Erkek arkadaşının aldattığından şüpheleniyorsan ne yapmalısın? Yakın zamanda erkek arkadaşınızın başkalarının mesajlarına gülümsediğini ve günlük olarak size daha az ilgi gösterdiğini fark ettiyseniz, sizi başka biriyle aldatıyor olabilir. İşte sizi aldatan erkek arkadaşınıza karşı atabileceğiniz bazı adımlar.

Erkek arkadaşınızın aldattığından şüpheleniyorsanız ne yapmalısınız?

Erkek arkadaşınızın sizi aldattığını düşünüyorsanız, yapmanız gereken ilk şey onunla bu konuyu konuşmaktır. Bu, yanlış anlaşılmaları gidermeye ve aranızda bir konuşma başlatmaya yardımcı olabilir. Ardından, kendinize biraz zaman ayırın ve rahatlamaya çalışın. Onunla tekrar konuşmadan önce duygularınızın kontrol altında olduğundan emin olun. Herhangi bir yanlış yaptığını inkar ederse, onu danışmanlığa başvurmaya veya kişilerarası ilişkilerde uzmanlaşmış bir terapiste başvurmaya teşvik edin. Son olarak, her şey başarısız olursa ve ilişkiden ayrılmak istiyorsanız, aile veya arkadaşlar gibi tarafsız bir üçüncü tarafla konuşana kadar hiçbir şey yapmayın.

onunla konuşmak

İlişkiler söz konusu olduğunda, iletişim anahtardır. Günümüz ilişkilerinde yanlış anlamalar yaygındır. Herhangi bir sorunu olabildiğince çabuk ve dostane bir şekilde çözmek için birbirinize karşı açık ve dürüst olmanız gerekir. Bu ipuçlarını denedikten sonra durum hala çözülmediyse, şüphelerinizi doğrudan erkek arkadaşınızla tartışmak isteyebilirsiniz. En önemli şey, ikinizin de dinlemeye ve birlikte bir çözüme ulaşmaya istekli olmanızdır.

bir sinyal gönder

Çok geç olmadan konuşmak ve harekete geçmek her zaman daha iyidir. Erkek arkadaşınızın sizi aldattığını düşünüyorsanız. Yapmanız gereken ilk şey onunla bu konuyu konuşmak. Bu şekilde, sizin için çalışan bir çözünürlüğe ulaşabilirsiniz. Herhangi bir yanlış yaptığını inkar ederse, doğrudan olun ve ona şüphelerinizin asılsız olmadığını, somut kanıtlara dayalı olduğunu söyleyin. Onu önceden bilgilendirmek, hoş olmayan sürprizlerden kaçınmaya yardımcı olacaktır.

Son olarak, bir tartışma veya tartışma sırasında ortalığın kızışması ihtimaline karşı sahip olduğunuz kanıt veya belgelerin (kısa mesajlar, anlık görüntüler vb.) kolayca erişilebilir olduğundan emin olun – bu, gereksiz herhangi bir şeyin elden çıkma olasılığını azaltacaktır. . Sevgilim beni neden aldattı? Bilmeniz gereken nedenler!

harekete geç

Erkek arkadaşınızla aldatma konusunda yüzleşirken kolay cevaplar yoktur. Ancak, harekete geçerek ve arkadaşlar ve aile üyeleriyle konuşarak. veya yardım için bir uzman, kendiniz için doğru kararı vermek için daha iyi bir konumda olacaksınız. Acele bir karar vermeden önce kanıt toplamak da çok önemlidir. Erkek arkadaşınızın sizi aldattığına dair somut kanıtlarınız varsa, mümkün olan en kısa sürede onunla yüzleşin.

Yüzleşme sırasında işler ters giderse ve sizi dinlemeyi reddederse veya bir şekilde sizi incitmeye çalışırsa, yaptıklarınızın büyük olasılıkla uzun vadeli sonuçları olacağını bilin. Ve son olarak, eski erkek arkadaşınızla hala ilişkiniz varken başka biriyle ilişkiye girmenin inanılmaz derecede zor ve tehlikeli olabileceğini unutmayın.

Çıkış Yap

Bazen bir mesaj almak için biriyle bağlantınızı kesmeniz gerekir. Erkek arkadaşının seni aldattığını düşünüyorsan, olabilir. Ancak bu her zaman kolay olmayabilir, rahat olun. Ve mantık, iletişimi neden durdurmaya karar verdiğinizi anlamasına yardımcı olacaktır. Başka bir şey olmadan önce harekete geçmesi gerekiyor – güvenin ama doğrulayın! Sonuçta, işleri akışına bırakmak daha fazla komplikasyona yol açabilir.

Durumla nasıl başa çıkılır

Erkek arkadaşınızın davranışından şüphelenirseniz, bir adım geri atın ve durumu değerlendirin. Ona karşı kararlı ve dürüst olmanız size yardımcı olacaktır. Ve bu tür davranışlara müsamaha göstermeyeceğinizi ona bildirin.

Dinlemiyorsa veya agresif tepki vermiyorsa, duygularınıza göre hareket edin. Ya ayrılın ya da medeni olarak birlikte kalın ama duygusal olarak ayrılın. Yani ilişkinizin başının belada olabileceğini düşünüyorsanız. Bu konuyu onunla konuşmak en iyisidir – nasıl tepki vereceğinden emin olmasanız bile. Instagram’da bir bilgisayar korsanı nasıl şikayet edilir

Önemli kişilerle başa çıkmak için ipuçları erkek arkadaşından şüphelen hile

Eşinizin aldattığından şüpheleniyorsanız, bu karmaşık bir süreç olabilir. Kendinizi ihanete uğramış ve kafanız karışmış hissedebilir ve ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. Eşinizle aldatma konusunda sakin ve mantıklı bir şekilde yüzleşmenize yardımcı olacak bazı ipuçları:

  1. Şüphelerinizi destekleyecek özel kanıtlarınız olduğundan emin olun. Bu metin, telefon kayıtları veya görgü tanığı ifadelerini içerebilir.
  2. Önemli olanla uğraşırken iddialı olmak önemlidir. Sizi ertelemelerine veya sizi rahatsız etmelerine izin vermeyin.
  3. Konuşma sırasında soğukkanlılığınızı korumaya çalışın – duygusallaşmak sadece durumu daha da kötüleştirir.
  4. Bir toplantıyı aramadan veya herkese söylemeden önce düşünmek için zamanınız olana kadar bekleyin. Bu, ilişkinizde barışı korumanıza yardımcı olacaktır.

Erkek arkadaşınızın aldattığından şüphelenmek için işaretler nelerdir?

Erkek arkadaşınızın sizi aldattığının bazı işaretleri, diğer kadınlarla daha fazla zaman geçirmesi, etrafınızda farklı davranması veya şüpheleniyorsanız uzun süre ortadan kaybolması olabilir. Sorunu çözmek için birlikte çalışabilmeniz için onlar hakkında onunla konuşmak önemlidir.

Partnerimle düşüncesizlikleri hakkında yüzleşmeli miyim?

Evet, eşinizle düşüncesizlikleri hakkında yüzleşmek her zaman en iyisidir. Bu makale sorusu için bilgi kaynağı “Eşinizle yaptığı kararsızlıklar hakkında yüzleşmeli misiniz?” Psikoloji Bugün tarafından.

Onlarla yüzleşmeye karar verirsem ne olur?

Partnerinizle tanışmaya karar verdiyseniz, önce yapmanız gereken birkaç şey var. Yüzleşmeye duygusal olarak hazır olduğunuzdan ve çevrenizin ve olası kaçış yollarının farkında olduğunuzdan emin olun. Hazır olduğunuzda, partnerinizden ne istediğinizi sakince ifade etmeye başlayın. Partneriniz buna uymazsa, durumu tırmandırmaya hazır olun.

Son olarak, size yönelik herhangi bir şiddeti veya fiziksel tehdidi unutmayın. veya diğerleri sorunu çözmez ve ek hasara yol açabilir.

Sonuç

Kısacası erkek arkadaşınızın aldattığından şüpheleniyorsanız ne yapmalısınız? Eşinizin sizi aldattığından şüpheleniyorsanız. Onlarla bu konuyu konuşmak önemlidir. Sorunu çözmezlerse, onlarla sakin ve sakin bir şekilde ilgilenmeniz gerekebilir. Kendinize veya başkalarına yönelik şiddet veya tehditlerin durumu çözmeyeceğini unutmayın.

Bagikan:

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan.