Özet: Apple Mail’i PDF Mac OS olarak kaydetmek için bir çözüm arıyorsanız? Cevabınız evet ise bu yazıyı okuyun. Burada, birden fazla Apple Mail e-postasını toplu olarak PDF dosyalarına dönüştürmek için basit bir yöntem elde edeceksiniz. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Apple Mail (aka Mac Mail), macOS, OS X ve diğer Mac istemcileri için varsayılan e-posta istemcisidir. Macintosh Mail veya Apple Mail, Outlook.com hesabı, Yahoo Mail, AOL Mail, Gmail, iCloud vb. tüm posta ve e-posta hesaplarıyla çalışmak üzere tasarlanmıştır. POP3, IMAP, vb.’den mesaj göndermek ve mesaj almak için SMTP içerir.

Çeşitli çözümler önerildi Apple Mail e-postalarını PDF’ye aktarın Mac makinelerinde belgeler Dünya çapında binlerce kullanıcıya hizmet vermiş iki dönüştürme çözümüne odaklanacağız. İlk yöntem, kullanıcı birden fazla e-postayla uğraşırken yardımcı olan ücretsiz bir manuel yöntemdir. İkinci çözüm, birden fazla Apple Mail MBOX dosyasının PDF’ye toplu aktarımı için kullanışlıdır. Süreci hızlı ve kolay hale getiren bir dizi gelişmiş özelliğe sahip kullanımı kolay bir uygulamadır. Öyleyse, önce ücretsiz manuel yaklaşımla başlayalım.

Apple Mail’i Mac’te manuel olarak PDF’ye nasıl dönüştürebilirim?

Apple Mail, e-posta mesajlarını sorunsuz bir şekilde PDF dosyalarına dönüştürmek için kendi çözümünü sunar. Ancak dezavantajı, aynı anda yalnızca bir mesaja uygulanabilmesidir.

Adımları takip et:

 1. Mac’inizde Apple Mail uygulamasını açın.
 2. Ardından açmak için e-posta mesajını çift tıklayın.
 3. Bundan sonra, Dosya menüsüne gidin ve PDF Olarak Dışa Aktar seçeneğine tıklayın.
 4. PDF dosyasını kaydetmek istediğiniz hedef yolu seçin.

Budur!

Not: Bir kerede sınırsız e-postayı dönüştürmeniz gerekiyorsa, profesyonel bir MBOX – Mac için PDF Dönüştürücü çözümü içeren bir sonraki çözümü seçin.

Apple Mail MBOX dosyasını Mac OX’te PDF belgeleri olarak toplu olarak kaydetmek için profesyonel çözüm

MacMister MBOX’tan Mac için PDF’ye Dönüştürücü Toplu e-postaları istenen Adobe PDF formatında kaydetmenin en iyi yolu herhangi bir Mac işletim sistemindedir. Ayrıca, süreci basit ve sorunsuz hale getiren birçok avantajı vardır. Mac’te MBOX’tan PDF’ye birden fazla e-postayı kaydetme çözümü, harici yazılım veya araçların yüklenmesini gerektirmez, ayrıca kullanımı kolaydır ve İnternet’teki tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilecek esnek bir kullanıcı arayüzü sunar. . Bu program Mac OS X 10.8 / 10.9 / 10.10 / 10.11 / macOS 10.12 / macOS 10.13 / macOS 10.14’te kolayca çalışır.

Ayrıca, yazılım bir deneme sürümü ile birlikte gelir. Ancak ücretsiz denemenin sınırlaması, klasör başına yalnızca 25 dosya depolamasıdır. Bu nedenle, ücretsiz sürümü kullanarak yazılımı tanıyın ve memnun kalırsanız, sınırsız dönüşüm için yetkili sürümü seçin.

Apple e-postalarını ekli PDF formatına dönüştürmek için yazılım adımları

Dosyaları kaydetmeden önce, kullanıcıların Apple posta kutularını geçiş için hazırlamaları gerekir. Bu adım, e-postaların MBOX formatına dönüştürülmesini içerir. Ardından e-postaları PDF formatında kaydediyoruz.

#1. Apple Mail E-posta İstemcisinden posta kutularını çıkarın

 1. Önce Apple Mail uygulamasını açın, ardından PDF olarak kaydetmek istediğiniz posta kutusu klasörlerini seçin.
 2. Posta Kutusu menüsüne tıklayın ve Posta Kutusunu Dışa Aktar seçeneğini seçin.
 3. Şimdi dosyayı kaydetmek istediğiniz konumu seçin ve seç düğmesine basın.
 4. Peki, mbox formatında dosyalarınız var. Sen kurtaracaksın.

Şimdi verileri hazırladık. Bu nedenle, tüm bu Apple Mail posta kutularını PDF formatına aktarmanın zamanı geldi.

#2. MBOX’tan PDF’ye dönüştürücü kullanarak Apple Mail posta kutusunu PDF Mac’e toplu yazdırma

 1. Mac OS’de Mac için MacMister MBOX to PDF Converter’ı başlatın.
 2. Dönüştürme işlemi için MBOX dosyalarını yüklemek için Dosya Ekle ve Klasör Ekle düğmesini tıklayın ve İleri düğmesini tıklayın.
 3. Şimdi, seçilen MBOX dosyalarının önizlemesini kontrol edin ve işleme devam etmek için İleri düğmesine tıklayın.
 4. Kaydedilen çıktı listesinden PDF kaydetme biçimini seçin ve dönüştürülen dosyaların kaydedileceği konuma göz atın.
 5. Son olarak, dönüştürme işlemini başlatmak için Dışa Aktar düğmesine tıklayın.
 6. İşlemi tamamladıktan sonra program, “Dönüştürme başarılı” onay mesajı ile yeni bir pencere görüntüleyecek ve işlemi tamamlamak için Tamam düğmesine tıklayacaktır.

Son sözler

Yazılı olarak, nasıl yapılacağına dair eksiksiz bir çözümü tartıştık. Apple Mail’i PDF olarak kaydedin Mac OS’de bulunan eklerle. Bu yazılım, Apple Mail e-postalarının orijinal biçimini koruyarak tüm dosyaları hızlı bir şekilde istediğiniz PDF biçimine dönüştürmenize olanak tanır.

Devamını oku: NSF’yi çevrimiçi olarak PST’ye dönüştürün

Bagikan:

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan.