Crypto Cashback satın aldığınızda ödül almak için StormX Clone’u kullanın

Diposting pada

StormX klonu adı verilen kullanıma hazır bir dijital para geri ödeme programı çözümü, işletme sahiplerinin dijital para ödülleri ve geri ödeme programlarını kolayca kurmasına olanak tanır. Önceden oluşturulmuş özellikler ve karlı bir kripto para birimi ödül programını yönetmeyi basitleştiren bir iş modeli içerir. StormX gibi bir program oluşturma konseptinden bahsetmeden önce temel teknolojik gereksinimlerden bahsedelim.

İster yatırım ister para transferi olsun her şey kağıtsız işlemlere doğru gidiyor. Küresel ekonomide dijital ekonominin lehine olan değişim bununla oldukça belirgindir. Dijital ödeme pazarındaki en yeni oyuncu dijital para birimidir.

Dijital para birimlerinin performansı.

Basitçe söylemek gerekirse, dijital para birimi, şifreleme yoluyla güvence altına alınan sanal bir para birimidir. Kripto para birimleri, tüketicilere hükümet tarafından manipüle edilmeyeceklerini veya müdahale edilmeyeceklerini garanti eden herhangi bir otorite tarafından verilmedikleri için öne çıkıyor.

%100 güvenli

Dijital para birimi oluştururken gerçekleşen her işlem deftere kaydedilir. Para birimleri için, sahibinin kimliği şifrelenir.

Bakiye tam olarak defteri kebir tarafından hesaplanır. Kullanılan coinlerin tüketiciye ait olduğundan emin olmak için her işlem dikkatle incelenir. “İşlemler için blok zinciri”, belgenin başka bir adıdır. doğrudan nesne için parçacık blok zinciri teknolojisi İşlemlerin güvenliğini garanti eder.

Kullanımı kolay

Dijital para birimlerine olan talebin yüksek olmasının nedeni kullanım kolaylığıdır. Para göndermek ve almak için yalnızca bir akıllı telefona ve internet bağlantısına ihtiyacınız var.

Kullanılmamış İş Fikri: Kripto Para İadesi ve Ödül Programı

Çoğu insanın “para iadesi” ve “satın alma” terimlerine aşina olmasına rağmen, bunları duymaktan aldığımız heyecan asla eskimez. Kripto para iadesi platformunun tanıtılmasıyla birlikte, dijital çağ artık çok rekabetçi olduğu için geri ödeme segmenti de değişti. Evet! doğru söylüyorsun

Kabul edelim, çoğumuz çevrimiçi alışveriş yaparken veya fatura öderken indirimlerden ve geri ödeme tekliflerinden yararlandık. Peki ya cüzdanınıza aldığınız ödeme dijital para birimi değilse? Kulağa tuhaf geliyor, ha?

StormX gibi bir platform böyle çalışır

Konsept basit.

 • Çok satıcılı bir e-ticaret sitesi gibi, program yöneticisi de çeşitli çevrimiçi işletmelerle etkileşime girer.
 • Bir kullanıcı uygulama veya bir satıcı aracılığıyla her satın alma işlemi yaptığında, yöneticiye bir komisyon ödenir.
 • Ardından kullanıcı, ödemesini yöneticiden dijital para birimi aracılığıyla alacaktır.
 • Kullanıcılar, para çekme veya cüzdanlarını sıraya koyma seçeneğine sahiptir.

Bu uygulama sayesinde kullanıcılar yatırım yapmadan veya çok çalışmadan dijital para satın alabilirler.

Bu uygulama sayesinde kullanıcılar herhangi bir yatırım veya çaba harcamadan kripto para satın alabilir ve satın alabilirler.

Hem kullanıcı hem de uygulama yöneticisi için yararlı olan bir platform sağlar. Geliştirmenin faydalarına bir göz atalım StormX’in klonu.

StormX klonunun başlatılmasına ne izin verir?

Akıllı telefonların kullanımı, her geçen gün daha fazla insan tarafından kullanıldığından artmaktadır. İlk satın alımdan ürün siparişine kadar her şey için kullanılabilseler de hayati bir unsur haline geldikleri yadsınamaz. Ekonomimiz gibi tüm dünya da dijitalleştirildi.

Sonuç olarak, bir mobil uygulama geliştirmek, kullanıcıları çekmenin ve dijital para bazlı satın alımlar için pazara girmenin en iyi yoludur. İndirme oranlarındaki ve mobil tüketicilerdeki artış nedeniyle, siz de dahil olmak üzere birçok işletme sahibi bu dijital para geri ödeme işini geliştirmeye atladı.

 • Uygulamanın sahibi olarak Bitcoin, Ethereum ve diğerleri gibi dijital para birimlerini kullanmanıza ve bunlardan kazanç elde etmenize izin verilir.
 • Müşterilerin ilgilerini daha kolay çekebilirsiniz.
 • Yazılımınızın konumunu artırabilirsiniz.
 • Bu MLM dijital para geri ödeme tekniğini uygulayarak önemli müşterileri çekebilirsiniz.
 • Yatırım getirinizi artırın

Müşteriler/kullanıcılar için faydaları:

 • Kullanıcılar Bitcoin, Litecoin, Ether vb. gibi kripto para birimlerini hızla kazanabilirler.
 • Artık satın alma maliyetlerini daha başarılı bir şekilde azaltabilirler.
 • Cüzdanlarında daha fazla kripto para paylaşabildikleri için, bundan daha fazla kazanma olasılıkları çok yüksektir.
 • Yatırım yapmaya gerek yok.
 • Müşteriler, birden fazla kategoride geniş bir ürün yelpazesine erişebilir.
 • İnsanlar çevrimdışı alışveriş yaptıklarında bile dijital para kazanabilirler.
 • Kullanıcılar arkadaşlarını önererek biraz para kazanabilirler.

Ne tür bir değeri olabilir?

Şu anda blockchain sektöründe 100 milyar dolardan fazla harcandı. Dünyanın dört bir yanındaki insanlar, bazı endüstrilerle birlikte blok zinciri kavramını benimsedi. Daha fazla ülke girişimcilerini, mühendislerini ve müşterilerini bunu yapmaya teşvik ederken, şimdi kripto para birimleri yaratma, yatırım yapma ve madenciliğe katılmanın tam zamanı.

StormX klonu yapmanın maliyeti nedir?

Programınızın maliyeti, ne kadar şaşırtıcı olmasını istediğinize bağlı olarak değişecektir. yapmak Kripto para Cashback platformu zorlu olabilir. Ancak, Appdupe ekibimiz senaryoyu özelleştirmek için burada olduğundan bütçe konusunda endişelenmenize gerek yok. Geliştirme maliyetleri genellikle aşağıdaki faktörlere bağlıdır:

 • Eklentilerin ve uzantıların dahil edilmesi
 • Özelleştirme gerekli
 • Saatlik, yarı zamanlı veya tam zamanlı geliştirme süresi sunan uygulama yayınlama platformları

Nakit ödül olarak kazanılabilecek kripto para birimlerini listeleyin.

 • Dai(DAI) \sYıl.Finans(YFT)

Bitcoinleri nasıl satabilirsiniz?

İster dijital para milyoneri olun, ister daha fazla para kaybetmeden çıkmak isteyin, Bitcoin’i paraya çevirme süreci aynıdır. Genellikle, birkaç ekstra tıklama gerektirebilecek bitcoin satın alma işleminin tersini gerçekleştirirsiniz.

Bitcoin satmak için Coinbase nasıl kullanılır?

Kripto para biriminizi USD ile değiştirerek Coinbase (veya Coinbase Pro) kullanmaya başlayın. Şu şekilde çalışır:
 • Coinbase web tarayıcısındaki veya mobil uygulamasındaki “Al/Sat” düğmesi bunu yaptığınız yerdir.
 • Bir sonraki adımda Sat seçeneğini seçin ve satış fiyatını girin.
 • Satışınızı önizlemek için düğmeyi tıklayın ve onaylamak için “Şimdi Sat” düğmesini tıklayın.

Bitstamp’ta Bitcoin nasıl nakit çekilir?

Tarayıcı sürümüyle karşılaştırıldığında Bitstamp, mobil uygulamayı kullanırken farklı bir yaklaşım sunar. Her iki senaryoda da paranızı ABD doları ile değiştirerek başlarsınız.

Bitcoin satmak için Bittrex nasıl kullanılır?

Bittrex’i kullanırken, kripto paranızı satarak ve paranızın transfer edilebilir olduğundan emin olarak başlayın. Henüz yapmadıysanız, indirmeyi tamamlamak için iki faktörlü kimlik doğrulamayı ayarlamanız gerekir.

Bitcoin Cash için PayPal nasıl kullanılır?

PayPal’ın “Kripto’nuz” bölümünde varlıklarınızı satarak başlayın. Satıştan hemen sonra Bitcoin’iniz USD’ye çevrilecektir. Bir banka hesabı için normal PayPal para çekme işlemi oradan takip eder. İlk kez satış yapıyorsanız, vergi bilgilerinizi doğrulayın.

Appdupe bu süreçte size nasıl bir destek sunabilir?

Size en iyi çözümleri sunuyoruz çünkü yıllardır en ünlü geliştirme şirketiyiz ve StormX gibi güçlü bir para birimi platformu oluşturmanıza izin veriyoruz. Çeşitli özellik ve yetenekler sayesinde platformumuz para kazanmanızı kolaylaştırır ve dijital ekonomi üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Peki neden hala direniyorsun? Botlarını hazırla!

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *