Boyama hizmetleri hakkındaki gerçek

Diposting pada

Vera ve ailesi yeni bir şehre taşındılar ve resim hizmetlerine ihtiyaçları vardı. En iyiyi nasıl seçecekleri konusunda hiçbir fikirleri yoktu ama güvenilir ve verimli birine ihtiyaçları olduğunu biliyorlardı. Bu hikaye Vera, ailesi, Adik ve onların resim bekçisi hakkındadır.

vera

Vera’nın boyama hizmetleriyle ilgili kısa hikayesi üzücü bir hikaye anlatıyor. Boya servisi geldiğinde Vera’nın eski dairesi darmadağınıktı. Tuvali kalın bir kırmızı boya tabakasıyla kaplayan bir tüp boya dökülmüştü. Bu resim ailesinin bir portresiydi. Endişeliydi ama sanatçının becerisine güveniyordu.

Vera Brooklyn’de büyüdü. Annesi yeni bir sandalye istedi ama parasını ödemekte zorlanıyordu. Kiraladığı boyama servisi, annesinin memnuniyetini sağlayacak şekilde sandalyeyi tamir edebildi. Ama paranın gelmesini beklemek zorundaydı. Böylece Vera’nın annesi işten eve boş bir kavanoz getirdi, içi şurada burada biraz para biriktirdi.

Vera’nın boyama hizmetleriyle ilgili kısa öyküsü, bazen hayattaki en güzel şeylerin, ihtiyacımız olduğunu bilmediğimiz şeyler olduğunu hatırlatıyor. Kendi hayatımızı sorgulamamıza neden olan hikayeler yazma yeteneği var. Karakterleri savunmasız ve yazıları zengin ve zengin ayrıntılarla dolu. Kadınların hayatları hakkında çok güzel yazıyor. Çocuk edebiyatında büyük bir yazar ve güçlü bir sestir.

Vera Rubin, kariyerini insanlara yardım ederek yapan kayıtlı bir hemşireydi. 65 yaşında resim yapmaya başladı. Çok güzel eserler yarattı. Vera ayrıca 72 yaşında araba kullanmayı öğrendi. Güzel adasının yollarının çoğunda babasıyla birlikte seyahat etti.

Vera, Alexander Calder’ın bir arkadaşı olarak Hudson Vadisi’ndeki evini tasarlaması için ünlü mimar Marcel Breuer’i tuttu. Vera’nın harika bir stil anlayışı vardı ve tasarımları Metropolitan Museum of Art ve Museum of Modern Art koleksiyonlarında yer alıyor. Resimleri ve diğer sanat eserleri şimdi Smithsonian Enstitüsü’nde ve New York’taki Cooper-Hewitt Tasarım Müzesi’nde bulunuyor.

onun ebeveynleri

Ressamın karısının sanatından hoşlanmaması, bu esere olan sevgisiyle tezat oluşturuyor. Karısı bir portre için oturmayı kabul eder, ancak ressam, ressamın bütün geceyi karanlık bir kulede geçirmek zorunda kalacağı için işten zevk alamayacağı konusunda ısrar eder. Ressam projesine o kadar odaklanmıştır ki, karısının karanlıkta eridiğini fark etmez. Gülümsüyor çünkü sanatının hayatı olduğunu biliyor ve tutkusunun iş olduğunu biliyor.

bağımlı

Adik’in Kısa Öyküsü: Resim Hizmetlerinin Ardındaki Gerçek ve Ev Sahibinin Suçlu Zevki – Adik’in Öyküsü, bir ressamın bir aileye nasıl aşık olduğunu ve sonra onları nasıl aldattığını anlatan gerçek bir hikaye. Kör bir köpek ve kızıyla yaşadı ama kendini suçlu hissetti. Karısını terk ettikten sonra evini sattı ve evine taşıdı. Bir gün seslerini duyduğunda Adik ve kızını düşünüyordu.

Adik yetenekli bir ressamdı. Hafta içi sabah 7’de çukurdan çıkar ve günlük yolculuğuna devam ederdi. Resimle geçen bir günün ardından, boyamayı umarak binasının bahçesindeki bir çöp kutusunun etrafında dolaştı.

boyama görevlisi

Edward Hayden, The Caretaker of Painting: The Truth About the Service of Painting adlı makalesinde çalışmalarını “bir tür protesto resmi” olarak tanımlar. Sanatçı, sanatsal çalışmalarını desteklemek için kapıcı olarak çalıştı. Haydn, düşük maaşlı işine rağmen hem Amerika’da hem de Avrupa’da popüler bir sanatçıydı. İddia edilen anlatımı ve Teng’in dairesinin detayları mesleğine işaret ediyor. Hatta şapka takıyor.

Haydn, Afrikalı-Amerikalı yaşamının bir ressamıydı. Duvar resmi “Harlem’de Yaz Gecesi” bir Afrikalı-Amerikalı sokak sahnesini tasvir ediyor. Kapıcı resmi, siyah bir anne ve çocuğu ve Afrikalı-Amerikalı bir kapıcıyı tasvir ediyor. Bu resim, ırk çatışmalarından ırkçılık algılarına kadar Afro-Amerikan deneyimini tasvir ediyor.

Hayden’ın kapıcısı, Ulusal Sanat Müzesi’ndeki kapsamlı “Kendi İçimizde Özgür” sergisine dahil edildi. M. Gallery’deki profesyonel retrospektifi. 1996’da Hanks, krediyle yaşayan bir Afrikalı-Amerikalı kapıcıya sahipti. Daha gerçekçi ve Amerikan görünmesi için tabloyu değiştirdi.

Hayden, çalışmalarıyla asla tanınmayan yetenekli bir ressam olan Cloyd Boykin’in daha önceki bir resmini elden geçirdi. Daha sonra Afro-Amerikan halk kahramanı John Henry’nin bir dizi 12 resmini çizdi. Bu efsaneyi çocukken duyduğu hikayelerden hatırladı.

Vera’nın babası

Vera’nın babası, Singapur’a resim hizmeti veren ve babasının mobilya dükkanında çalışan bir ressamdı. Sonunda kendi işini kurdu. Ayrıca noter olarak çalıştı. Vera, hayatı boyunca noter olarak çalıştı, piyano öğretti ve hayırsever faaliyetlerde bulundu.

Ciddi bir araba kazası, Vera’yı araştırmaya zorlar. Çok geçmeden kazanın kaza olmadığını anlar. O ve Aiden insanlarla röportaj yaparken, onlardan gerçeği öğrenmekte zorlanıyorlar. Ancak gerçeğin ortaya çıktığını anladıklarında, onları katile götüren şok edici bir açıklama yaparlar.

Vera’nın ebeveynlerinin bir aile şirketi vardı ve Abramtsevo sanatçılarından oluşan bir topluluk oluşturmak için birlikte çalıştılar. Bu grup, profesyonel ve amatör sanatçıların yanı sıra bu profesyonellerin ailelerini de içeriyordu. Sanat yaratmanın yanı sıra çocuklarını büyütmek ve vatansever faaliyetlere katılmak için zaman harcadılar.

Seri, Ağustos 2012’de üçüncü sezon için yenilendi. David Leon ve Brenda Beltine’in geri döneceği doğrulandı. Yeni dizinin çekimleri Nisan ayında başladı ve 2021’de yayınlanacak. Ayrıca dizinin ABD’de yeniden çekileceği konuşuluyor. Dizinin kadrosunda ilk iki dizide rol alan Riley Jones yer alıyor. Ayrıca üçüncü dizinin ana kadrosuna katıldı.

Vera’nın babası bir ressamdır ve işi insanların hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmaktır. Boyama, bir evi değiştirmenin ve daha güzel hale getirmenin harika bir yoludur. Aynı zamanda evinizin değerini arttırmanın iyi bir yoludur. Kaliteli bir boya işi arıyorsanız, Boyama Hizmetleri A.Ş. ekibine güvenebilirsiniz.

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *