Arama pazarlamasındaki en son işler

Diposting pada

Girişimci/işletme sahibiyseniz ve en iyisini arıyorsanız Delhi’de SEO şirketiWebpulse Solution ile e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Tüm bu yıllar boyunca sürekli büyüyen büyüleyici ve çekici bir iştir ve gelecekte bu alanın talebi grafikte asla azalma görmeyecektir.

Dijital pazarlama neleri içerir?

Dijital pazarlamanın kendisi anlaşılması gereken geniş bir terimdir. Anlaşılması ve deneyimlenmesi gereken çeşitli pazarlama dallarını içerir. Dijital pazarlamaya dahil olan şeyler SEO hizmetleri, reklam hizmetleri, sosyal medya pazarlaması ve daha birçok hizmettir. Birkaç Delhili Webpulse hakkında bilgi sahibidir ve deneyimli bir kişi arıyorlarsa bizimle iletişime geçin. SEO şirketi.

Sınıflandırmadan sonra Webpulse, dijital pazarlama sektörüne giren çeşitli hizmetler sunar. Bunlar aşağıdaki gibidir:

(BEN) SEO hizmetleri:

SEO hizmetleri burada SEO10 (Temel SEO), SEO20 (Standart SEO), SEO30 (Star) ve SEO40 (Lider) olmak üzere 4 paket halinde verilmektedir. Arama pazarlamasında kariyer arayan insanlar için birçok fırsat var. Son zamanlarda bu pazarın büyümesini gördük, bu yüzden birçok işsiz ve hatta çalışan insan sadece bu pazara girmek için işini bırakıyor. Dijital Pazarlama meslek.

(ii) Yerel SEO Hizmetleri:

SEO hizmetleri ile hemen hemen aynıdır, tek fark, globalleşmek yerine web sitenizi ve işinizi tanıtmamızdır. Sadece WebPulse’da böyle uygun fiyatlı ve en iyi fiyatları bulacaksınız Delhi’deki SEO uzmanları Diğer hizmet sağlayıcılarla karşılaştırıldığında

İster küçük işletme sahibi, ister büyük bir şirket olsun, hepsi ihtiyaç duyduğu hizmetleri sağlıyor ve hizmet oranları buna göre belirleniyor.

(iii) Sosyal medya pazarlaması:

Bu, sosyal medya platformlarının kullanıldığı farklı bir reklamcılık şeklidir. Webpulse Çözümü gibi hizmetler sağlar Sosyal medya pazarlama bloglama, sosyal ağlarda içerik yayınlama, video ve fotoğraf paylaşma, yorum yapma, tartışma forumlarında yayınlama, sosyal ağ profilleri oluşturma, içerik paylaşma ve yer imi ekleme.

(iv) Sosyal medya yönetimi:

Bu kapsamda Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Pinterest ve Google gibi çeşitli platformlar aracılığıyla grup kitleleri hedeflenir ve yaratıcı içerikler onlarla paylaşılır. SMM10 (Temel SMM), SMM20 (Standart SMM), SMM 30 (Growth SMM) ve en yeni SMM40 (Lead SMM) olmak üzere 4 SMM paketi sunuyoruz.

(v) İçerik pazarlama hizmetleri:

Webpulse çözümü tek çözüm değil Web sitesi tasarım şirketi Ama aynı zamanda kaliteli içerik sağlama konusunda da başarılıyız. Ekibimiz, izleyicileri sayfanıza çekebilecek harika içerikler yazma konusunda uzmanlaşmıştır. CMS’ye eklenecek şeyler arasında blog ve pazarlama, SEO makalesi yazma ve gönderme, video içerik pazarlaması, infografikler, web sitesi içeriği, sosyal medya içeriği, basın bülteni dağıtımı, PDF ve PPT dağıtımı vb. bulunur.

(vi) YouTube video tanıtımı:

Ayrıca YouTube, Vimeo vb. video sitelerini de tanıtıyoruz. Şimdi bunun nasıl yapılacağına gelince, web sitesini içerikle ilgili bir videoya nasıl bağladığımızı, optimize etmek için anahtar kelimeleri kullanarak ve bir resim kenar çubuğu ekleyerek.

(viii) E-posta pazarlama hizmetleri:

E-posta pazarlaması hala bir çözüm olarak görülüyor. Diğer mesajlaşma uygulamalarına kıyasla tüm şirketler tarafından 1 numaralı tercih. 3 tür e-posta pazarlaması vardır:

 1. İşlemsel E-posta Pazarlama – Fatura ve işlem geçmişi ve diğer önemli bilgiler müşterilere/müşterilere gönderilir.
 2. Bülten – Müşterilerinizi yeni teklifler hakkında bilgilendirir ve işletmeniz hakkında onları güncel tutmayı planlıyoruz.
 3. Toplu E-posta Pazarlama – Bu pazarlama türünde, belirli bir sektördeki işletmenizi veya hizmetlerinizi tanıtıyoruz.

(viii) SMS pazarlama hizmetleri:

Bu pazarlama türü, en etkili ve en ucuz pazarlama türüdür. Bu toplu SMS, satışlarınızı ve marka bilinirliğinizi artırmanıza yardımcı olacaktır. SMS pazarlama hizmetinin 3 türü vardır:

 1. İşlem SMS’i:

Alınan siparişler, sipariş durumu güncellemeleri, teslimat durumu, OTP, şifreler vb. işlemler hakkında müşterilere mesaj göndererek Hindistan’da ucuz fiyatlarla toplu işlem SMS’leri sağlıyoruz.

 1. Reklam SMS’i: Fabrikamız Markanızı, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi tanıtmak için toplu SMS gönderin. Çok düşük bir fiyata toplu SMS reklamcılığı sunuyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.
 2. İşlemsel SMS API’si: OTP’ler, şifreler ve sipariş güncellemeleri gibi SMS uyarıları oluşturmak için şirketinizin web sitenizde veya mobil uygulamanızda SMS API entegrasyonuna ihtiyacı olabilir. API ile toplu işlem SMS paketleri satıyoruz. Web sitenize veya uygulamanıza entegre etmemizi istiyorsanız, bunu da yapabiliriz

fazladan masraflar.

(ix) Google Harita Reklamları:

Webpulse çözümü, işletmeleri Google Haritalar aracılığıyla da tanıtır. İşletmenize veya sayfanıza yerel trafik çekerek yerel işletmelere yardımcı oluyoruz.

Buradaki rolümüz, sayfanızı aramaların en üstüne çıkarmak için yerel SEO’yu kullanmak olacak, böylece daha fazla müşteri web sitenize tıklayacak ve bu da sonuçta işinizi artıracaktır.

İşletmenizi nasıl tanıtabilir veya tanıtabilirsiniz:

 1. Web sitenizi harita listelerine bağlarız.
 2. Çalışma saatleri, fiyatlar ve yorumlar gibi önemli bilgileri güncelliyoruz.
 3. Sorularını yanıtlayın ve işletmeniz hakkında onları güncel tutun.
 4. Google My Business listem aracılığıyla gelen ziyaretçilerin kaydı tutulur.
 5. Webpulse Çözümü, Google Haritalar görünümlerinin nasıl artırılacağına ilişkin ipuçları sağlar.
 6. Müşterilerimizin geç iade yerine hızlı yanıt alabilmeleri için 7×24 hizmetinizdeyiz.

(x) Google Adwords PPC Yönetimi:

Bir müşteri herhangi bir ürün veya hizmete yatırım yaptığında ne bekler? Ödediği paranın tam karşılığını alır. Bunu anlıyoruz ve bu nedenle Webpulse, müşteriyi memnun edebilecek bu tıklama başına ödeme planını başlattı. Basitçe söylemek gerekirse, yalnızca bir müşteri web sitenizi tıklayıp ziyaret ettiğinde ihtiyacınız olur.

Bu alanda uzun yıllara dayanan deneyime sahip PPC uzmanımız, hedef konuma, ürün anahtar kelimelerine, günlük ve aylık bütçenize göre reklamlar hazırlar. Bunun dışında PPC uzmanlarımız açılış sayfası, telefon uzantısı ve harita uzantısının yanı sıra farklı anahtar kelimeler için farklı reklam grupları tasarlar.

(xi) Facebook Reklamları:

Günümüzde herkes sosyal medya platformlarını kullanıyor ve çoğu kişi Facebook’u tercih ediyor. Bu çözüm nedeniyle Webpulse, Facebook uygulaması aracılığıyla reklam hizmetleri sunmaktadır. Facebook’ta müşterileri tercihlerine, yaşlarına, cinsiyetlerine veya kullanıcı türlerine göre hedefleyebilirsiniz. İşinizi büyütmek için yaptığımız diğer faaliyetler şunlardır:

 1. Facebook’ta yayınınızı artırın
 2. Facebook sayfanızda insanlarla bağlantı kurun veya beğeniler oluşturun
 3. Şirketimiz, tıklama/ziyaretçi almak için web sitenizin reklamını yapar
 4. Web sitenizde çoklu ürün reklamları yayınlıyoruz
 5. Önerilen reklamları, video reklamları ve potansiyel müşteri reklamlarını yeniden oluşturuyoruz

(xii) SEO’ya dayalı içerik yazmak:

WebPulse’da içerik yazan ekibimiz eğitimli ve alanında deneyimlidir. Bizi diğerlerinden ayıran en önemli özelliğimiz içerikteki özgünlüğümüzdür. İçeriğimizde bulacağınız özgünlük, müşterilerin web sitenizi ziyaret etmesini sağlayacaktır. Webpulse Solution ekibi, SEO içeriğine dayalı olarak trend olan anahtar kelimelerin hem kalitesini hem de kullanımını korumayı başarır ve bu da web sitenizi listede üst sıralara taşır.

neden biz:

Yukarıdaki şirket tanıtımı sizi tam olarak tatmin etmediyse, başarılarımız kesinlikle bizi seçmenizi sağlayacaktır.

2011 yılında kurulan, kuruluşundan bu yana on yıl geçti ve şimdi WebPulse, benzersiz çalışmasına olan bağlılığıyla gökyüzüne dokunuyor. Bu 10 yıllık süre içinde 100’den fazla sektöre hizmet verdik ve 5000’den fazla projeyi tamamladık. Topladığımız verilere göre, bizi diğer rakiplerimizden ayıran büyük şirketlerimde görmeyeceğiniz müşterilerimizin %90’ını elimizde tutuyoruz ve bugün bizi bu hale getiren sizlerin desteğidir.

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *