En iyi turkuaz eşarp çeşitleri

Diposting pada

Atkı takmayı seviyorum. Onları uzun zamandır giyiyorum. Bir kıyafete çeşitlilik getirmenin harika bir yolu ya da kasvetli bir günde saçınızı sarmanın güzel bir yolu. Onları gardırobuma dahil etmenin eğlenceli ve ilginç yollarını sürekli arıyorum. Bu noktada iki ya da üç yıldır ipek eşarplarım var ve onlar benim zulasımdaki bir numaralı eşyalarımdan biri. Harika hediyeler yapıyorlar. Eşarplar önümüzdeki sezon için sınırlı sayıda talep edilmekte ve eşsiz sanatımın gelişimine bağlıdır. Bugünlerde koyu rengin turkuaz olduğunu düşünüyorsanız elinizi kaldırın. Örnek bir fondötendir, her şeyle uyumludur ve asla modası geçmez. Özellikle dişi türler grubunda, bu turkuaz çeşidi diğer türlerin her birine göre farklı görünmektedir. Turkuaz eşarpları giymek çok eğlenceli çünkü benim gibi tüm o turkuazların hayranıysanız, donuk ve sıkıcı her şeyden sıyrılıyor, işte koleksiyonunuza eklemek için bir dizi eşarp.

  1. Kabak çiçeği atkılar:

Kabak çiçeklerinin sadece mücevherleriniz için olmadığını bilmenizi istiyorum. Bu atkı, tahmin ettiğiniz gibi bir balkabağı çiçeği kolyesi ve göze çarpan bir bizon kafatası da dahil olmak üzere, ender mücevherlerin çarpıcı parçalarını öne çıkarıyor. Kabak çiçeği atkı mücevherden daha mı iyi? Kemik, kırmızı ve kahverengi renkleri mevcuttur. Çok yönlü atkılarımızı gerçekten seviyorsanız, Squash Blossomed Eşarplarımıza göz atın.

  1. Kral öldü:

Kısa ve uzun harika bir turkuaz parçası hayal edin. Turkuaz Kingman Eşarp kulağa nasıl geliyorsa öyle. Turkuaz damarların tanımı ve Konko çizgisinin çıkıntısı bu atkıyı bir ifade parçası haline getirdi.

  1. Büyük Concho:

Concho ikonografisi, Big Concho’daki antika ticari stile turkuaz bir dokunuş ve batılı bir meşale tonu ekler. Big Concho fularının en güzel yanı çok yönlülüğüdür. Bu stille çalışmak veya dolaşmak için bir elbise seçin. Firuzeh’e çok benzeyen bir örnektir. Siyah, yeşim ve cabernet renkleri mevcuttur.

  1. Mücevherli Çakal:

Karıştır ve eşleştir gövdeli muhteşem bir çakaldan turkuaz ve yerel çöl kaktüslerine kadar, bu giyinip giyilebilen enerjik bir eşarp!

  1. Kot:

Denim ve turkuazın yan yana gelmesinde onu mükemmel yapan bir şey var. Denim Pawn atkı en iyi senaryoya ihtiyaç duyanlar içindir.

  1. Şenlikli Turkuaz:

Parlak, canlı çeşitliliği ile bilinen bir kültür tarafından yönlendirilen bu tatil, herhangi bir kıyafet için bir eşarp. Enerjik turkuaz, zarif botanik dokuma tasarımıyla kusursuz bir şekilde tamamlanıyor. Net bir ifade arıyorsanız, Fiesta Turkuaz tam size göre. Bu eşarp ayrıca koyu, neon yeşili, sıcak pembe ve sarı renklerde mevcuttur.

  1. Aziz Nice Fe

Bu atkı hakkında her şeyi seviyorum! Bana Güneybatı tarzını çağrıştırıyor. Aztek konfigürasyonu, bu atkıyı büyükannenizin deposunda bulabileceğiniz nadir bir tarih parçası gibi göstermek için toprak tonları ve eskitilmiş bir yüzey kullanır.

  1. Deniz Kabuklusu

Kıyafetinize turkuaz getirmenin basit bir yolunu arıyorsanız veya zevkliden keskin bir görünüme ihtiyacınız varsa, Navy Concho’dan başkasını aramayın! Concho’nun matematiksel konfigürasyonu sofistike bir kenar sağlarken, monokrom ve farklı turkuaz tonlarının tadı kıyafetinizi şık tutacaktır.

  1. dörtnala

2020 sonbaharından itibaren saçak çizgisine gelen Gallup, Zuni tarzı turkuaz taşların ihtişamını alır ve gerçekten göze çarpmak için koyu veya soluk bir tabana karşı koyar. Kısacası tüm turkuaz severlerin 1 numarası olmuştur. Gallop’a karanlıkta ve karanlıkta bakın. Bu da Fringe Wrap tarzında geliyor.

  1. Kaydırmalı eşarp

Macenta gibi herhangi bir vahşi kumaşa biraz turkuaz ekleyin. Asistanlarınızı bilinmeyen bir seviyeye çıkarmak için en iyi turkuaz kaydırıcıları ve kaydırıcıları seçtik. Tüm koleksiyonu buradan satın alın.

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *