Amazon Prime Day’de En İyi Fırsatlar Nasıl Bulunur?

Diposting pada

Bu Amazon Başbakan Günü Fenomen, 2018’de internette gerçekleşebilecek en büyük satış ve promosyonlardan biridir. Bu yıl Amazon satın alımlarında en iyi fırsatları elde etmenin yollarını arıyorsanız, bu makaleyi okuyun ve hangi hack’lerin kullanılacağını keşfedin.

Amazon Prime Day 2022 ne zaman?

Prime Day, 15 Temmuz 2022’de yapılacak. Yıllık satış Pazartesi günü saat 15:00 ET’de başlayacak ve 17 Temmuz 2022’ye kadar 48 saat sürecek. Amazon’un bir kez daha binlerce ürün sunması bekleniyor. ticaret Gece yarısı başlar ve tıpkı geçen yıl Amazon Prime Day 20’nin yaptığı gibi bir veya iki gün devam eder.

Amazon Prime Day nedir?

Amazon Prime Day’de şirket, belirli ürünlerde indirimler ve fırsatlar sunuyor. Prime Day’deki en iyi fırsatlardan bazıları, Amazon cihazlarında, akış hizmetlerinde ve marketlerde indirimleri içerir. Prime Day için en iyi fırsatları bulmak için Amazon’un fırsatlar sayfasını kontrol ettiğinizden ve ilgi alanlarınızı daraltmak için filtreleri kullandığınızdan emin olun. Sürüm öncesi fırsatları bulmak için Amazon uygulamasını da kullanabilirsiniz.

En iyi Amazon Prime Day 2022 fırsatlarını nasıl bulabilirim?

Bugün, 15 Temmuz’dan başlayarak ve günün sonuna kadar Amazon, çeşitli ürünlerde fırsatlar sunuyor. Amazon Prime Day’de en iyi fırsatları elde etmek için ipuçları:

-Her şeyden önce, bir Amazon Prime hesabınız olduğundan emin olun. Bu size çoğu üründe iki günlük ücretsiz gönderim ve belirli ürünlerde özel fırsatlara ve indirimlere erişim sağlar. Amazon Prime hesabınız yoksa buradan ücretsiz deneme için kaydolabilirsiniz.

– Amazon Prime hesabınız olduğunda online alışveriş hesabınızı açın ve “İlk Gün İndirimleri” sekmesine gidin. Tüm Amazon fırsatlarının bir listesi, kategoriye veya belirli bir ürüne göre bulunabilir. Bu indirimlerden bazılarının hızlı bir şekilde tükenebileceğini unutmayın, bu nedenle ilgilendiğiniz bir değeri gördüğünüzde “Sepete Ekle”yi tıklayın!

-Amazon Prime Day’de harika fırsatlar elde etmenin bir başka yolu, Amazon’un web sitesinde yerleşik olarak bulunan “anahtar kelime aracını” kullanarak belirli öğeleri aramaktır. Bu araç, bir ürünle ilgili herhangi bir kelime veya kelime öbeği girmenizi sağlar.

Alışveriş yapmak için en iyi zaman Prime Day’dir.

Amazon Prime Day’de ciddi bir indirim arıyorsanız, indirim sırasında alışveriş yapmak için dört fırsat:

-İlk olarak, Prime Day 12:00 EST’de başlamadan hemen önce Amazon’un fırsatlar sayfasını kontrol edin. İlk önce en iyi fırsatları bulacağınız yer burasıdır.

-O zaman, kontrol etmeye devam et Amazon Güncellendikçe günlük fırsatlar sayfası.

-Son olarak, Amazon’un Kara Cuma fırsatları sayfasına gidin ve fiyatları karşılaştırın. Orada da harika fırsatlar olacak!

Prime Day’de satın alınabilecek en iyi cihazlar

-An Echo Dot: Bir tane arıyorsanız, bu harika bir seçim Ekonomik Alexa Assistant’a nasıl erişilir Ev eğlence sisteminizi kontrol etmek, evde akıllı cihazları kontrol etmek ve hatta yiyecek ve içecek sipariş etmek için kullanabilirsiniz. Bu size daha iyi bir şekilde yardımcı olacaktır.

Sonuç

Amazon Prime Day’de harika fırsatlar elde etmek istiyorsanız, size yardımcı olacak bazı ipuçları burada. İlk olarak, gün boyunca Amazon’un satış sayfalarını sık sık kontrol edin; yeni ürünler genellikle Prime Day’den başlayarak satışa çıkar. İkincisi, istediğinizi bildiğiniz fiyatlara dikkat edin – bazen satıcılar bir ürünün fiyatını Prime Day’den hemen önce düşürür, böylece daha fazlasını tam maliyetle satabilirler. Son olarak, Abone Ol ve Tasarruf Et’i unutmayın – Amazon ile bir abonelik planınız varsa, bu kanaldan satın aldığınızda %50’ye varan indirim kazanacaksınız. İster tek tek ürünler için alışveriş yapın, ister aylık abonelik kutusuna kaydolun, Birinci Gün’de harika fırsatlar bulacağınızdan emin olabilirsiniz!