bilgi vererek, hepsini daha verimli bir şekilde yönetmelerini sağlar.

Ek olarak, yalnızca PPC şirketleri, PPC’nin nasıl performans gösterdiğine dair gerçek zamanlı bilgilere sahip değildir. Ayrıca farklı stratejileri test etmek ve bir PPC kampanyasında hangi tekniklerin en iyi sonucu verdiğini belirlemek için çok zaman harcarlar.

Daha iyi kaynaklar

Amazon PPC’ye kaydolmanız için başka bir neden de size daha güçlü araçlara ve kaynaklara erişim sağlamasıdır. Bir PPC kampanyasının belki de en önemli unsuru, kampanyanızın sonuçlarını olduğu gibi iyileştirmek için analiz etmektir.

en iyisine sahip olduğunda Amazon PPC aracı Kendi araştırmanızı yaparak kampanyalarınızı daha verimli bir şekilde optimize edebilirsiniz. PPC ofisleri, PPC kampanyalarını iyileştirmek için her gün sürekli çalıştıklarından, PPC reklamlarını incelemek ve izlemek için gelişmiş araçlar kullanırlar.

Bu makinelere erişmek için bu kuruluşlardan birine katılmak iyi bir fikirdir. Cihazların küçük bir kısmını kendi başınıza alma şansınız var, ancak bu en iyi yol değil. Birçoğu o kadar gelişmiş ki, muhtemelen onları ayrı ayrı nasıl kullanacağınızı anlayamazsınız.

Daha iyi ve daha hızlı sonuçlar

PPC’nin her bir derinlemesine yönüne aşina olan bir acenteniz olduğunda, zamandan tasarruf edebilirsiniz. Kampanyanızı kendi başınıza yönetmeye çalışırsanız sonuçları görmeniz daha uzun sürebilir.

Kampanyaları yönetmenin ve iyileştirmenin yollarını bulmak için zaman harcamanız gerekir ve bu zaman alır ve şirketinizin parasına mal olabilir. Öte yandan, bir PPC ajansı muhtemelen PPC’ye uzun süre dahil olacaktır.

Bu, ilerlemenin en iyi yolunun yanı sıra ne zaman ve nasıl yapacaklarını bildikleri anlamına gelir. Bu, Amazon PPC ajansınızın hemen işe koyulabileceği ve sonuçları daha hızlı alabileceği anlamına gelir.

Daha iyi yönetim

Şirketiniz PPC etrafında dönmüyor. PPC, ürününüzü tanıtmak için önemli bir araçtır. Ancak şirketinizin asıl amacı ürünlerinizi yaratmak ve satmaktır. Odağınız şirketinizi yönetmektir, bu da PPC kampanyanızın ayrıntılarına odaklanmak için fazla zaman bırakmaz.

Ancak PPC ofislerinde durum tam tersidir. PPC etrafında dönen ve kampanya yürütme kapasitesine sahip kendi organizasyonları var.

Bu size PPC’yi yeniden gözden geçirmeniz için bir neden daha verir: zaman en önemli faktördür. PPC’yi şirket içinde yönetiyorsanız, bir süreliğine azaltabilirsiniz.

Ancak işinizin kalitesini kaybedersiniz. Bir Amazon pazarlama ajansının hizmetleri aracılığıyla ortak olursanız, siz yapmanız gereken diğer işlerle ilgilenirken onlar kampanyalarınız üzerinde hızlı ve verimli bir şekilde çalışabilirler.

Öğrenme eğrisi yok

PPC dış kaynak kullanımının en büyük faydalarından biri, PPC ile sözleşme yaptığınız anda, tüm etkileşimleri kendi başınıza nasıl ele alacağınızı bulmak zorunda kalmamanızdır. PPC kampanyanızı kendi başınıza yönetmeye karar verirseniz, nasıl çalıştığını anlamak için zaman ayırmanız gerekir.

Ne yapmanız gerektiğini ve bunu yapmanın en iyi yolunu düşünmek için çok zaman harcayacaksınız. Sonuçları görmeye başlamak biraz zaman alabilir. Ancak, bir PPC ajansına katıldığınızda, bilgi alma ve girme dürtüsünden kurtulabilirsiniz.

En deneyimli ajanslar ne yaptıklarını tam olarak bilirler, bu yüzden neyin işe yarayıp neyin yaramadığını anlamak için aylar harcamak zorunda kalmazlar.

Yukarıda listelenen beş avantaj, Amazon PPC gereksinimlerinizi bir ajansa dış kaynak sağlamanız için sadece birkaç nedendir.

Amazon PPC’yi dışarıdan temin etmek, kısa vadede hayatınızı ve şirketinizin hayatını kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda uzun vadede üstün kaliteli Amazon PPC’ye yol açar.

Bir Amazon PPC ajansının hizmetlerine ihtiyacınız varsa, SellerApp ideal çözümdür.

Önerilen kılavuz: Amazon’da satış yapmanın en iyi yolu nedir?

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *