EML’yi Amazon WorkMail’e aktarın

Diposting pada

Modern dünyada insanların EML dosyalarını görüntülemek için yalnızca bir cihaza güvenmesi zordur. Herkes EML dosyalarına hızlı erişim ister, ancak bu yalnızca bulut tabanlı bir hesapla mümkündür. Dışarıda birçok web posta hesabı olmasına rağmen, bugün Amazon WorkMail kullanıcılarına odaklanıyoruz. EML’yi Amazon WorkMail’e başarıyla aktarmak için ihtiyacınız olan tüm bilgilere burada sahibiz. Dolayısıyla, AWS kullanarak erişmek istediğiniz EML dosyalarınız varsa, artık bir çözümünüz var.

AWS kullanarak EML açmanın diğer e-posta hizmetlerine göre avantajları

Outlook ile uyumlu

Outlook, Windows ve Mac OS X’te Amazon WorkMail tarafından desteklenir. Kullanıcıların mevcut e-posta istemcilerini kullanmaya devam etmek için Microsoft Outlook eklentilerini yüklemeleri gerekmez.

AD entegrasyonu

Kullanıcılar, Microsoft Active Directory ile etkileşim kurarak mevcut oturum açma bilgilerini kullanmak için AWS WorkMail’i kullanabilir. Hesapları ve ekipleri yönetmek, Active Directory Kullanıcıları ve Bilgisayarları gibi hizmetlerle basittir.

Her yerden erişim

Windows Phone, Android, iOS, Amazon Fire ve diğer mobil platformların kullanıcıları e-postalarını senkronize eder. Kullanıcıların mobil cihazları, insan uzmanlığı veya yapılandırması olmadan anında Amazon WorkMail’e bağlanır. İşlevsel bir web istemcisi aracılığıyla, kullanıcılar postalarına, takvimlerine ve kişilerine erişebilir.

EML’yi Amazon WorkMail’e aktarmak için sorunsuz bir çözüm

EML dosyalarını Amazon WorkMail’e aktarmanın güvenilir ve basit bir yolu EML dosya dönüştürücü. Bu, bir AWS hesabının aksine, dönüştürülen dosyalarınız için size farklı depolama seçenekleri sağlayan özel bir EML dönüştürücü programıdır.

Sağlamdır ve aynı anda istediğiniz kadar EML dosyasını AWS’de birleştirebilir. Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak yazılımı indirebilir ve ücretsiz olarak test edebilirsiniz. Ama önce, başlamadan ve indirmeden önce, size onu nasıl kullanacağınızı öğreteceğiz.

EML dosyalarını Amazon WorkMail’e aktarmak için adım adım talimatlar

 1. Windows cihazınız için EML’den AWS’ye geçiş yazılımını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın. Kurulumun başarılı olduğundan emin olduktan sonra EML’den Amazon WorkMail’e dönüştürme programı başlatılmalıdır.
 2. Bir sonraki adım, menü çubuğundan Aç seçeneğini seçmektir. Ardından, sonraki iki seçenek arasında Dosyaları Seçin veya Klasörleri Seçin olacaktır.
 3. Alternatifler arasından seçim yaptıktan sonra her bir EML dosyasında gezinebilirsiniz. Hepsini bulduğunuzda, Amazon WorkMail’e aktarmak istediğiniz tüm EML dosyalarını sağlamalısınız.
 4. Gördüğünüz gibi, seçtiğiniz EML dosyaları aracın sol tarafında görünecektir. Artık EML dosyalarını ilgili özellikleriyle birlikte önizleyebilirsiniz.
 5. EML dosyalarınızı Header, Hex ve Raw gibi farklı modlarda önizleyebilirsiniz.
 6. Belirli bir zaman dilimine, adrese ve dosya boyutuna göre EML e-postalarını bulmak için arama çubuğunu da kullanabilirsiniz.
 7. Dışa Aktar seçeneğini seçtikten sonra açılan açılır menüden IMAP seçeneğini seçin.
 8. EML’yi Amazon WorkMail’e aktarmak için Amazon WorkMail oturum açma ayrıntılarınızı ve IMAP sunucusu adını girdikten sonra Kaydet’i seçtiğinizden emin olun.

Herkes başarıyla giriş yaptığında bilgilendirileceksiniz. AWS hesabınıza doğrudan araçtan erişmek için bir Klasör Aç düğmesine de sahip olacaksınız. Birçok EML dosyasını aynı anda Amazon WorkMail’e bu şekilde yüklersiniz. Hedeflerimizden biri, süreç tamamlandığında artık ürünün faydalarını göstermektir. Ekipman hakkında daha fazla bilgi edinmek için onları keşfedin.

EML’den AWS’ye geçiş aracı hakkında daha fazla bilgi edinin

 1. çift ​​mod: EML’yi AWS’ye aktarırken bu araç, müşterilerin Veri Seçimi için iki seçenek arasından seçim yapmasına olanak tanır. Bir seferde yalnızca bir dosyayı dönüştürmek istiyorsanız, dosya seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Ancak yüklenecek çok fazla içeriğiniz varsa bunun yerine bir klasör yüklemeyi seçebilirsiniz.
 2. Dönüşüm kapasitesi: Bu program, aynı anda önemli miktarda verinin aktarılmasına izin veren toplu aktarım için uygundur. Tek seferde birden çok EML dosyası Amazon WorkMail’e aktarılabilir. Aynı anda birden çok dosyayı dönüştürme konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur.
 3. Aracın önizleme sağlama yeteneği: Bu aracın bir önizleme işlevi sağlaması çok kullanışlıdır. EML dosyalarını AWS’ye entegre etmeden önce mutlaka incelemek gerekir. Diğer EML görüntüleyicilere erişiminiz yoksa, lütfen bunu kullanın.
 4. kendi kendine yeterli: EML’yi Amazon WorkMail’e aktarmak için ek yazılım gerekmez. Bu program bağımsızdır ve işi üçüncü taraf yardımı olmadan yapabilir.
 5. Arama aracı: Ürünün yerleşik arama özelliğini kullanarak herhangi bir özelliği hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Belirli bir zaman aralığında ve belirli bir adrese gönderilen veya alınan herhangi bir metin veya e-posta örneğini hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.
 6. Cihaz Uyumluluğu: Bu program, Windows işletim sistemini çalıştırabilen herhangi bir bilgisayarda veya başka bir cihazda kullanılabilir. Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7 ve önceki sürümler dahil olmak üzere tüm Windows sürümleri EML’yi Amazon WorkMail’e aktarabilir.

Not: Artık süreç ve bu yaklaşımın bazı özellikleri hakkında biraz bilgi edindiğinize göre, bazı sorularınız olduğunu varsayabiliriz. Araçla ilgili en sık sorulan soruları görün.

Sıkça Sorulan Sorular

Cihazımda bir Outlook hesabı oluşturmak için EML’nin Amazon WorkMail’e aktarılması gerekir mi?

Hayır, dosyalarınızı AWS’ye dışa aktarmak için uygulama tamamen bağımsızdır ve herhangi bir EML dosya desteği istemcisi gerektirmez.

Bu uygulama EML dosyalarımı AWS ve Gmail hesabına aktarabilir mi?

Evet, EML’den AWS’ye geçiş aracı tarafından eksiksiz bir çözüm sunulur. Bu aracı kullanarak EML dosyalarını Gmail, Zoho, Yahoo, Office 365, IMAP ve diğer herhangi bir hesaba aktarabilirsiniz.

Amazon WorkMail’e yönelik bu EML içe aktarıcı, işletim sistemim olarak Windows 11 ile çalışır mı?

Endişelenmenize gerek yok çünkü bu yazılım Windows’un tüm sürümlerinde çalışır, dolayısıyla hangisini kullandığınız önemli değildir.

Bu program, 3000’den fazla EML dosyamın tümünü aynı anda dışa aktarmama izin verecek mi?

Bu araç herhangi bir kısıtlama getirmez. Kaç tane dosyanız olursa olsun, EML oraya toplu modda yüklenebildiğinden, hepsi aynı anda Amazon WorkMail’e aktarılabilir.

EML dosyalarıyla ilişkili ekler aynı anda içe aktarılabilir mi?

Evet, bu program yardımıyla tüm veritabanını içe aktarabilirsiniz. Bu, ekler, adresler ve diğer öznitelikler dahil olmak üzere EML dosyalarınızla ilgili her şeyin hemen içe aktarılacağı anlamına gelir.

özetle

Artık EML’yi Amazon WorkMail’e aktarmanın harika bir yoluna erişiminiz var. EML’den AWS’ye aktarım aracı kullanılarak tek seferde sınırsız miktarda veri yüklenebilir. Test için programın şu anda mevcut olan ücretsiz sürümünü kullanmaya davetlisiniz. Programı yukarıda verilen bağlantıyı izleyerek ücretsiz olarak indirdikten sonra, EML dosyalarını Gmail, Yahoo ve diğer hizmetlere ek olarak Amazon WorkMail (AWS) hizmetlerine aktarmak için kullanabilirsiniz.

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *