EA tarafından reddedildikten sonra CDR raporu değerlendirmesi için yeniden başvurabilir miyim?

Diposting pada

O sendin CDR Mühendisleri Avustralya raporu Reddedildi? Eğer öyleyse, bir kez daha yeniden değerlendirme başvurusunda bulunup bulunamayacağınızı merak edebilirsiniz. Endişelenmeyin, reddedilmek her zaman gerekli niteliklere ve becerilere sahip olmadığınız anlamına gelmez ve her zaman EA’ya yeniden başvurabilirsiniz. Genel olarak, EA tarafından reddedilme nedeni, CDR’nin Göçmenlik Beceri Değerlendirme Kitapçığı yönergelerine aykırı olarak yazılması durumunda ortaya çıkar. Bu amaçla, EA’ya yeniden başvurmaya çalışan adaylar, ret nedenlerini bilmeli ve EA yönergelerine aşina olmalıdır.

Bir aday EA tarafından bir CDR reddi ile karşı karşıya kaldığında, genellikle başvuru sahibine yeniden göndermesi için ikinci bir şans verir veya adayı yaklaşık 12 ay boyunca kefaletle bağlayabilirler. Aşağıda, CDR raporunuzu daha çekici hale getirmek ve bir sonraki denemenizde onaylatmak için izleyebileceğiniz bazı ipuçları verilmiştir:

 1. kariyer bölümleri

Avustralya’daki mühendisler için iş imkanları Engineers Australia’ya yeniden başvurmayı planlıyorsanız, aramanız gereken en önemli kısım burasıdır. Genel olarak, EA, mesleki atakların bir başkasınınkiyle ilgisiz veya tutarlı olduğu tespit edildiğinde raporunuzu reddedebilir.

Yeniden başvurmayı planlıyorsanız, üç yeni ve daha alakalı iş bölümü yazdığınızdan ve projelerinizi, performanslarınızı ve başarılarınızı tanımladığınızdan emin olun. Yetkinlikleri ve becerileri vurguladığınızda ve iş bölümlerinize teknik ve yaratıcı tasarım eklediğinizde, CDR raporunuzun kabul edilme şansı daha yüksektir. Bölümlerin ne kadar profesyonel olduğu konusunda kafanız karıştıysa, kontrol edebilirsiniz. Örnek cdr mühendisleri avustralya En iyi çevrimiçi CDR yazma sitelerinde öne çıkar.

Her iş bölümü aşağıdaki ayrıntıları içermelidir:

 • Projelerdeki niteliklerinizin ve becerilerinizin ayrıntılı bir açıklaması
 • Ekip üyeleriyle etkileşim
 • Yapılan işin açıklaması
 • Ortaya çıkan tüm teknik sorunlar ve bunları nasıl aştığınız
 • Yaratıcı tasarım çalışması
 1. Özet beyanın önemi

Özet beyan karmaşıktır ancak CDR raporunun önemli bir parçasıdır. Üç iş alanının her biri için yalnızca bir özet beyan vardır ve bu nedenle esas olarak EA’daki işe alım kategorisi için tüm yeterlilik unsurlarını kapsamalıdır. Özet ifade, değerlendiricinize sizinle ilgili ilk izlenimi verir, bu nedenle asistanınıza kim olduğunuza dair doğru bir fikir vermek için onu yeterince iyi tanımladığınızdan emin olun.

Aşağıdaki ayrıntıları içermelidir:

 • Projeye Genel Bakış
 • Projeye katılım
 • Bu proje amaç ve gereksinimleri karşılayabildi
 1. Sürekli Mesleki Gelişim (CPD)

A Sürekli mesleki gelişim Mühendisler Avustralya tarafından göçmenlik becerileri değerlendirmesi için gereklidir. CDR raporunun bu bölümü, niteliklerinizi, becerilerinizi ve yeteneklerinizi göstermek için tasarlanmıştır. Mühendislik gelişmeleri ile her zaman güncel olmalı ve eğitimin başlığı, saati, tarihi ve yeri gibi gerekli detaylar hakkında fikir vermelidir.

 1. Açık ve özlü tutun

Bir CDR raporu yazarken gereğinden fazla veya eksik açıklama yapmaktan kaçının. CDR raporunun her bölümü kısa ve doğru olmalıdır. Aksesuarınız da dahil olmak üzere kimse uzun ve uzun metinleri okumaktan hoşlanmaz. CDR raporunuzun kısa ama kapsamlı olduğundan emin olun. Aynı zamanda, az ayrıntı içeren kısa ve eksik paragraflar yazmaktan kaçının. Becerileriniz ve bilgileriniz hakkında gerekli tüm bilgileri doğru bir şekilde eklemeyi ve tüm sorumluluklarınızı ve başarılarınızı sergilemeyi unutmayın.

 1. İntihalden kaçının

Bir EA için bir kez başvurduysanız, CDR raporunda intihal içeriğin kesinlikle yasak olduğunu biliyor olabilirsiniz. İntihalin birçok CDR raporunun reddedilmesinin ana nedenlerinden biri olduğu göz önüne alındığında. EA’nın CDR’nizin orijinal olup olmadığını izleyebileceğini ve öğrenebileceğini her zaman unutmayın ve raporunuzda kasıtsız intihallerden kaçınmak için, raporunuzu göndermeden önce bir intihal tespit aracı kullandığınızdan emin olun.

 1. Dışarıdan yardım isteyin

EA ile doğru CDR rapor içeriğini oluşturmak için her zaman profesyonel yardıma güvenebilirsiniz. CDR yazma konusunda daha az deneyime sahip kişiler için, hatalara daha yatkındırlar. Ve bunun için profesyonel yardım kullanabilirsiniz CDR raporu yazarları. CDRskillassessment gibi saygın şirketlerden CDR yazarları yeterince deneyimlidir ve raporunuz için harikalar yaratabilir.

Avustralya’da mühendislik derecesi olmayan mühendisler, yeterliliklerini bir CDR raporu aracılığıyla göstermelidir. Bir CDR raporu, Avustralya’da yaşama ve çalışma izni alıp alamayacağınıza karar vermek için EA’nın yeteneklerinizi ve yeteneklerinizi test etmesine yardımcı olabilir. CDR şu temel bileşenlerden oluşur: özgeçmiş (CV), üç kariyer bölümü, sürekli mesleki gelişim (CPD) ve özet beyan.

Birçok başvuru sahibi kendi CDR raporlarını oluşturmaya çalışır. Bununla birlikte, başvuru sahipleri EA’daki kurallar, yönergeler ve CDR yazma becerileri konusunda daha az deneyimli olduklarında, daha fazla hata yaparlar ve bu da sonuçta raporlarının reddedilmesine yol açabilir. Engineers Australia’nın (EA) CDR raporlarını reddetmesinin bazı yaygın nedenleri aşağıda verilmiştir:

 • CDR raporu, EA yönergelerine uygun değil
 • Uygun olmayan yapı ve kelime sayısı
 • Dilbilgisi hataları ve intihal
 • Gerekli taranmış belgenin olmaması
 • Alakasız iş parçaları ve diğer bilgiler
 • Yanlış yapılandırılmış kariyer bölümleri, özet ifadeler ve CPD
 • CDR raporunun fikirlerini destekleyecek yeterli kanıtın olmaması
 • İngilizce dışında bir dilde CDR
 • Profesyonel parçalar çok teknik

Profesyonel bir CDR rehberi seçmenin avantajları

CDR’nizi Avustralyalı mühendisler için ikna edici ve ikna edici kılmak için profesyonel rehberlik almalısınız. Birçok CDR yazma web sitesi çevrimiçi olarak mevcuttur ve size en iyi CDR raporu yardımını sağlayabilecek CDRskillassessment.com gibi en iyi web sitesini aramalısınız. Profesyonel CDR yazarlarımız, müşterilere çok kısa sürede iyi yapılandırılmış ve EA dostu bir CDR raporu oluşturup sunabilir.

Profesyonel CDR hizmetlerini seçmenin faydaları aşağıdadır:

1. Referans bilgileri ve ücretsiz profesyonel rehberlik

Profesyonel yardım kullanmak, ücretsiz referans kaynakları ve profesyonel yardım kullanarak size fayda sağlayacaktır. CDR rapor yazarları mühendislikte deneyimlidir ve doğru bileşenlerle hazırlanmış benzersiz bir rapor oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Buna göre hazırlanabilmeniz için Engineers Australia yönergeleri hakkında daha da iyi bir fikre sahip olacaksınız.

2. 24/7 müşteri destek hizmeti

Çevrimiçi CDR yazma hizmetleri genellikle, dost temsilcilerin her zaman size yardım etmeye hazır olduğu 7/24 müşteri destek sistemi ile birlikte gelir. Genellikle metin veya arama yoluyla kullanılabilirler. Size cevap vermek ve şüphelerinizi onlara ulaşır ulaşmaz çözmek için her zaman hazır olacaklar.

3. Ücretsiz sınırsız değişiklik

Gerçek bir CDR yazma web sitesi ayrıca müşterilerine sınırsız ücretsiz değişiklik sunar. Bu, ikna olmadıkça, yazardan raporlarınızda gerekli bazı düzenlemeleri sık sık ücretsiz olarak yapmasını isteyebileceğiniz anlamına gelir.

4. Zamanında teslimat

Bir CDR yazım hizmeti ajansı ile çalışmak size %100 orijinal ve iyi biçimlendirilmiş bir rapor verecek ve kısa sürede size ulaştıracaktır. Deneyimsiz yazarların aksine, profesyonel CDR yazarları EA yönergeleri hakkında net bir bilgiye, gelişmiş araçlara erişime, CDR raporlarının tüm önemli bölümleriyle ilgili deneyime ve mühendislik bağlamına ilişkin derin bir anlayışa sahiptir. Ve bir nedenden dolayı, oradaki müşteriler için hızlı bir şekilde benzersiz ve uyarlanmış bir EA raporu oluşturabilirler.

 • Uygun fiyatlı hizmetler
 • Bir CDR muhabiri işe almak, aşağıdaki faaliyetlerde size yardımcı olabilir:
 • Etkili araştırma yapmak
 • İngilizce dilbilgisi hatalarını düzeltme
 • Rapor biçimlendirme
 • İntihal olup olmadığını kontrol edin ve benzersiz ve %100 orijinal bir rapor oluşturun
 • Raporunuzun EA yönergelerine tam olarak uyduğundan emin olun

Cümle

CDRskillassessment, Avustralya’nın önde gelen sağlayıcılarından biri olarak kuruldu Avustralyalı mühendisler için CDR yazma hizmetleri. Son derece yetenekli mühendislik yazma uzmanları aracılığıyla müşterilerimize en iyi CDR hizmetlerini sağladığımız biliniyor. Web sitemiz tüm mühendislik disiplinleri için ücretsiz CDR örnekleri sunmaktadır. Çevrimiçi olarak sunulan örnekleri kesinlikle referans amaçlı kullanabilirsiniz, ancak CDR raporunuzu hazırlarken bunlardan birini yazdığınızdan emin olun.

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *