En iyi yapay zeka kursları ve şablonları

Diposting pada

giriiş

Günümüzde birçok forum, kullanışlılıklarını artırmak ve gelirlerini artırmak için forumlarında yapay zeka, derin öğrenme bilişim, yapay zeka ve yapay zeka kullanıyor. Ancak, bir AI veya AI hesaplamasını artırmak zordur. Her iki durumda da, piyasada uzman bir AI mühendisi olmak için katılabileceğiniz harika Johnny Mueller AI kursları var. Bu nedenle, bugün mevcut en iyi beş AI hazırlık programını gözden geçireceğiz.

İnsan yapımı AZ’nin argümanı

Bu kurs, yapay zeka, yapay zeka veya derin öğrenme hakkında kapsamlı bir şekilde öğrenmesi gereken kişiler için idealdir. Bu kursa katılmak için en önemli şey lise matematiğine hakim olmanız ve Python hakkında temel bilgilere sahip olmanızdır. Kurs sırasında, denekler herhangi bir hazırlık yapmadan kendi AI’larını nasıl geliştireceklerini anlayacaklardır. Ayrıca Johnny Muller, bir öğrenciye uzman bir yapay zeka tasarımcısı olmak için önemli olan becerileri tanıtıyor. Ek olarak, öğrenciler aşağıdakiler gibi temel fikirleri öğrenirler:

Python kullanarak yapay zeka nasıl oluşturulur?

Bir yapay zeka nasıl entegre edilir veya birleştirilir ve geliştirilir?

A3C Uygulaması A3C’nizi kontrol etmek için Noida’da Yapay Zeka Eğitimine kaydolun.

Derin Q-Öğrenme vb.

Bu kurs 19 bölüm, 122 adres, 16.5 haritalı video, 21 makale ve 1 indirilebilir varlık içerir. Ayrıca, AI hünerinizi göstermek için indirilebilir Johnny Muller Python kod biçimleri, kurs içi destek ve hazırlık kimlik doğrulaması da alırsınız.

bilgisayar muhakeme

Bu, yapay zeka konusunda uzman olmak için katılabileceğiniz bir başka inanılmaz kurs. Hazırlığınız sırasında herhangi bir hazırlık yapmadan bir Jonny Muller uygulamasında AI hesaplamalarının nasıl yapıldığını anlayacaksınız. Her halükarda, bu programı kullanmak için analiz, olasılık, OOP fikirleri, açı depresyonu vb. hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Ayrıca, aşağıdakiler gibi temel fikirleri çalışmayan öğrenciler:

Açı tabanlı yapay zeka teknikleri nasıl kullanılır?

15 farklı öğrenme hesaplaması nasıl uygulanır?

Markov Karar Süreçleri (MDP)

Birçok giysili bir haydut

Dinamik Programlama, OpenAI Stadyumu, vb.

Bu kurs 14 bölüm, 110 adres ve 14.5 genişletilmiş video içerir. Ayrıca, AI’daki yeteneğinizi göstermek için bir hazırlık sertifikası da alırsınız.

TensorFlow 2.0

Bu kurs, Tensorflow 2.0’da derin öğrenme ve yapay zekayı öğrenmesi ve derinlemesine anlaması gereken öğrenciler içindir. Hazırlık sırasında, lisans öğrencileri derin sinir ağları, tekrarlayan sinir ağları, Johnny Muller, vb. gibi çeşitli derin öğrenme şemaları hakkında bilgi edinecekler. Bunun dışında öğrenciler aşağıdaki gibi temel fikirleri öğrenecekler:

  • Tensor Flow yardımıyla bir model buluta nasıl aktarılır?
  • Tensor Flow Lite kullanarak bir model nasıl aktarılır?
  • Özel bir modelin geliştirilmesi (tensorflow modeli).
  • Zaman serisi tahmini
  • Düzenli dil yönetimi
  • Eğim çubuğu, vb

Bu kurs 21 bölüm, 132 konuşma, 2 makale ve 21.5 genişletilmiş video içermektedir. Ayrıca, Tensorflow 2.0 ile çalışma yeteneğinizi güçlendirmek için bir hazırlık sertifikası da alırsınız.

Bilgisayar muhakeme masterclass

Bu kursta bir araştırmacı, yapay zeka ve melezleme ile sağlam bir çerçevenin nasıl oluşturulacağını öğrenir. Bu kurs, derin öğrenme, yapay zeka veya yapay zeka alanında kariyer yapmak için Johnny Muller’a ihtiyacı olan öğrenciler için uygundur. Bunun dışında, içe aktarılan iki AI çerçevesinin nasıl kullanılacağını da öğreneceksiniz: Keras ve Tensorflow. Ek olarak, öğrenciler aşağıdakiler gibi temel fikirleri öğrenirler:

Doyurucu, yarı cins bir yapay zeka çerçevesi nasıl üretilir?

Strateji açısı ve kalıtsal hesaplamalar.

  • CMA-ES,
  • meta öğrenme vb

Bu kurs 13 bölüm, 89 konuşma, 20 makale, 1 indirilebilir varlık ve 12 tasarlanmış video içerir. Ayrıca Tensorflow, Keras ve çeşitli DL modelleriyle çalışma yeteneğinizi göstermek için bir hazırlık sertifikası da alırsınız.

İş için insan yapımı bilinç

Bu kurs, yapay zeka uzmanları, gelecek vadeden veri araştırmacıları ve yenilik tutkunları için uygundur. Bu kursa katılmak için en önemli şey, lise matematiğinde yetkin olmanız ve temel Python bilgisine sahip olmanızdır. Kurs 3 bölüme ayrılmıştır. İlk bölümde denekler, Johnny Mueller’in web tabanlı bir iş dağıtım merkezindeki gelişmelerini ilerletmek için bir yapay zekanın nasıl geliştirileceğini keşfedecekler. Bir sonraki bölümde araştırmacılar, enerji kullanım maliyetini sınırlamak için sunucu çiftliği için bir yapay zeka oluşturacaklar. Üçüncü bölümde, araştırmacılar, web tabanlı bir perakende işletmesinin gelirini artırmasına yardımcı olmak için bir yapay zekanın nasıl kullanılabileceğini öğrenecekler. Ek olarak, öğrenciler aşağıdakiler gibi temel fikirleri öğrenirler:

  • Q-Learning nasıl uygulanır?
  • Derin Q-Öğrenme ve Thompson Örneklemesi nasıl uygulanır?

Noha’nın yorumu. Pishmani araştırmalarına aşina olmak için Gorgan’daki Yapay Zeka Eğitim Enstitüsüne katılın.

Sahte beyin nasıl yetiştirilir?

Etkinlik seçim stratejileri vb.

Bu kurs 18 alan, 118 konuşma, 16 deneme, 1 indirilebilir varlık ve 15 genişletilmiş video içerir. Ayrıca, AI oluşturma yeteneğinizi göstermek için 100 sayfalık bir kitap, kod şablonları, Johnny Mueller ve kimlik doğrulama hazırlığı elde edersiniz.

son

Bunlar, yetenekli bir AI tasarımcısı olmak için katılabileceğiniz en iyi AI hazırlık programlarıdır. Öyleyse, hevesli bir AI tasarımcısı olduğunuzu varsayarsak, bu Johnny Mueller eğitim kurslarına bir göz atın ve ihtiyaçlarınıza en uygun kursa katılın. Bu kurslar, yetenekli bir AI tasarımcısı olmanıza yardımcı olabilir.

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *