Ev taşırken uymanız gereken öneriler

Diposting pada

Taşınma şirketleri Ev taşırken yaklaşırken çok yardımcı olabilir. Profesyoneller evden taşınma ve paketleme süreci için eğitilmiştir. Ev taşırken bu şirketleri işe almak çok faydalı olsa da, Scunthorpe’da profesyonelleri işe almak biraz pahalı olabilir. Evinizi bir yerden diğerine tamamen paketlemek ve taşımak için yabancılara güveneceğiniz için, olumlu müşteri geri bildirimi olan nakliyecileri işe almak çok faydalı olabilir.

İyi bir nakliye şirketi – olumlu geri bildirimlerle:

İyi bir nakliye şirketi seçmek zor bir iş olabilir. Ancak, tüm ev eşyalarınızı bir grup yabancıya teslim edeceğiniz için bu, dikkatli bir şekilde yapılması gereken gerekli bir görevdir. Şirket ve işe almayı düşündüğünüz profesyoneller hakkında bir arka plan kontrolü yapmanız gerekir. Bunu, web sitelerindeki veya Facebook veya Instagram gibi diğer sosyal sayfalardaki tüm müşteri geri bildirimlerini kontrol ederek yapabilirsiniz. Sosyal medya hesapları aracılığıyla herhangi bir şirket veya kişi hakkında birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Devamını oku: Mağaza temizliği: Müşterilerinize keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatın

Ambalaj malzemelerinizi önceden düzenleyin:

Birçok nakliye şirketi de müşterilerine ambalaj malzemeleri sağlamaktadır. Şirketiniz size gerekli tüm ambalajları sağlıyorsa, önceden aldığınızdan emin olun. Paketlemeyi son güne bırakmak istemezsiniz. Tüm ev eşyalarını, mobilyaları, kıyafetleri ve mobilyaları önceden paketlediğinizden emin olun. Sadece gerekli olduğunu düşündüğünüz ve hareket gününe kadar kullanabileceğiniz şeyleri bırakın. Tüm paketleme işlemlerini önceden planlamak, organize olmanızı sağlar ve sizi son dakikada paketleme stresinden kurtarır. Ancak, bir insanın taşınma gününden sadece bir gün önce her şeyi nasıl paketleyebileceğini hayal bile edemiyorum.

Evde biriken tüm çöpleri atmak için doğru zaman:

Biz insanlar, bir gün bize faydalı olacağı umuduyla evlerimizde pek çok şey toplamaya meyilliyiz. Ama gerçekte, sürekli biriktirdiğiniz şeyler çöpten başka bir şey değildir. Şimdi taşınırken, tüm bu çöpleri bir sonraki evinize götürmek ve alanı bunlarla karıştırmak istemezsiniz. Bu, hangi şeylerin biraz yararlı olduğuna ve saklamak istediğinize ve hangilerinin tamamen değersiz olduğuna karar verebileceğiniz mükemmel bir zamandır. Bu noktada çöpten kurtulmazsanız, bu sadece nakliye masraflarınıza eklenecek fazladan bir bagajdır. Ve kesinlikle bunu istemiyorsun!

Bir evi taşımak kesinlikle zaman alıcı bir süreçtir, bu yüzden kendinizi zorlamak istemezsiniz. Ve kesinlikle her şeyi aynı anda yapmak zorundaymış gibi hissetmemelisiniz. “Yavaş ve istikrarlı bir şekilde yarışı kazanır” ile devam edin ve iyi olacaksınız.

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *