Duvar polikarbonatları veya yaygın olarak bilindikleri gibi çok duvarlı polikarbonatlar, geliştirme işindeki birçok uygulamada birçok avantaja sahiptir. Ağırlıkları hafiftir ve sert ve güçlüyken onlarla çalışmak çok kolaydır. İnanılmaz ışık iletim özelliklerine sahiptirler ve çok çeşitli iklimlere dayanırlar. Bunu ve Polikarbonat Laminat Levhaların çeşitli amaçlarını tam olarak anlayalım.

Her durumda, hafiftir ve zor düşünmez. Sağlamdır ve hafif tasarımlara planlamak için daha belirgin alanlar sağlar. Oluklu fiberglas levhalar Hafif olduğu için etkin bir şekilde halledilir ve bu nedenle yapılarda basit yerleştirmeyi barındırır. Ayrıca geleneksel makineler kullanılarak kolayca kesilir. Malzeme sert olduğu için kesildiğinde, kesildiğinde veya delindiğinde kırılmaz veya parçalanmaz, bu nedenle malzeme israfı ihmal edilebilir.

Işık iletimi

İkiz duvarlı polikarbonatlar %85 ışık iletim sınırına sahiptir, bu da daha az birikim ve dolayısıyla sıfır ek yük ile sonuçlanır. Fidanlıklarda kullanıldığında bitkinin güneş yanığını azaltmak için ışığı daha iyi yayar.

Isı tasarrufu ve enerji verimliliği

Çift duvarlı levhalar havayı 2 duvar arasında hapsederek tek duvarlı levhaların yarısı kadar enerji tasarrufu sağlar, bu da yoğunluğun gerekli olduğu yerlerde ısıtma maliyetlerini azaltır. Sınırlı hava girişi, olağanüstü sıcak koruma sağlar.

Ateşe dayanıklı

İkiz levhalar yangına karşı korumalıdır ve zehirli gaz yaymaz. Buna göre bu levhalar yangına meyilli yerlerde etkin bir şekilde kullanılabilir ve bu levhalar insanlar için tehlikeli değildir.

adaptasyon

İkiz levhalar son derece esnektir ve bu nedenle soğuk bükülebilir ve her türlü bükmede kullanılabilir. Bu nedenle, önemli bir değişkenin konfigürasyonunun önemli olduğu programlarda daha çok tercih edilirler.

Çift cidarlı polikarbonat levhaların kullanılması

anaokulları

Genel olarak, seçici özellikleri ve avantajları nedeniyle artık polikarbonatın yerini alan cam, fidanlıkların yapımında uzun süredir kullanılmaktadır. Polikarbonat kreş panelleri sağlamdır ve ısıtmayı alan boyunca eşit olarak dağıtmaya yardımcı olur. Olağandışı ısı koruma özelliği, bitki büyümesi için yeterli ışık sağlarken bitkileri güneşin UV ışınlarından korur.

Oda bölücüler

Polikarbonat panelleri odalarınızda seperatör olarak kullanmak için şüphesiz tanıtabilirsiniz. Tanıtmak çok zor değil ve aynı zamanda sağlam ve sağlam. Ayrıca, ışığın odaya girmesine izin verirken koruma almanıza da izin verebilir.

Fırtına panelleri

Polikarbonat çok duvarlı levhalar, fidanlıklarda kullanılan fırtına panelleri için aynı talimatları kullanır. Güçlü ve sağlam olan ve aşırı hava koşullarına dayanabilen parlak fırtına panelleri oluşturmaya yardımcı olurlar.

ışık yakalayıcı

Çift cidarlı polikarbonattan üretilen çatı pencereleri, camdan çok daha yüksek bir dirence sahiptir ve camın aksine UV ışınlarını %100 engeller. Aynı şekilde, sağlam çatı pencerelerinin yapılmasına yardımcı olur. Dörtten fazla uygulamanın yanı sıra, Tuflite Polymers tarafından üretilen Polikarbonat Çok Duvarlı Levhalar ayrıca çardaklar, hava geçitleri, garajlar, salon çatıları ve tren istasyonu çatılarında istisnai olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle, bu güçlü malzemeyi bu nedenlerden herhangi biri için satın almak istediğinizi varsayarsak, size en iyi polikarbonat levhaları sağlamak için Tuflite ile iletişime geçebilirsiniz.

Polikarbonat ne kadar katıdır?

Çatı levhaları çelik, bakır, alüminyum ve diğer çeşitli malzemelerde mevcuttur. Bu seçenek bolluğu arasında, sağlam, güçlü ve hafif olanlardan biri, malzeme endüstrisinde kullanılan bir tür termoplastik polimer olan polikarbonattır.. Bu isim, karbonat agregaları içeren polimerler olmaları ve çatılarda, duvarlarda, levhalarda ve panellerde kullanılan termoplastik, polikarbonatların bir kombinasyonu olmalarıdır.. Bu malzeme çok kötü bir üne sahip oldu ve hem iç hem de dış planlama için geliştirme işini her zamankinden daha yüksek bir yere taşıdı!

Tuflite Polymers’den polikarbonat levhalar, modern, ticari ve konut yapılarında yeni veya yedek çatılar için en uygun cevaptır. Çatı kenarları Bu levhalar hava hasarına, yüksek darbe kuvvetlerine, yangına vb. maruz kalan yapılarda kullanılabilir. Tuflite’dan çok duvarlı bir polikarbonat levha kullanmak, çatınızın baskıya, yontulmaya veya yırtılmaya karşı uzun vadeli gücünü elde etmeniz anlamına gelir.

Dağıtım merkezlerinden hangarlara ve evlere kadar polikarbonat paneller herhangi bir konfigürasyonda kullanılabilir.. Çok duvarlı paneller, muazzam kullanım esnekliği sunmak için hem polikarbonat hem de çok duvarlı panellerin gelişmiş özelliklerini birleştirir. Genellikle diğer birçok inşaat, geliştirme ve reklam uygulamalarının yanı sıra çatı kaplama, kaplama, kaplama ve dış cephe kaplaması için kullanılırlar.. Park yerleri, stüdyolar, kreşler, koğuşlar, set planları, çatı pencereleri, yan ışıklar ve havuz köşeleri barındırıyor, oradan sınır gökyüzü.

Bagikan:

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan.