giriiş

Media One, Dubai’de dijital pazarlama yoluyla işletmenizin görünürlüğünü artırmanıza yardımcı olan bir dijital pazarlama ajansıdır. Biz bir Google Ortağı ve Yahoo Bing Sertifikalı Ajansıyız, bu nedenle SEM, SEO ve PPC reklamcılığının tüm ayrıntılarını biliyoruz. Tam hizmet dijital pazarlama çözümlerimiz, web sitesi geliştirme, sosyal medya yönetimi, çevrimiçi reklamcılık, içerik pazarlaması ve daha fazlasını içerir!

Media One, Dubai’de dijital pazarlama yoluyla işletmenizin görünürlüğünü artırmanıza yardımcı olan bir dijital pazarlama ajansıdır.

 • Şirketimiz bir Google Ortağı ve Yahoo Bing Sertifikalı Ajansıdır.
 • Dijital pazarlama yoluyla işletmenizin görünürlüğünü artırmanıza yardımcı olan tam hizmetli bir dijital pazarlama ajansıyız.
 • Yaratıcı ve etkili dijital kampanyalarımız aracılığıyla Dubai’deki birçok işletmenin çevrimiçi satışlarını ve yatırım getirisini artırmalarına yardımcı olduk.

Ayrıca ziyaret edin = BAE için Amazon

Biz bir Google Ortağı ve Yahoo Bing Sertifikalı Ajansıyız, bu nedenle SEM, SEO ve PPC reklamcılığının tüm ayrıntılarını biliyoruz.

Bu, sonuçları nasıl alacağınızı bildiğimiz ve bunu göstermekten çekinmediğimiz anlamına gelir. Amacımız sadece ilk sayfada yer almak değil, insanlar ürün veya hizmetlerinizi aradığında işletmenizin herhangi bir arama motorunda ilk organik sonuç olmasını istiyoruz.

Biz bir Google İş Ortağıyız; bu, ajansımızın Google tarafından Tıklama Başına Ödeme (eski adıyla AdWords) reklamcılık platformuyla çalışması için onaylandığı anlamına gelir. Ayrıca, Anahtar Kelime Planlayıcı ve Analitik Demografi ve İlgi Alanları Araç Seti gibi başka hiçbir ajansın erişiminin olmadığı özel araçlara da erişmemizi sağlar.

Yahoo Bing Sertifikalı Ortakları olarak, her iki platformda da SEM/PPC reklamcılığı hakkında derinlemesine bilgi sahibiyiz; bu, aşağıdakiler dahil olmak üzere birden çok kanalda daha iyi çevrimiçi görünürlük arayan müşteriler için son derece etkili kampanyalar oluşturmamıza yardımcı olur: görüntülü reklamlar, Video (YouTube) mobil aramadır reklamlar. (SEM) ve Facebook ve Twitter reklam kampanyaları için sosyal içerik oluşturma hizmetleri.

Çevrimiçi pazarlama hizmetleri

Çevrimiçi pazarlama
 • SEO: Profesyonel SEO uzmanlarından oluşan ekibimiz, web sitenizin alakalı anahtar kelimeler için Google ve diğer arama motorlarında ilk sonuç olmasını sağlar.
 • PPC: Adwords, Bing ve Facebook reklamları dahil olmak üzere reklam kampanyalarında size yardımcı olabiliriz.
 • Sosyal Medya Yönetimi: Müşterilerimiz için sosyal medya pazarlamasının tüm yönlerini yönetiyoruz, böylece markaları hakkında çevrimiçi ortamda vızıltı oluştururken işlerinin diğer alanlarına odaklanabiliyorlar.
 • Web sitesi tasarımı ve geliştirme: İyi tasarlanmış bir web sitesi, bir pazarlama stratejisinin ayrılmaz bir parçasıdır, çünkü tüketicilerin bir şirket veya ürün hakkında çevrimiçi duyduklarında gördükleri budur.

Tam hizmet dijital pazarlama çözümlerimiz, web sitesi geliştirme, sosyal medya yönetimi, çevrimiçi reklamcılık, içerik pazarlaması ve daha fazlasını içerir!

Tam hizmet dijital pazarlama çözümlerimiz, web sitesi geliştirme, sosyal medya yönetimi, çevrimiçi reklamcılık, içerik pazarlaması ve daha fazlasını içerir! Küçük işletmelerden büyük şirketlere kadar çok çeşitli müşterilerin çevrimiçi başarıya ulaşmasına yardımcı olduk.

 • Web Sitesi Geliştirme: Ekibimiz, iş ihtiyaçlarınızı karşılayan etkili ve çekici bir web sitesi oluşturmak için sizinle birlikte çalışacaktır.
 • Sosyal Medya Yönetimi: İlgi çekici içerik ve sonuç veren reklamlarla en popüler sosyal medya platformlarında hedef kitlenizi büyütmenize yardımcı oluyoruz.
 • Çevrimiçi reklamcılık: Hedefli kampanyalar için tüm büyük arama motorlarında (Google Adwords vb.) kampanyanızın yanı sıra Facebook reklamları ve Instagram reklamlarını yöneteceğiz.
 • İçerik Pazarlama: LinkedIn profil gönderileri veya vlog’lar gibi nitelikli müşterilerden gelen potansiyel müşterileri ve satışları dönüştüren birden fazla kanalda (bloglama/bülten) dağıtım için benzersiz içerik oluşturun – bu araçları elimizde kullanmanın birçok yolu vardır Yayılmayı artırmaya yardımcı oluyoruz . Onları daha fazla tartışalım!

Sosyal medya aracılığıyla pazarlama

Sosyal medya, kitlenizle bağlantı kurmanın harika bir yoludur. Geri bildirimlerini alabilir, şirketinizin en son gelişmeleri hakkında onları güncel tutabilir ve hatta ürün ve hizmetleri tanıtabilirsiniz. Ayrıca, insanların sizin veya markanız hakkında ne düşündüğünü takip etmenin harika bir yoludur.

Sosyal medyayı, arama motoru optimizasyonu (SEO) ve tıklama başına ödeme (PPC) gibi diğer reklamcılık yöntemlerini içeren genel bir pazarlama stratejisinin parçası olarak kullanmak önemlidir. İşletmeniz için birden fazla kanal aracılığıyla ne kadar fazla görünürlük elde edebilirseniz o kadar iyi!

İyi bir çevrimiçi varlığa sahip olmadıkları için birkaç işletmenin başarısız olduğunu gördük.

İyi bir çevrimiçi varlığa sahip olmadıkları için birkaç işletmenin başarısız olduğunu gördük. Ürünlerinin veya hizmetlerinin kendilerini satacak kadar iyi olduğunu düşünüyorlar, ancak gerçek şu ki insanlar her gün reklam bombardımanına tutuluyor ve dikkatlerini çekmek için öne çıkmanız gerekiyor.

Markanızı oluşturup hedef kitleniz arasında güven oluşturduktan sonra SEO veya sosyal medya pazarlama teknikleri ile trafik oluşturabilirsiniz. İnsanların işletmeniz hakkında bilgi edinmesine yardımcı olur. Ancak, yolculuğun diğer ucunda onlar için bir şey olmadıkça – yani web sitenizde içerik bulundurmak anlamına gelmedikçe – faydasız olacaktır!

Dubai’deyseniz ve çevrimiçi pazarlama çalışmalarınızda yardıma ihtiyacınız varsa, size kesinlikle yardımcı olabiliriz.

Dubai’deyseniz ve çevrimiçi pazarlama çalışmalarınızda yardıma ihtiyacınız varsa, size kesinlikle yardımcı olabiliriz. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, işletmelerin büyümesine yardımcı olma konusunda kanıtlanmış bir geçmişe sahiptir. İşinizi büyütmek ve internette bir etki yaratmak istiyorsanız, sizinle bu yolculuğun bir parçası olmayı çok isteriz!

Media one’ın Dubai’deki dijital pazarlama hizmetlerimizle işinizi çevrimiçi olarak büyütmenize yardımcı olmasına izin verin.

Uygun dijital pazarlama teknikleri sağlayarak müşterilerimizin işlerini çevrimiçi büyütmelerine yardımcı oluyoruz. Aşağıdaki hizmetler aracılığıyla hedef kitlenize ulaşmanıza, işinizi büyütmenize ve yatırım getirinizi artırmanıza yardımcı olabiliriz:

 • Sosyal Medya Pazarlaması – Sosyal medya hesaplarınızı yönetiyoruz, böylece işinizin diğer yönlerine odaklanabilirsiniz.
 • PPC (Tıklama Başına Ödeme) Reklamcılığı – Sizin için Google AdWords kampanyaları oluşturuyor ve yönetiyoruz, böylece yalnızca potansiyel bir müşteri bir reklamı tıkladığında para harcamanıza izin veriyoruz.
 • E-ticaret kurulumu ve optimizasyonu – İnsanların ürün veya hizmet satın alabileceği bir web siteniz varsa, arama motoru optimizasyonu (SEO) tekniklerini kullanarak bu sürecin optimize edilmesine yardımcı oluyoruz. Bu, ziyaretçilerin sizinki gibi ürünleri ararken kullandıkları anahtar kelimeleri tanımlamanın yanı sıra, biri bu anahtar kelimeleri aradığında arama sonuçları sayfalarında belirgin bir şekilde görünmeleri için başlıkları ve meta açıklamaları optimize etmeyi içerir.

Sonuç

Dubai’de deneyimli bir dijital pazarlama ajansı arıyorsanız, başka yere bakmayın. Bugün bizimle iletişime geçin ve eksiksiz çevrimiçi pazarlama hizmetlerimizle işinizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olalım.

Bagikan:

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan.