Bu blog gönderisi, EML e-postalarını Gmail hesabında nasıl dışa aktaracağınız konusunda size rehberlik edecektir. .eml e-postalarını toplu modda Gmail’e aktarmak için bir araç arıyorsanız, şu anda okumanız gereken tek şey bu blog. Son zamanlarda aldığımız kullanıcı sorularıyla başlayalım!

Kullanıcı sorguları

Dosyalarımı Outlook Express hesabıma kaydederdim. Artık EML verileri bilgisayarımda toplanıyor ve sistemimde yer kalmıyor. Alanı yönetmek için .eml e-postalarını Gmail’e aktarmak istiyorum. EML dosyalarını Gmail’e aktarabilir miyim?

Bazı EML veritabanlarını bir Gmail hesabı üzerinden değiştirmek istiyorum ancak Gmail arayüzündeki dosyalara erişemiyorum. Lütfen bana EML dosyalarını Google Workspace’e aktarmak için herhangi bir yöntem önerin.

EML’yi Gmail’e dönüştürün – otomatik bir çözüm

CubexSoft EML’yi Gmail’e Dönüştür EML dosyalarının Gmail hesabına kolayca aktarılması için profesyonel bir yazılımdır. Bu yazılım Gmail hesabındaki EML posta kutusunun tamamını eklentilerle birlikte tamamen aktarır. EML’den Google Workspace’e dönüştürücünün grafik kullanıcı arayüzü kullanıcı dostudur. Gmail hesabındaki EML veritabanını EML üzerinden Gmail Converter’a aktarmak için teknik bilgi gerekmez.

Bu araç, mektubun tüm ayrıntılarını orijinal biçiminde tutmak için bir çözüm sunar. Bu yazılım, toplu veri tabanı değişimi için idealdir. Bu araç, veritabanında herhangi bir kullanıcı bilgisi veya kişisel bilgi saklamadığı için kullanımı tamamen güvenlidir. Bu yazılım, Windows işletim sisteminin en son ve önceki tüm sürümlerinde desteklenebilir.

EML’den Gmail’e dönüştürücü yazılımının temel özellikleri

 • Bu yazılım, birden fazla EML dosyasının tek seferlik işlemede Gmail hesaplarına aktarılmasına izin verir. Bir Google Workspace hesabında büyük ölçekli veri aktarımları için en iyisi.
 • EML’yi Google Workspace’e dönüştürmek, EML dosyalarının Gmail hesabınıza doğrudan aktarılmasını kolaylaştırır. EML e-postalarını Gmail’de hızlı bir şekilde aktarmak için, giriş bilgilerini, yani e-posta adresini ve şifreyi girmeniz yeterlidir.
 • Bu araç, eml e-postalarını seçerek içe aktarmak için bir dizi filtre sağlar. Gmail’i sunar. Kategoriyi, konuya, tarih aralığına göre filtreleyin ve silinen klasörleri silin.
 • Bu program, bir Gmail hesabına aktarırken .eml dosyalarının orijinal e-posta özelliklerini korur.
 • EML’yi Gmail’e dönüştürmek, EML dosyalarını Gmail sunucusunda tamamen aynı hiyerarşiye sahip olarak aktarır. EML klasörlerinin/dosyalarının düzeni ve yapısında hiçbir değişiklik yapılmayacaktır.
 • EML destekli uygulama kurulumu gerekli değildir EML dosyalarını Google Workspace’e aktarın.

EML e-postalarını Google Workspace’e aktarmanın en kolay yolu

EML dosyalarını Gmail hesabınıza aktarmak için aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Herhangi bir Windows cihazında EML to Gmail Converter’ı indirin.
 2. Yazılımı doğru bir şekilde kurduktan sonra araç çubuğundaki Dosya Ekle seçeneğine tıklayın. Ardından, EML veritabanını yazılıma yüklemek için Dosyaları Seç veya Klasörleri Seç’e dokunun.
 3. Araç, EML veritabanına göz atmaya başlar ve bir ağaç yapısındaki dosyaların listesini görüntülemeye başlar. Önizlemeyi kontrol etmek için her bir EML dosyasına dokunun ve ardından onay kutusunu işaretleyerek bir seçim yapın. Devam etmek için Dışa Aktar düğmesini tıklayın.
 4. Kaydetmeyi Seç bölümünde Gmail’i seçin.
 5. Ardından, ilgili Gmail hesabı giriş bilgilerinizi girin.
 6. Sonunda, taşıma işlemini başlatmak için Yedekle düğmesine tıklayın.

Not: “4. Adımda”, EML dosyalarını Gmail hesabınıza aktarmak için IMAP Sunucusu seçeneğini de seçebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan Gmail hesabınızın IMAP ayrıntılarını girmek ve ilgili Gmail hesabınızda IMAP seçeneğini etkinleştirmek.

Sonuç

Bu makalenin, Gmail’de EML e-postalarının nasıl dışa aktarılacağını çözmek için iyi bilgiler sağlamada yardımcı olacağını umuyoruz. Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız deneme sürümünü indirin EML dönüştürücü. Aracın deneme sürümü, 25 adede kadar EML dosyasını ücretsiz olarak Google Workspace’e aktarmanıza olanak tanır. Aracı faydalı bulduktan sonra lisans sürümüne erişin.

Bagikan:

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan.