Bugün NFT’ler en popüler ve herkes bunun bir parçası olmak istiyor. Özel çözümler, birçok hevesli fintech girişimcisinin hayallerini gerçekleştirmek için muazzam bir şekilde büyüdü. Bu çözümler sayesinde kendi beyaz etiketli NFT pazarınızı başlatabilirsiniz. Gelelim konuya.

Neden White Label NFT Marketplace ile başlamalısınız?

Önde gelen kripto para birimi ve NFT endüstrisine girmek isteyen, hevesli bir fintech girişimcisi olup olmadığınızı düşünelim. Sıfırdan bir NFT pazarı oluşturmak çok zordur ve düşündüğünüzden daha fazla zaman alabilir. Süreci basit ve kolay tutmak için beyaz etiketli NFT pazarı birçok girişimci için doğru seçimdir. Bu şekilde rekabetçi pazarda en iyi koşuculardan biri olabilirsiniz. Bu çözümler sayesinde bir NFT platformu oluşturmak için kaynak kodu alacaksınız. Ayrıca, iş ihtiyaçlarınıza göre tamamen özelleştirmenize ve beğeninize göre platform oluşturmanıza yardımcı olur. Bu nedenle, başka bir çözüm, gelişmekte olan tüm girişimcilerin platformlarını hızlı bir şekilde elde etmelerine yardımcı olabilir.

Lider bir NFT pazarının ayak izlerini takip edin:

“NFT pazarı” terimini düşündüğümüzde, en iyi platformlar akla geliyor. Çünkü bu NFT pazarlarının mevcut çağda belirleyici bir rol oynadığı açıktır. Aynı şekilde kripto piyasasında güçlü olan ve birçok girişimcinin de ilgisini çeken bir NFT market klon scriptini listeledik. Hadi kontrol edelim.

 • Rarible Clone komut dosyası
 • OpenSea Klon komut dosyası
 • Axie Infinity Clone komut dosyası
 • Crypto Punks Clone komut dosyası
 • Binance NFT Marketplace klon betiği
 • Wazirx NFT Marketplace klon komut dosyası
 • eBay NFT Marketplace Klon Komut Dosyası
 • Solnart klon komut dosyası
 • Solsea Klon komut dosyası
 • NFTrade klon komut dosyası
 • NBA’in en iyi klon atış senaryosu
 • KnownOrigin klon komut dosyası

Etkili bir NFT pazar platformu oluşturmak için 7 adım:

Artık her girişimcinin bu konuda bir fikri var. Şimdi NFT pazarınıza başlamanın ve yüksek karlar elde etmenin tam zamanı.

1. Mevcut pazarı analiz edin

NFT pazarına girmeye karar verdiğinizde, olağanüstü büyümesine bir göz atın. İnşa etmek istediğiniz en iyi NFT platformuyla bırakın. Bu dijital endüstri durağan değil, değişecek. Bununla birlikte, NFT’lerin önümüzdeki yıllarda hakim olacak trendler olduğunu açıkladık. Bu nedenle, bu konuda daha fazla araştırma yapabilirsiniz.

2. İstediğiniz blok zinciri ağını seçin

Blockchain ağını seçmek, bu geliştirme sürecinin daha fazla odaklanmanız gereken en önemli kısmıdır. Seçtiğiniz blok zinciri ağına bağlı olarak, NFT platformunuz işlemlerin sorunsuz, güvenli ve emniyetli olmasını sağlayacaktır. Her neyse, platformunuz için en iyi blok zinciri ağlarını seçebilir ve bir sonraki geliştirme sürecine geçebilirsiniz.

3. Özelliklerin entegrasyonu

NFT pazarına harika özellikleri ve teknoloji yığınını entegre etmek, hızlı büyümesini artırmak için iyi bir seçenektir. Bu nedenle NFT market platformları, işlevsellik ile birlikte temel özelliklere sahiptir, böylece gelişmiş özellikleri bunlara entegre edebilirsiniz. Bu yüzden hedef kitlenizi tanıyın ve kripto kullanıcılarınızı daha karlı hale getirecek özellikleri uygulayın.

4. Kriptografik cüzdanın uygulanması

Daha fazla içerikli bir kripto cüzdanı sunmak, kullanıcılarınızın sorunsuz bir işlem süreci yaşamasına yardımcı olur. Ayrıca platformunuzu her tür kripto cüzdanıyla daha uyumlu hale getirebilirsiniz. Bu, kitlenizin platformunuzu tam olarak kullanmasını daha kullanışlı hale getirir.

5. Akıllı sözleşmelerin kodlanması

Daha önce de söylediğim gibi, kullanıcılarınız için güvenilir ve güvenli bir platform sağlamanız gerekiyor. Akıllı sözleşmeleri kodlamak, üçüncü taraf erişimini ortadan kaldırmanıza ve kripto kullanıcılarınız için veri kaybını önlemenize yardımcı olur.

6. Beta testi

Hiç kimse daha fazla hataya ve düşük performansa sahip bir NFT platformunu düşünmez. Çekici ve çekici bir platform elde etmek için, piyasaya sürmeden önce NFT pazar platformunuzu test etmelisiniz.

7. Platformunuzu başlatın

Bir noktada tüm sorunları çözdünüz, o zaman platformunuzu piyasaya sürmenin tam zamanı. Tüm bu işlemleri NFT beyaz etiket platformunuz için yapmanız size daha fazla kullanıcı ve yüksek bir yatırım getirisi sağlayabilir.

Çözüm:

Burada, beyaz etiketli bir NFT pazar platformu kurarken hatırlanması gereken 7 önemli şeyi ele aldık. Bu, NFT ticaretinizi tanıtmanıza yardımcı olacaktır. Önde gelen bir NFT pazar geliştirme şirketi olan Nodalsoft Technologies olarak, blok zincir teknolojisinde geniş deneyime sahibiz ve ayrıca birçok fintech girişimcisinin hayalini gerçekleştirmek için çeşitli anahtar teslimi çözümler geliştirdik.

Bagikan:

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan.