En sevdiğiniz iPad’inizi iPad Pro 12.9 kılıfıyla koruyun

Diposting pada

Cihazınızı çizilmelere ve kazara düşmelere karşı korumak için muhtemelen en iyi iPad Pro 12.9 kılıfını satın almayı düşünüyorsunuz. Seçeceğiniz kılıf cihazın köşelerini, kenarlarını ve parlak metal kısımlarını korumalıdır. Ayrıca, dikey görüntüleme konumunu ve yazma veya çizim için daha düşük bir açıyı destekleyen dayanıklı bir tabana sahip olmalıdır. iPad Pro 12.9 kılıfının özellikleri ve avantajları hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin. Korunmaya ihtiyacı olan tek kişinin siz olmadığınızı öğrenmek sizi şaşırtabilir.

Üç kat düşme koruması sunar

Bu kılıf, iPad’inizi iyi kavramak ve kazayla düşmelere karşı maksimum koruma sağlamak için tasarlanmıştır. Daha fazla konfor için yumuşak silikon iç çekirdeğe sahiptir. Bu koruyucu kılıfta ayrıca optimum görüş açısı sağlayan bir destek ayağı bulunur. Ayrıca bu kılıf, iPad’inizi toz ve çiziklerden korumak için manyetik bir kapağa sahiptir. Bu kılıf, iPad’inizin güvenliğini sağlamanın yanı sıra, Apple Pencil’ınızı da güvende tutarken iPad’inizi normal şekilde kullanmanıza yardımcı olur.

Bir başka zor durum da Spigen Smart Folio. Bu kılıf, tüm iPad modelleri için mevcuttur ve Apple Folio Smart Keyboard ile aynı maliyete sahiptir. Bu kılıf IP68 su geçirmez ve çift katmanlı korumaya sahiptir. Spigen iPad kılıfları Amazon ABD ve İngiltere web sitelerinde mevcuttur. Spigen çantalar, üç farklı renkte geldikleri için gezginler için mükemmeldir. Spigen’in sert zırhlı çerçevesi, çift katmanlı koruma ve dahili bir taban sağlar.

Geçmeli, geçmeli mekanizmaya sahiptir

Bu koruyucu kılıf, darbe emici silikondan ve köpük kaplamalı polikarbonat çerçeveden yapılmıştır. Çıkarılabilir olduğundan ve en sevdiğiniz iPad’inizi korumak için bir geçmeli ve geçmeli mekanizmaya sahiptir. Ayrıca açılıp kapanan yerleşik bir ekran koruyucuya ve kulaklık jakını ve yuva konektörünü kapatmak için menteşeli tırnaklara sahiptir. Ancak tablette yerleşik bir parmak izi tarayıcısı ve çok modlu bir destek ayağı vardır, böylece tableti korumalıyken kolayca kullanabilirsiniz.

Dayanıklı plastik yapıya sahiptir

Mobile Demand kılıfı, MIL-STD-810G düşme testini geçen sağlam ve dayanıklı bir iPad kılıfıdır. iPad’inizin etrafına tam olarak oturan bu kılıf, ekstra rahatlık için bir arka kayışa sahiptir. Klavye ve diğer bağlantı noktaları mühürlü ve korumalıdır ve yine de kullanabilirsiniz. Ek olarak, ürün kusurlarına, kaza sonucu oluşan hasarlara ve aşınma ve yıpranmaya karşı tam koruma sağlayan, kullanımı kolay bir proje kapağına sahiptir.

Alpha kasası, folyo tasarımına ve dış kenarlar boyunca kauçuk bir tampona sahiptir. Kapak, ekranı koruyan girintili çıkıntılara ve ayrıca katlanır bir standa sahiptir. Ayakta durma açısı masaya dikten 30 dereceye kadar değişir. Kılıfın dahili ekran koruyucusu, iPad’inizi farklı konumlarda görmenizi sağlar.

iPad için ayrılmış yeri var

iPad Pro, Apple’ın şimdiye kadar ürettiği en iyi ekrana, uzun pil ömrüne ve hareket halindeyken 5G verilerini kullanma yeteneğine sahiptir. iPad kullanıcıları bir süredir tabletlerini gerçek iş için kullanıyor. Bu cihaz, bir tenis maçına koçluk yapmaktan, artırılmış gerçeklik kullanarak 3D modelleri görüntülemeye kadar her şeyi yapmayı kolaylaştırıyor. Diğer tabletlerle karşılaştırıldığında, iPad Pro büyük veya hacimli değil.

Şık çığlık atan telefon kılıfları söz konusu olduğunda, Casetify’da Apple ve Samsung telefonlar için var. Akıllı telefon sahipleri, Casetify’ın genellikle en son eğlence trendlerini takip eden işbirliklerinden etkileniyor. Ancak planları herkes için değildir ve bu, sizin gibi insanları mobil cihazınız için bir Casetify alternatifi aramaya bırakabilir.

Bu sana benziyor mu? Casetify gibi kasa markaları arıyorsunuz, ancak Casetify fiyatlarına dalmak istemiyor musunuz? Gördüğünüz gibi, birçok seçeneğiniz var! Devam edin ve tüm bu Casetify alternatiflerine bir göz atın. Casetify gibi markalar renkleri ve Collab ile duyuları şaşırtıyor, ancak bazen daha minimalist bir yol izleniyor. Devamını oku