Hareket halindeyken çok fazla anı yakalarız ve onları sonsuza kadar kurtarmaya çalışırız. Güvenlik PIN kodumuzu unutursak veya bazı fotoğrafları veya albümleri yanlışlıkla silersek ne olur? Fotoğraf aktarma işlemi sırasında fotoğraflar düzgün bir şekilde kopyalanmadıysa ve Android veya Windows’unuzda bulunamadıysa ne olur? Fotoğraf kurtarma yazılımı, silinen fotoğrafları kurtarmak ve geçici olarak silinen fotoğrafları kurtarmak için yapılan manuel bir işlemdir.

Fotoğrafları hafıza kartınızdan veya hafıza çubuğunuzdan kalıcı olarak sildiyseniz, bunlar yalnızca en iyi fotoğraf kurtarma yazılımı ile kurtarılabilir. Görüntü kurtarma yazılımı Biçimlendirilmiş, hasar görmüş veya bozulmuş depolama aygıtlarından silinen tüm fotoğrafları kurtarmak için gelişmiş bir algoritma ile tasarlanmıştır. Herhangi bir fotoğrafı yanlışlıkla sildiyseniz, onları en iyi fotoğraf kurtarma yazılımıyla kolayca kurtarabilirsiniz.

En iyi fotoğraf kurtarma yazılımını mı buluyorsunuz?

En iyi fotoğraf kurtarma yazılımını bulmak zor olabilir. Her fotoğraf kurtarma programı, silinen tüm fotoğrafları bulamaz veya farklı depolama aygıtlarından kurtaramaz. İşte Windows PC için en iyi fotoğraf kurtarma yazılımına karar vermeden önce kontrol etmeniz gereken bazı gerçekler ve özellikler.

Geniş Uyumluluk:

En iyi fotoğraf kurtarma yazılımı, Windows ve Android cihazlardan silinen fotoğrafları kurtarmak için yeterince akıllı olmalıdır. Windows 11/10/8/7 ve önceki sürümlerle uyumlu olmalıdır. Ayrıca Android 4.0 ve üstü ile uyumlu olmalıdır.

Cihazla uyumlu:

En iyi fotoğraf kurtarma yazılımı her zaman cihazla uyumlu olmalıdır. Dahili ve harici sabit sürücüleri, katı hal sürücüleri, 4K sürücüleri, USB sürücüleri, SD kartları ve diğer depolama aygıtlarını taramalıdır. Bilgisayarınıza bağlanan tüm depolama aygıtlarından kalıcı olarak silinen fotoğrafları kurtarabilir.

Derin Kurtarma:

En iyi fotoğraf kurtarma yazılımı, birden fazla depolama aygıtından silinen fotoğrafları, videoları ve ses dosyalarını kurtarabilir. Seçilen cihazlarda tüm kurtarılabilir medya dosyalarını taramak ve listelemek için çoklu veri dosyası formatlarıyla mükemmel uyumluluğa sahiptir.

Kullanıcı dostu:

En iyi görüntü kurtarma yazılımı, kolay gezinme için kullanıcı dostu bir konsolla birlikte gelir. En iyi veri kurtarma deneyimi için kolayca yapılandırabilir ve kurtarılabilir tüm medya dosyalarını listelemek için hızlıca bir tarama çalıştırabilirsiniz. Kurtarılabilir medyayı önizleyebilir ve neyin kurtarılacağını veya yok sayılacağını seçebilirsiniz. Kurtarılan dosyaları hızlı bir şekilde orijinal konumlarına veya kurtarma klasörüne geri yükleyebilir.

Tarama modları:

Bir fotoğraf kurtarma yazılımında farklı tarama modları vardır. Veri kaybının türüne bağlı olarak hızlı tarama veya derin tarama yapabilirsiniz. Yakın zamanda medya dosyalarını kaybettiyseniz, hızlı bir tarama gerçekleştirebilirsiniz, aksi takdirde veriler kalıcı olarak kaybolmuşsa derin bir taramaya gidebilirsiniz. Derin tarama en iyi şekilde hasarlı, bozuk veya biçimlendirilmiş depolama aygıtlarında çalışır.

Veri güvenliği:

Farklı Ücretsiz veri kurtarma yazılımı, ücretli yazılım verilerinizi çalmaz veya kendi çıkarları için kötüye kullanmaz. En iyi veri kurtarma yazılımının ücretli sürümleri, verilerinizin yalnızca size ait olduğundan ve kurtarılan fotoğrafların hiçbir kaydını tutmadığından emin olmak için sıfır günlük politikası izler. FAT, FAT 32 veya NTFS dosya sistemlerinde kaybolan fotoğrafları güvenli bir şekilde kurtarmak için harika çalışıyor. Fotoğraf Kurtarma yazılımı, BitLocker’dan silinen verileri bile kurtarabilir.

En iyi fotoğraf kurtarma yazılımını nerede bulabilirim?

En iyi görüntü kurtarma yazılımını denedik, test ettik ve inceledik ve yukarıdaki tüm özelliklere sahip yazılımı listeledik. Karşılaştırılan tüm kurtarma yazılımları arasında en iyi veri kurtarma oranına sahiptir.

Fotoğrafları kurtar

Fiyat: $39.95

Gerekli sabit disk alanı: 200 MB+

Uyumlu dosya sistemi: FAT, FAT 32, NTFS, vb.

Desteklenen İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8.1, 8, 7 (32 bit ve 64 bit)

Hafıza: En az 1 GB RAM (2 GB+ önerilir)

İşlemci: PIV ve üzeri

Photos Recovery, Windows’ta kaybolan resimleri kurtarmak için Windows 11, 10, 8, 7 ve önceki sürümleri için en iyi fotoğraf kurtarma yazılımlarından biridir. Bozuk, hasar görmüş veya biçimlendirilmiş depolama aygıtlarından yanlışlıkla silinen fotoğrafları hızla kurtarabilirsiniz. Dahili ve harici sabit sürücülerden, depolama aygıtlarından, SD kartlardan, USB sürücülerden, 4K sürücülerden ve diğer Windows 11 uyumlu depolama aygıtlarından silinen verileri kurtarmak için gelişmiş bir tarama algoritmasına sahiptir.

Android için fotoğrafları kurtar Android akıllı telefonlarınızdan silinen fotoğrafları, videoları, müzikleri ve diğer medya dosyalarını hızla kurtarmak için Google Play Store’da da mevcuttur. Android sürümü, kurtarılabilir tüm medya dosyalarını taramak ve listelemek için Windows sürümü kadar güçlüdür.

Fotoğraf kurtarma nasıl kullanılır?

Uygulamayı indirmeniz ve taramaya başlamanız yeterlidir. Farklı klasörlerdeki tüm kurtarılabilir medya dosyalarını listeler. Kurtarılabilir medyayı önizleyebilir ve bunları cihazınıza geri yüklemeyi seçebilirsiniz. Kurtarılan dosyaları herhangi bir uygulamada paylaşabilirsiniz.

Çözüm

Fotoğrafları veya medya dosyalarını yanlışlıkla silmek tehlikeli bir kabustur. Silinen fotoğrafları sonsuza kadar kurtarmak zordur. Yalnızca Windows PC için en iyi fotoğraf kurtarma yazılımı, depolama aygıtlarınızdan kaybolan veya silinen fotoğrafları kurtarmanıza yardımcı olabilir. Fotoğraf kurtarma yazılımı, medya dosyalarını hasarlı, biçimlendirilmiş veya hasarlı depolama aygıtlarından kurtarmanıza yardımcı olabilir.

Bagikan:

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan.