Bulut Hizmetlerinin Faydaları – Başlangıç ​​Kılavuzu

Diposting pada

Bu yazımızda bulut bilişimi öğreneceğiz. Bizimle birlikte bulut hizmetlerini kullanmanın avantajlarından da söz ediyoruz. Ayrıca, yönetilen destek ile bulut bilişim hizmetlerini alabileceğiniz güvenilir sağlayıcı hakkında da konuşacağız.

Bulut hizmetlerinin kökenleri, galaksiler arası bir bilgisayar ağı kavramının ilk kez önerildiği 1960’lara kadar izlenebilir.

Son yıllarda, bulut sunucu barındırma teknolojisi BT kuruluşunda devrim yarattı. Bulut barındırma hizmetlerinin tüm faydaları burada ayrıntılı olarak tartışılacaktır.

Windows Bulut Sunucusu, son on yılda her büyüklükteki işletmenin can damarı haline geldi. Tüm temel bilgi işlem ekipmanlarının paylaşılan depolama ve işlenmesi fikrine dayanan isteğe bağlı bir bilgi işlem modelidir.

Bulut hizmetlerinin en önemli avantajları

Gerekli bilgi işlem performansını sağlamak için, birkaç web sunucusu, barındırma ortamında geniş bir ağ üzerinden bağlanır.

Standart barındırma çerçeveleriyle karşılaştırıldığında, bulut sunucu barındırma, mükemmel yapılandırma, gelişmiş performans, kontrol, çalışma süresi ve esnek güvenlik sunar.

Basit ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzü ile bir bulut sunucusunun yeteneklerini kullanmak, geliştirmeyi basitleştirir. Windows’ta yerleşik RDP istemcisini kullanmanın yanı sıra, bir Windows kimlik doğrulama çerçevesi, gerçek konumunuzdan bağımsız olarak sunucunuzda saniyeler içinde oturum açmanıza olanak tanır. Bilgisayarınıza başka bir yazılımın yüklenmesi gerekmez.

En iyi bulut tabanlı ekosistem hakkında daha fazla bilgi edelim. Bulut hizmetleri arıyorsanız, bakım ücreti ve yönetilen destek yok. En iyi bilgi birikimimiz ve yılların deneyimi ile. Tercihime göre NetForChoice ile gidebilirsiniz. Maksimum Hindistan’da Yönetilen Bulut Barındırma Sağlayıcısı.

Bulut hizmetlerini kullanmanın avantajları hakkında bilgi edinin

Her şeyden önce, kaynaklarınızı yönetmek zorunda değilsiniz. Evet bu doğru, her şey sağlayıcınız tarafından yönetiliyor. Tek yapmanız gereken bu kaynakları ihtiyaçlarınıza göre ölçeklendirmek. İşte şirketlerinize 7/24 erişim için NetForChoice bulutunu kullanmanın bazı önemli noktaları.

Uzak masaüstü ve yöneticiye tam erişim

NetForChoice bulut sunucuları, Uzak Masaüstü Protokolü aracılığıyla tam yönetici erişimine sahiptir. Kullanıcılar, sistem dosyalarını yönetmek için sunucularına tam erişime sahiptir.

Yönetici kullanıcılar ağa, trafiğe, depolamaya, güce ve daha fazlasına erişebilir. Uygun bir fiyat planıyla bulut bilişimi özel bir ortam olarak kullanın.

Yüksek performans

Bulut sunucuları, şüphesiz şirket içi sunuculardan daha iyi performans gösterir. Bu, dalgalı veya felaketli trafikten bağımsız olarak daha iyi site performansı sağlar. Ayrıca bulut hizmeti, işinizi ve verilerinizi etkin bir şekilde yönetmenizi kolaylaştırır.

erişim

Windows sunucularına dünyanın her yerinden kolayca erişebilirsiniz. İyi bir işi tamamlamak için ofise geç kalma konusunda endişelenmeyin.

Sonuç olarak, bulut platformu, sabit disk, bant genişliği, bilgi işlem gücü, bellek vb. birden fazla arızayı telafi etmek için belirli bir derecede fazlalık sağlar.

ölçeklenebilirlik

NFC bulut sunucuları ihtiyaçlarınıza göre ölçeklenebilir. Ek vCPU, RAM ve diğer bilgi işlem kaynaklarını kolayca satın alabilirsiniz. Bu nedenle, temel bilgilerle başlayın ve bilgi işlem kaynaklarınızı yükseltin.

Esnek fiyatlandırma

Donanıma ve diğer önemli şeylere para harcamanıza gerek yok. Altyapı, depolama cihazları, yönlendiriciler ve daha fazlası gibi donanımlar.

Faturalandırma planı tamamen, yalnızca kullandığınız kaynaklar için ödeme yaptığınız kullandıkça öde modeline dayalıdır. Kullanmadığınız ekstra kaynaklar için ödeme yapmanız gerekmez.

güvenlik

Müşteriler, kötü niyetli trafiği filtrelemek için güçlü bir özel güvenlik duvarını koruyabilir. Kullanıcılar ayrıca gelen ve giden trafik için politikalar tanımlayabilir.

Ayrıca NFC, sunucuları her zaman çalışır durumda tutmak için DDOS koruması da sağlar. Düzenli yama güncellemeleriyle birlikte Windows Server daha güvenli hale gelir.

Neden NetForChoice?

NFC, şirketlerinizin iş zorluklarını aşmasına yardımcı olan, yönetilen bir bulut tabanlı ekosistem sunar. NFC, %99,995 çalışma süresi ile yönetilen bulut barındırma hizmetleriyle birlikte Katman 3 veri merkezleri sunar. NetForChoice, kullanıcılarına, hizmetleri ihtiyaçlarına göre kullanabilecekleri bir Kullandıkça Öde aboneliği sunar.

NetForChoice’un bulut hizmetlerinden nasıl yararlanılır?

Verilen adımları izleyin:

1. Adım 1: İletişim numaralarını arayarak NetForChoice ile iletişime geçin. 0120-4578842, 8766177177

2. Adım 2: İş ihtiyaçlarınızı tartışın.

3. 3. Adım: Bulut hizmetinizi dakikalar içinde alın.

Sonuç

Genel olarak bulut hizmetlerinin faydalarından bahsettik. Bununla birlikte, özellikleriyle birlikte Hindistan’daki en güvenilir yönetilen bulut barındırma hizmeti sağlayıcısını tanıtıyoruz. Ancak herhangi bir şüpheniz varsa, yukarıda verilen numarayı kullanarak NetForChoice destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Bize e-posta gönderin: [email protected]

Devamını okuLinux işletim sistemine sahip özel bir sunucu istiyorsanız, aşağıdaki bağlantıya tıklayın:
Hindistan’da özel Linux sunucu barındırma nasıl elde edileceğine dair bilgi

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *