Dijital kartvizit programları

Diposting pada

Kartvizitlerinizi dijitalleştirmek istiyorsanız, bir Dijital kartvizit uygulaması. Bu uygulamalar, kartvizit oluşturma ve dağıtma sürecini kolay ve eğlenceli hale getirir. Birçoğu ilgi çekici video içeriği eklemenize, hatırlatıcılar ayarlamanıza ve hatta doğrudan uygulamadan arama yapmanıza izin verir. Ayrıca, kişilerinizi kolayca düzenleyebilir ve dışa aktarabilir, ayrıca kişiselleştirilmiş notlar ekleyebilirsiniz.

bilmek

Dijital bir kartvizit programı, yeni müşterilerle hızlı ve kolay bir şekilde iletişim kurmanıza yardımcı olabilir. Bu uygulama, iletişim bilgilerinizle ve marka imajınızı taklit ederek özel bir dijital kart oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca iletişim bilgisi paylaşımı ve CRM entegrasyonu gibi özellikler de sunuyor. Kartların açılışını izlemek için bir QR kodu bile oluşturabilirsiniz.

Knowle, daha çevre dostu bir yaklaşım benimserken profesyonel markanızı korumanıza olanak tanıyan çeşitli temassız sanal kartlar oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca kartınıza iletişim bilgileri, sosyal medya bağlantıları ve iletişim düğmeleri gibi verileri de ekleyebilirsiniz. Ek olarak, dijital kartvizitinizi e-posta imzanıza entegre edebilirsiniz.

Digital Business Card Apps Knowle ücretsiz bir sürüm sunar, ancak ek özellikler için aylık abonelik ödemeniz gerekir. Ücretsiz sürüm ile dört adede kadar dijital kartvizit oluşturabilirsiniz. Ancak, uygulamayı dijital kart göndermek ve almak için kullanmayı planlıyorsanız, ayda 6 ABD doları ödeyebilirsiniz. Plan ayrıca, fiziksel kartvizitleri taramanıza olanak tanıyan “Tarayıcı” adlı ek bir özellik içerir.

Bir başka harika dijital kartvizit uygulaması, basit ve işlevsel özellikler sunan Blinq. Kartlarınızı başkalarıyla paylaşmak için QR kodlarını kullanır ve Apple Watch ile çalışır. Ayrıca bekarlar ve daha yüksek fiyatlı planlar için ücretsiz planları vardır. Kartvizit özelliğine ek olarak, uygulamayı CRM’inize de bağlayabilirsiniz.

Merhaba

HiHello, kartvizitinizi oluşturmanıza ve kişiselleştirmenize olanak tanıyan dijital bir kartvizit uygulamasıdır. Uygulamanın kullanımı kolay ve basittir. Yeni bir hesap oluşturun, adınızı, şirket adınızı ve iş unvanınızı ekleyin ve ardından bir fotoğraf veya resim seçin. Ardından dakikalar içinde dijital kartvizitinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

HiHello, NFC özellikli cihazlarla uyumludur ve dijital kartvizitinizi oluşturmak ve paylaşmak için çeşitli özelliklere sahiptir. Uygulama ayrıca kişileri yönetmeyi kolaylaştırır ve akıllı bir adres defteri görevi görerek tüm kişilerin zaman çizelgesini tutar ve takip etmek için hatırlatıcılar gönderir. Bu program özellikle ilk kez girişimci olanlar için faydalıdır.

HiHello uygulaması dijital kartvizitler oluşturma konusunda harika bir iş çıkarsa da, sınırlı olabilir. Kurumsal çapta kullanım için tasarlanmış bir dijital kartvizit çözümüne ihtiyacınız var. Uygulama, mevcut teknoloji yığınınızla uyumlu olmalı ve onu diğer uygulamalarla entegre etmenize izin vermelidir.

HiHello dijital kartvizit uygulaması, QR’li kartları destekler ve temassız sanal kartlar da oluşturabilir. Dijital kartvizit uygulamaları, tutarlı bir estetiği destekler ve profesyonel bir imajın korunmasına yardımcı olur. Şirketiniz için bir stil belirleyip herkesin bunu kullanmasını sağlayabilirsiniz. Bundan sonra, elektronik kartvizit oluşturmak için iletişim bilgilerinizi uygulamaya girmeniz yeterlidir.

saman ambarı

Haystack dijital kartvizit uygulaması Çeşitli özellikler, işletmelerin markalı ve yeniden kullanılabilir dijital kartvizitler oluşturmasına yardımcı olan tasarım araçları dahil. Bu hizmetin amacı, işletmeler için birleşik ve modern bir imaj oluşturmak, katılımı artırmak ve karbon ayak izini azaltmaktır. Kullanıcılar markaları için şablonlar oluşturur, resimler ve videolar ekler ve alıcıları yönetir. Kullanıcılar ayrıca kartlarını etkinleştirebilir ve onları kimlerin görüntülediğini takip edebilir.

Haystack Dijital Kartvizit, Android 5.0 ve üzeri ile uyumludur. Uygulamayı yüklemek hızlı ve kolaydır ve basit bir çift tıklama ile açabilirsiniz. Uygulamanın kullanıcı arayüzü bir akıllı telefonunkine benzer. Bu uygulama, çoğu kullanıcı için güvenli ve uygundur. VirusTotal uygulama güvenlik hizmeti tarafından test edilmiş ve doğrulanmıştır.

Haystack Digital Business Card’ı telefonunuzdan kaldırın: Performansından memnun kalmadığınızı fark ederseniz veya telefonunuzda depolama alanı açmak isterseniz uygulamayı kaldırabilirsiniz. Sil düğmesi programın sağ üst köşesinde bulunur. Bittiğinde, kırmızı silme düğmesine dokunun.

Haystack ücretsizdir ve sınırsız tarama sunar. Ayrıca önceden hazırlanmış bir dizi şablon ve tasarım içerir. Haystack gizliliğinize saygı duyar ve kişisel bilgilerinizi satmayacağına söz verir.

Kamera Kartı

Dijital Kartvizit Uygulamaları CamCard tipik bir dijital kartvizit uygulaması değildir, ancak bazı etkileyici özelliklere sahiptir. İletişim bilgilerinizi çevrimiçi ortamda başkalarıyla paylaşmanıza olanak tanıyan QR kod özelliği vardır ve ayrıca kağıt kartlar alıp dijital olarak değiştirebilirsiniz. Uygulama ayrıca notlar, harekete geçirici mesaj düğmeleri ve videolar dahil olmak üzere bir dizi özellik sunar. Fiziksel bir kartvizit için tam bir yedek değildir, ancak kullanım kolaylığı için denemeye değer.

CamCard’ın 500 karta kadar taramanıza izin veren ücretsiz bir sürümü vardır. Daha sonra bu kartları Google Kişiler, Outlook ve Salesforce’a aktarabilirsiniz. CamCard 16 dilde mevcuttur ve kartları birden çok dilde taramanıza olanak tanır. Takım planları için bile bir seçeneği var.

Bu uygulama Android ve iOS’ta mevcuttur. Ücretsiz sürüm, sınırlı tarama özellikleri ve reklamlar sunarken, ücretli sürüm, sınırsız tarama ve reklamsız bir deneyim sunar. iPhone dahil çoğu akıllı telefonla çalışır. Ayrıca 17’den fazla dilde kart okuyabilir, böylece kişilerinizle konuştukları dilde iletişim kurabilirsiniz. Kullanıcılar ayrıca uygulama aracılığıyla kişilerine notlar ve hatırlatıcılar ekleyebilir. Hatta etkinliklerde kişilerinizle sanal kartvizit alışverişi yapabilirsiniz.

En iyi dijital kartvizit uygulaması, kişilerinize ve müşterilerinize dijital kartvizitler göndermenize ve almanıza olanak tanır. Ayrıca potansiyel müşterilerinizin kartlarınızı ne zaman ve nerede görüntülediğini görmenizi sağlar. Bu bilgiler, etkili takip stratejileri tasarlamanıza yardımcı olabilir. Apple App Store’da ücretsizdir ve 30 günlük ücretsiz deneme süresi vardır.

Snapchat

Snapchat ile sınırsız dijital kartvizit oluşturabilirsiniz. Dijital kartvizit programlarının birkaç farklı formatı vardır ve bunlara belge ekleyebilirsiniz. Daha sonra bunları e-posta yoluyla paylaşabilir veya sosyal ağlarda yayınlayabilirsiniz. Onlara bir logo bile ekleyebilirsiniz. Çeşitli modaya uygun, gündelik tasarımlar veya biraz daha profesyonel bir şey arasından seçim yapabilirsiniz.

Dijital kartvizit oluşturmak için başka bir seçenek de Bump uygulamasıdır. Bu uygulama, kartlarınızı diğer kullanıcılarla paylaşmanıza ve bunları müşterilere göndermenize olanak tanır. Ayrıca iletişim bilgilerini paylaşma özelliğine sahiptir ve sıfırdan haritalar oluşturmanıza olanak tanır. Premium sürüm aylık 4 ABD Doları ve kurumsal plan aylık 199 ABD Dolarıdır. Çeşitli farklı formatlar çıkarabilir ve bunlara video ekleme seçeneğine sahiptir.

Dijital kartvizit oluşturmak ve göndermek için başka bir ücretsiz seçenek de Snapchat. Uygulama, iPhone adres defteriyle entegredir ve kartvizitleri e-posta veya uygulama aracılığıyla paylaşmanıza olanak tanır. Diğer bir iyi seçenek ise kartları 15 farklı dilde okuyabilen ve sosyal ağlarınızdan bilgi aktarabilen CamCard. Ancak, ücretli bir plan arıyorsanız, CamCard’ı tercih edebilirsiniz. CamCard, Ekip paketi için aylık 5 ABD Doları ve İş paketi için kullanıcı başına 12 ABD Doları tutarındadır.

Snapchat ayrıca kartlarınıza bağlantılar eklemenize ve diğer sosyal ağlardaki kişilerinizle bağlantı kurmanıza olanak tanır. Uygulama, kartlarınıza fotoğraf ve video eklemenize bile izin verir. Ayrıca her kart için analiz ve grafikler sağlar. Ayrıca, kartlarınızın kaç kez paylaşıldığını ve değiştirildiğini takip etmenizi sağlar. Ayrıca NFC cihazları için yakınlık özellikleri sunar.

Blinq

Blinq dijital kartvizit uygulamasını kullanıyorsanız ve hatalar görüyorsanız, muhtemelen sunucuda bir sorun vardır. Ayrıca, Uygulamayı belirli cihazlarda veya işletim sistemi sürümlerinde kullanamayabilirsiniz. Öyleyse, uygun izinlere veya kimlik bilgilerine sahip olmayabilirsiniz.

Blinq’in dijital kartvizit uygulaması, dijital kartvizitler oluşturmanıza ve kişilerinizin taraması için QR kodları oluşturmanıza olanak tanır. Bu kodlar, widget’lardan, Apple Watch’tan veya SMS gönderilerek taranabilir. Blinq, dijital kartvizitinizin birden çok kopyasını farklı kişilerle paylaşmanıza da olanak tanır. İletişim bilgilerinizi göndermenin yanı sıra, kişilerinizle nerede tanıştığınızı da takip edebilirsiniz. Ek hizmetler ve özellikler sunan Blinq hizmetine de abone olabilirsiniz.

Blinq, uygulamasının ücretsiz bir sürümünün yanı sıra çalışan kartlarını özelleştirmek için bir ekip özelliği sunar. Ayrıca, kartlarını paylaşmak isteyen işletmeler için faydalı olan Salesforce ve Hubspot gibi CRM’lerle entegrasyon sunar. Ücretli abonelik, pahalı olmayan aylık 3 ABD dolarıdır. Dijital kartvizit oluşturmanın hızlı ve kolay bir yolunu sunar.

Gösterge tablosunu kullanarak dijital kartviziti de özelleştirebilirsiniz. Bu, müşteriye veya etkinliğe göre özelleştirmenize olanak tanır. Eğer bir bireyseniz, benzersiz ziyaretçi sayısını takip etmenizi sağlayan ücretsiz sürümü kullanabilirsiniz. Ancak, mevcut analizler sınırlıdır. Tekil ziyaretçi sayısını, paylaşılan kart sayısını ve dijital kartvizit telefon numarası kullanılarak yapılan toplam arama sayısını içerir.

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *