APC UPS sistemleri, dünya çapındaki dizüstü bilgisayar kullanıcıları için kritik iş bilgilerinin korunmasını sağlamak için gereklidir. Akü bağlantısı üzerinden sınırsız güce sahip bir UPS ile önemli ve zorlu işler yaptıktan sonra elektrik kesintileri konusunda endişelenmenize gerek yok. UPS, resepsiyon ve işyerinde kullanıma uygundur. Bu, profesyonellerin ve dizüstü bilgisayar kullanıcılarının elektrik kesintileri konusunda endişelenmeden çalışmaya devam etmelerini sağlar. Pil yedekleme ile önemli verilerinizi zamanında yedekleyin.

APC invertörleri ne kadar iyi?

APC ünitesi, testlerimizde açıkça en iyi performansı gösterdi, ancak özellik listesinin geri kalanı, bu değer aralığındaki elektrik dönüştürücü modellerinde ortaktır. APC ve Cyber ​​Power, pil ve aşırı gerilim koruması için dört çıkış ve yalnızca aşırı gerilim koruması için dört çıkış sunar.

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için bilgi teknolojisi, bilgisayarların birden fazla alanda ve sektörde kullanımını içerir. Küçük işletmeler, müşteriler, alıcılar, tedarikçiler ve potansiyel ortaklarla konuşmak için veri teknolojisinin çeşitli yönlerini kullanır. Bu tür ortamlarda verilerin ve bağlantılı kaynakların korunması kritik önem taşır. Bunu yapmak için bir teknik, etki başarısız olursa genellikle hızlı hareket etmektir. Çeşitli formatlarda düzenli yedeklemelere ek olarak, yüksek kaliteli bir UPS’te yer almaktan çekinmemelisiniz. Bu cihaz, elektrik kesintisi durumunda gerekli gücü sağlar ve bir jeneratörün ikincil güç kaynağına girmeden önce verilerinizin korunmasını sağlar.

APC UPS sistemlerinin temel avantajlarından bazıları şunlardır:

  • Elinizde güvenilir bir güç kaynağı:

APC UPS ünitelerinin en iyi yanı, dizüstü bilgisayar kullanıcılarının eline hazır ve güvenilir bir güç kaynağı vermeleridir. Her ev ve iş kullanıcısı rahat bir nefes alabilir ve herhangi bir izinsiz giriş durumunda kendilerini kurtaracak bir UPS ile çalışmalarına devam edebilir. Küçük işletmeler için bilgi kaybı, şirketin bütçesi üzerinde ve önemli bir kesinti durumunda baskı oluşturur. Bu kuruluşların toparlanması zor.

Aynı sektörde, tamamen farklı şirketler arasındaki rekabet yoğundur. Böyle bir ortamda herkesin veri güvenliğini sağlamak için hareket etmesi zorunludur. Acil bir güç kaynağına yatırım yapmak, onunla ilişkili faydalara kıyasla oldukça semboliktir.

Acil durum gücünün temel işlevine ek olarak, UPS ünitesi ayrıca aşırı gerilim koruması sağlar. Güç dalgalanmaları, yüksek biletli ekipmanın arızalanmasına neden olur. Profesyonel kalitede bir acil durum güç kaynağı sistemi bunu durdurabilir. Ayrıca düzenli elektrik kesintileri gibi güç dalgalanmalarına ve aşırı yüklenmelere karşı da koruma sağlar. Böyle bir senaryo oluşursa, UPS aküden AC gücüne geçer. ve binanın ana gücünü etkili bir şekilde keser. Pahalı kişisel veya işyeri ekipmanını hasardan korur.

  • Voltaj dalgalanmalarına karşı koruma:

Voltaj dalgalanmaları, dizüstü bilgisayar kullanıcıları için veri kaybına veya cihaz hasarına yol açabilecek başka bir sıkıntıdır. Uygun bir UPS ile elektronik cihazlarınızı tehlikelerden koruyun.

Küçük işletmelerde bilgi işlem, ancak dizüstü bilgisayarınızı sorunsuz bir şekilde çalıştırmak için doğru donanıma sahipseniz başarılı olabilir; bu donanım, yüksek kaliteli bir UPS ile uyumludur.

Apc Ups pili nasıl edinilir ve kullanımları:

UPS, kesintisiz güç kaynağı anlamına gelen bir kelimedir. Sunucular ve PC’ler gibi hassas elektronik cihazların performans sanatlarına devam etmesini sağlayan bir sistemdir. Orijinal güç teklifi kaybolduğunda. Bir UPS genellikle birkaç dakikalığına yeterli gücü sağlayarak, bilgisayarı kapatmadan önce çizimlerinizi kaydetmenize olanak tanır.

Kurşun asitli aküler için akü voltajı = 12 volt. Böylece 100 ve 50 Ah akü istediğiniz sonuçları sağlayabilir. APC’yi çevrimiçi satın alırken dikkatli olun. Hindistan’da pil şarjı hakkında bizi tanımak için Apc Storewale’i ziyaret edin. Hindistan’da çevrimiçi APC UPS pili satın almak için kaliteli pil türleri ile bilinen bir e-ticaret platformu kullanma eğilimindeyiz.

Bu piller, daha az yenileme gerektirdiği ve uzun süreli güvenlik sağladıkları için acil durum güç üretimi için tercih edilen tiptir. Eğitimli teknisyenler tarafından bulunan pilleri içeren yedek elektrik sistemlerinizin sorumluluğunu artıran mükemmel değiştirme hizmetlerimiz var.

Aynı şekilde, bir UPS cihazının yedek bir jeneratörün yerine geçmemesi gerektiğini söylemek önemlidir, çünkü en basiti bir veya iki dakika için yeterli güç sağlayacaktır. Ayrıca yedek jeneratör yöntemi ile alternatif güç arttırılmıştır.

Birkaç UPS sistemi, makine kontrollü yedeklemeleri kolaylaştıran ve ana güç kaynağı arızalandığında dizüstü bilgisayarınızı kapatan yazılım paketi sorunları sağlar. Bu özellik, yalnızca bir elektrik kesintisi meydana geldiğinde dizüstü bilgisayarınıza yakın değilseniz kullanışlıdır.

Piyasada kullanılan en yaygın sessiz UPS sistemi, bir İnternet UPS yardımcı programıdır. Şarj cihazı ve invertör aracılığıyla aktarılan yetenek, modern doğru akım (DC) olarak akülerde kalmadan önce elektrik (AC) şeklindedir.

Uygulama. Storewale pili, yıllardır devlete bir günlük enerji sağlıyor. Varoluşun çok küçük zevklerini devasa arzuların gücüne dönüştürerek, pil kompakt tipi elektrik dönüştürücü, Hindistan’da sayısız hayatı aydınlattı. içsel yenilik ruhuyla beslenen devrimci bir sembol olarak. Yıllar içinde muhteşem bir teknolojiyle aşılanan en yeni Exide, Hindistan’da 1 numaralı inverter akü markası olmanın keyfini çıkarıyor.

APC akıllı UPS akülerinin avantajları:

  • APC Akıllı: UPS ürünleri, acentenizi bağlı tutmak için birçok çözüm sunar.
  • Pillerin varlığının 3 katı: APC Smart-UPS lityum iyon aküler, geleneksel kurşun asitli akülerden üç kat daha uzun olan on yıla kadar dayanır. Maksimum tutarı emlak fiyatının %50’si olarak kaydetmelisiniz.
  • Yerleştirmesi basit: APC Li-ion ürünleri tipik olarak kurşun asitli akülerden %75 daha küçük ve benzer akülerden %65 daha hafiftir. Kurulumu her zamankinden daha hızlı ve kolay hale getirmek.
  • Her yerde görünürlük: Tüm APC Li-ion ürünleri, güç tüketimini görüntülemek için yazılım paketi uygulamaları ve ağ yönetim kartı bağlantıları içerir. Uzun süreli bir elektrik kesintisi durumunda, dikkatlice kapatın.

Ayrıca okuyun:

Yaratıcı oyunlar 4 oyuncu dar

Bagikan:

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan.