Dijital döviz bozdurma yazılımı geliştirme hakkında bilgi edinin

Diposting pada

Dijital para birimlerinin popülaritesi son birkaç yılda arttı. Hem teknik topluluğun içinde hem de dışında giderek artan sayıda insan bunu tartışıyor. Dünyanın dört bir yanındaki birçok çevrimiçi toplulukta, Bitcoin, Ethereum ve Litecoin geleneksel para birimlerinin yerini almıştır. Herhangi bir kripto para birimi değişimi, bir Bitcoin cüzdanı kullanılarak oluşturulabilir.

Fiat paranın yaygın kullanımına rağmen, bazı insanlar tıpkı mevcut fiat para biriminin altın standardının yerini alması gibi, dijital para biriminin eninde sonunda onun yerini alacağını ve mevcut finansal sistemi değiştireceğini düşünüyor. Bitcoin ve Ethereum gibi kripto para birimlerinin değeri dalgalı ve düşme eğiliminde olsa da, devam eden başarıları ve son rekor yükseklikleri, birçok kişiyi bundan bir parça almak istemeye ikna etmeye devam ediyor.

Bu yazıda, kendi Bitcoin takas yazılımınızı yaratmanın içerdiği süreçleri ve maliyetleri keşfedeceğiz.

Coinbase tarzı kripto para ticareti uygulaması özellikleri

  1. kontrol Paneli

Bir Bitcoin takas platformunun birçok hareketli parçasını nasıl yöneteceğinizi düşündüğünüzde, akla gelen ilk şey sitenin özel yönetici panelidir. Herhangi bir Bitcoin ticaret yazılımının yönetici ayarlarına ayarlar menüsünden erişebilirsiniz. Ek olarak, her pazar yeri kendi beğenisine özellikler ekleyerek yönetici arayüzünü özelleştirebilir. Temel özellikler, işlem ücretlerini, kredi veya borç hesaplarını değiştirme, kripto para listelerini yönetme, yeni para birimleri ekleme ve daha fazlasını içerir.

2.) Basit bir kullanıcı arayüzü veya kontrol paneli

Her borsanın ön uç ekibi, platformu halka sunmaktan sorumludur. Bu nedenle, kullanıcı arayüzünün olabildiğince basit olması esastır. Bu, ticari işlemlerin daha hızlı ve doğru bir şekilde yapılmasını sağlar. Ek olarak, doğrudan arayüz, kapsamlı kriterler, para transferleri, para yatırma ve çekme seçenekleri, sipariş yönetimi vb. sağlamalıdır.

3.) Kullanıcı doğrulama ve yetkilendirme

Bir kripto para ticaret platformu buna değerse, yeni kullanıcıların katılmasını kolaylaştırır. Kullanıcı yetkilendirme sürecini hızlandırmak için, kullanıcıların müşteri formlarınızı görmelerine izin vermek iyi bir ilk adımdır. Ayrıca, hileli işlemlerin sıklığı ve bu işlemlerdeki şeffaflık düzeyi, bir kullanıcı doğrulama mekanizması kurulmadan artabilir. Sonuç olarak, birkaç Bitcoin borsası, bot karşıtı doğrulama, iki faktörlü kimlik doğrulama, şifreli veri depolama ve daha fazlası gibi korumalar ekler.

4.) Analitik

Uzman analitik için yetersiz destek, herhangi bir kripto para ticaret platformunun başarısız olmaya mahkum olduğu anlamına gelir. Yatırımcılar, Bitcoin ticaret karlarını en üst düzeye çıkarmak için aracın gerçek zamanlı, veriye dayalı tavsiyelerini kullanarak birçok ticaret fırsatından yararlanabilir. Herhangi bir kripto para birimi değişim analizi, gerçek zamanlı veri izleme, grafik ticaret arayüzü, aşırı alım ve satım alanlarını tespit etmek için stokastik RSI vb. sunmalıdır. Hareketli ortalamalı zaman periyodu. Göreceli Güç Endeksi önemli bir göstergedir çünkü diğer şeylerin yanı sıra eğilimleri tersine çevirme yeteneğinizi ve bu eğilimlerin yoğunluğunu vurgular.

5.) Çanta veya cüzdan

Blockchain Dijital Cüzdan eğitimimiz, kullanıcıların dijital para birimini depolamak ve göndermek için neden ve nasıl kripto cüzdanlarına ihtiyaç duyduğunu açıklar. Coinbase cüzdan programının bir sonraki yinelemesinde üç faktörün dikkate alınması gerekiyor:

Sistemde ve bireysel kullanıcılara yönelik cüzdanlar, “sıcak”tan “soğuk”a, masaüstünden mobile ve farklı para birimlerini destekleyen çok çeşitli formlarda bulunabilir. Madeni para, platformda sistem cüzdanında saklanır.

Kullanıcıların e-posta, ATM, QR kodu, transfer vb. gibi birçok para çekme ve para yatırma seçeneği vardır. Kripto para yatırırken veya değiştirirken olduğu gibi, doğrulama yalnızca para çekerken gereklidir.

Etrafta ticaret yapmak: Herkesin kripto para birimleri satın almasına ve ardından bunları diğer insanlara satmasına izin verilmelidir. Sonuçları hemen görmek istiyorsanız, Coinbase cüzdan uygulamasıyla aynı doğruluk ve hızda bir ürün tasarlamanız gerekir.

Sanal para birimleri için bir ticaret programının geliştirilmesiyle ilgili maliyetler

Son zamanlarda kullandığımız, Coinbase’e benzer işlevselliğe sahip uygulamaların fiyatları 57.000 ABD Doları ile 98.000 ABD Doları arasında değişiyor.

Bir kripto para birimi değişimi olarak çalışacak yazılım altyapısını oluşturmanın 132.000 ila 145.000 $ arasında bir maliyeti olduğu tahmin ediliyor. Dijital döviz bozdurma yazılım geliştirme web siteniz ve mobil uygulama geliştirmeniz bu fiyata dahildir.

Bir bitcoin borsası kurmanın maliyeti hakkında bir fikriniz olduğunda, %80 oranında oradasınız demektir.

Kripto para birimi değişim şirketinizi kurmadan önce düşünmeniz gereken sadece iki şey kaldı. a. Bitcoin işlemlerinizin güvenliğini sağlamak için belirli yöntemler ve b. Hazırlanmanız gereken güvenlikle ilgili olanların ötesindeki diğer potansiyel tehditler.

Finansal işlemlerinizde makul bir anlaşma yapmak istiyorsanız, aşağıdaki adımları izleyin.

1) Dikkatli olun

Her şeyden önce, kripto para borsalarını ararken ve kripto para birimi yatırımının herhangi bir bileşenini düşündüğünüzde dolandırıcılık ve dolandırıcılık olduğunu unutmayın. Kısa bir süre önce, dijital döviz piyasasının öncüsü ve geçici piyasa lideri Mt. Gox feci bir başarısızlık yaşadı. Bazıları kırılmış veya bir şekilde tehlikeye atılmış.

İnternetteki Bitcoin değişiminin yasal olduğunu nasıl bilebilirim? İşlemin tam yerini belirleyerek başlamanız yardımcı olur. Şirket bunu yalnızca iletişim bilgileri hazırsa kullanmalıdır. Açıklama, bir dizi farklı nedende yatmaktadır. Öncelikle, güvenilirlik genellikle dürüstlüğün bir işlevi olarak kabul edilir.

2) Ayrıntıları arayın

Kripto para borsaları buna güvenebilmelidir. Yalnızca istenen işlemin esaslarını dikkatlice inceledikten sonra bir hesap açmalısınız (çeşitli türlerde kullanıcı tarafından özel bilgilerin sunulmasını içerdiğinden, yüksek derecede güven göstermelidir). Bu değişim hakkında ne düşündüğünüzü söyleyebilir misiniz?

Hangi soru akla geliyor, bu konuşma kendisi hakkında neyi ortaya koyuyor? Hiç bir güvenlik sorunu oldu mu? Tartışmanın sonucunu ve sorunların nasıl çözüleceğini açıklayın. Değişim geliştiricilerinin bulmanızı istemediği verileri aradığınız için araştırmanızın kapsamlı olması gerekiyor.

3) Gelişmiş Güvenliği Seçin

Bir borsaya katılma süreci ne kadar karmaşıksa o kadar iyidir. Bir hesap oluşturmak çok kolaysa, muhtemelen en iyi öneri bu değildir. Peki ya tüm dijital varlıklarınız aniden kaybolursa? Bu durumda paranızı geri almaya çalışmak çok daha zor hale gelebilir.

Dijital varlıklarınızın büyük çoğunluğunu soğuk bir cüzdanda veya başka bir çevrimdışı depolama tesisinde saklamanız gerekir, çünkü bu, birçok borsada coin staking yapmak için bir seçenektir. Benzer şekilde, bir varlık ticaretin merkezinde değilse, borsa onu satmalıdır.

4) Gizli ücretlere ve düzensiz tutarlara dikkat edin

Olası tüm döviz borsalarını araştırdınız ve güvenilirlik, güvenlik ve bilgisayar korsanlığı ve dolandırıcılık olmaması açısından en iyi geçmişe sahip olanları seçtiniz. Bu harika bir ilk adımdır, ancak her ticaretin normal yatırım stratejinizi nasıl etkileyebileceğini düşünmeniz gerekir.

Bir dijital para birimi değişiminin güvenilirliği nasıl belirlenir?

Gerçek değiş tokuşun nerede olduğunu belirleyin. Adres yoksa işlem yapmamalısınız. Bunun birkaç nedeni var. Güvenilmezliğin en bariz göstergelerinden biri sahtekârlıktır.

Sonuç

Bitcoin ticaretine yönelik mevcut coşku göz önüne alındığında, giderek daha fazla insanın bu tür sistemleri benimsemesi ve yaratması şaşırtıcı değil.

Kripto para borsası hem yeni gelenler hem de deneyimli profesyoneller için umut vaat ediyor. Bununla birlikte, hala birçok giriş engeli vardır ve bu her zaman gelişme şansının ülkeden ülkeye ve para biriminden para birimine değiştiğini gösterir.

Servet biriktirmenin hızlı ve kolay bir yolu, kripto para ticareti işiniz için güvenilir bir yazılım oluşturmaktır.

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *