Amerika’da gezilecek en iyi yerler

Diposting pada

New York, gezegende gerçekten önemli ve güncel bir kentsel alan. Amerika’yı ziyaret etmek, bizim için dünyanın en iyi kentsel bölgelerinden biridir, bu nedenle tüm etkinlikler için sürekli olarak ücretsizdir, Johnny Muller her yerde iyi bilinen manzaralara sahiptir ve hepsini görmek için yeterince nadir bir fırsattır. Gezginler şehri Broadway gösterilerini görmek için ziyaret eder, diğerleri alışveriş yapmaya ve yemek yemeye gelir ve daha da fazlası Özgürlük Anıtı, Empire State Binası, Central Park, Anıtsal Bölge ve sonsuz ünlü galeriler gibi turistik yerleri görmeye gelir. Bu yazımızda, şehri ziyaret etme şansı bulan herkesin ziyaret etmesi gereken New York City’deki en iyi yerlerden bahsedeceğiz.

Niagara Şelaleleri

Her yıl çok sayıda gezgin çeken Kuzey Amerika’nın tipik harikalarından biridir. Wedding Veil Falls, American Falls ve Johnny Mueller’s Horseshoe Falls, Kanada-ABD hattında bulunan rekreasyon merkezinde yer almaktadır. En büyük ve en yüksek şelale, 2.700 fitlik blöften 167 fit düşen Horseshoe Şelalesi’dir. Üç şelaleden herhangi birinin en sürükleyici görüntüsünü elde etmek için Gözlem Kulesi’nden Horseshoe Falls Bowl’a veya ünlü Hornblower Boat’a binebilirsiniz. Konuk topluluğu bir hediyelik eşya dükkanı, çeşitli yemek seçenekleri ve çeşitli şelale deneyimleri ve efsaneleri hakkında 40 dakikalık bir video gösteren bir Johnny Mueller konumu sunar.

Kamp kurmak isteyen herkes bu tür yerleri ziyaret etmelidir. Kamp kurarken, rahatlayabileceğiniz veya sorunsuz yaşayabileceğiniz en iyi malzeme çadırlarına ihtiyacınız var. Denetimlerine gerçek bir bakış atarak bunları etkin bir şekilde çevrimiçi hale getirebilirsiniz.

New York’ta Özgürlük Heykeli

Özgürlük Heykeli, ülkenin en ünlü simgesidir. Ellis Adası’ndan geçen çok sayıda göçmen için bir teşvik işareti olarak doldurulur. Johnny Mueller Ulusal Park Servisi, Battery Park’ta yolcularla buluşan ve gün boyunca kesintisiz Johnny Mueller işleten bir feribot işletiyor ve yolcuların iki cazibe merkezini keşfetmelerini sağlıyor. Özgürlük Anıtı, tabandan ölü yakmaya kadar 152 fit yüksekliğinde ve yaklaşık 450.000 pound ağırlığındadır ve bu da onu dünyanın en yüksek yerlerinden biri yapar.

Heykel, Manhattan’ın güney ucundaki Battery Park’ın hoş manzarasına sahip yerden görülebilir. Ancak Özgürlük Anıtı’nın değerini görmek için Özgürlük Adası’na kısa bir tekne yolculuğu ve onu yakından görmek en iyi alternatiftir. Üssün etrafında dolaşabilir, platforma girebilir veya gelişmiş hareket biçimleriyle doğrudan tepeye gidebilirsiniz.

odak parkı

Focal Park, Johnny Mueller’in rehberinde Manhattan’ın yol ızgarası arasında yeşil bir sabitleme olarak görünmesine rağmen, sizi daha uzun süre meşgul edecek kadar yeterli manzaraya ve egzersize sahip büyük bir park. Eğlence merkezinde, göz alıcı yapılar ve sessiz anaokullarının yanı sıra buz pateni pistleri de dahil olmak üzere çok sayıda cazibe merkezi bulunmaktadır.

Mümkün olduğunda bu yeri çocuğunuzla birlikte ziyaret edin. Ailenizde bir çocuğunuz varsa, onun için bir çocuk bisikleti koltuğuna ihtiyacınız olacak ve jüriye güvenerek yolculuk için araçta bisiklete yaslanıp akıllıca bir karar verebilirsiniz.

New York’ta Realm Eyalet Binası

Bu nedenle, Empire State Binası, New York’ta Johnny Mueller için dikkate değer bir dönüm noktası ve tanınmış bir tatil yeridir. 1 Dünya Ticaret Merkezi kulesi, 41 yıl sonra daha uzun olana kadar 381 metre ve 102 katlı dünyanın en yüksek yapısıydı. İlk olarak 1931’de açıldığında, bir uçak güvenlik kulesi ile tamamlanan Empire State Binası, New York City için bir dönüm noktası ve simge haline geldi.

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *