Bu güçlü eklenti ile WooCommerce sitenizden en iyi şekilde yararlanın

Diposting pada

WooCommerce en son eklentisiyle birlikte geldiğinden, bu eklentiyi uygulayarak mağazanızdan en iyi şekilde yararlanın WooCommerce hızlı görünüm eklentisi. Quick View eklentisi, müşterilerinizin sitenizden ayrılmadan bir ürünün ayrıntılarını görüntülemesine olanak tanır. Bu onlara zaman kazandırır ve ürünlerinize göz atarken onlara daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunar.

Neden bu eklenti?

WooCommerce hızlı görünümü adlı WordPress için yeni bir eklenti, en son güncelleme değişikliklerine uyum sağlamak için yakın zamanda güncellendi. Tüm WooCommerce mağazaları için önerilir. Bu eklenti, satın aldıktan sonra sağlanan kodu kopyalayıp “Eklentiler” sayfasına yapıştırarak WordPress web sitenize yüklenebilir. Ayrıca WordPress yönetici panelinizdeki eklentiler sekmesinden de yükleyebilirsiniz. Bu eklenti, kurulum sırasında ayarladığınız özelleştirilebilir seçeneklerle kullanımı kolay bir arayüz sunar.

Bu eklenti, ürününüzü müşterilere anında gösterdiği için satışları artırmaya yardımcı olan bir eklentidir. Bir müşteri mağazanıza geldiğinde. Ürünü tıklamadan önce önlerindeki ürünü görebilirler. Daha çekici hale getirmek için güzel bir küçük animasyon da ekleyebilirsiniz.

WooCommerce hızlı görünüm eklentisi, wp eklentileri listesine eklenen en son eklentidir. Bu eklentiyi kurarak, sitenizdeki herhangi bir ürünü, o ürünün sayfasına tıklamadan bile görüntüleyebilirsiniz. Fareyle küçük resmin üzerine gelin ve sayfa tarayıcınıza yüklenecektir. Bu, bir kataloğa göz atarken veya belirli bir ürünü bulmaya çalışırken size zaman kazandıracaktır.

Ne için kullanılır?

Bu eklenti, ziyaretçinin web sitesinden ayrılmak zorunda kalmadan ürünleri bir açılır pencerede görüntülemesini sağlar. Bu, bağlı kuruluş pazarlaması için bir fırsat yarattığı ve dönüşüm şansını artırdığı için pazarlama amaçları için harikadır. Kullanıcı ayrıca sosyal medyada arkadaşlarıyla öğeleri paylaşabilir.

Bu eklenti, ürün resmine tıklayarak bir ürün hakkında daha fazla bilgiyi hızlı bir şekilde görmenizi sağlar. Ayrıca, müşterinin arama yapabilecekleri farklı ürün kategorileri oluşturmasına da olanak tanır. Aradıklarını bulmalarını kolaylaştırır.

Quick View eklentisi, kullanıcıların mağazalarından ürün bulmasına ve satın almasına yardımcı olmak için tasarlanmış ücretsiz bir WordPress eklentisidir. Bu eklenti, kullanıcıların sitenizin tamamını ziyaret etmek zorunda kalmadan belirli bir ürünün ayrıntılarını hızlı bir şekilde görüntülemelerini sağlar. İstediğiniz kadar kategori belirleyebilir, her kategoriyle birlikte açılan pencerede görüntülenen bilgileri değiştirebilirsiniz.

Bu eklentinin özellikleri

Bu eklenti, şu anda alışveriş sepetinizde bulunan ürünleri hızlı bir şekilde görüntülemenizi sağlayan basit ama güçlü bir araçtır. Ayrıca sayfadan ayrılmadan herhangi bir öğeyi silmenize, güncellemenize veya geri almanıza olanak tanır. Bu eklentinin kurulumu ve kullanımı kolaydır, tek tıklamayla kurun ve WooCommerce mağaza adresinizi girin. Eklenti ayarlarını da ihtiyaçlarınıza göre değiştirebilirsiniz.

WooCommerce Hızlı Görünüm Eklenti Bu basit eklenti ile ürün sayfalarınızı optimize edin. Bu, alıcıların ürünleri görmelerini ve hızlı bir şekilde satın almalarını sağlar. Bu eklenti, alışveriş yapan kişinin ilgilenebileceği bir ürünü sayfadan ayrılmadan veya yeni bir pencere açmadan hızlı bir şekilde önizlemesini sağlayarak çalışır. Müşteri, ürünün büyütülmüş bir sürümünü görür ve ürün resimleri ve özellikleri arasında ileri ve geri kaydırmanın yanı sıra yakınlaştırıp uzaklaştırabilir.

Birçok e-ticaret mağazası, çevrimiçi mağazalarını güçlendirmek için WooCommerce kullanıyor ve bu platform için çeşitli eklentilerin mevcut olması şaşırtıcı değil. Bu eklenti, mağazanızdaki ürün sayfasını daha kullanıcı dostu hale getirmek ve izleyicilere ürünün ne olduğu ve gerçek dünyada nasıl çalıştığı hakkında daha iyi bir fikir vermek için tasarlanmıştır.

Sonuç

Bu eklenti, sitenizi önemli ölçüde iyileştirebilecek çok çeşitli özellikler sunar. Kullanımı kolaydır ve verimliliği artırır, bu da diğer görevler için daha fazla zaman kazanmanız anlamına gelir. WooCommerce’den en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak çeşitli araçlar vardır. WooCommerce Quick View eklentisi, hem deneyimli hem de yeni başlayan kullanıcılar için harika bir seçenektir. Ayrıca seni geliştirir İşletme Büyüme

WooCommerce Hızlı Görünüm eklentisi, mağazanızın verimliliğini ve üretkenliğini artırmaya yardımcı olur ve alıcıların ürün sayfasından ayrılmadan ürünleri bir bakışta görmelerini sağlar. Bu eklenti ile alışveriş yapanlar, tercih ettikleri boyut ve renkte nelerin mevcut olduğunu hızlı bir şekilde görebilirler.

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *