Excel kişilerini Apple Adres Defterine aktarın

Diposting pada

Excel kişilerini Apple Adres Defterine aktarmak istiyor musunuz? Bu kılavuzda, Excel kişilerini Mac adres defterine nasıl aktaracağınız gibi sorguyu tamamlama sürecini açıklıyoruz. Konuyla ilgili kafa karışıklığını görünce, kullanıcılara, kişilere kolayca erişmek veya kişileri göndermek için yardım alabilecekleri eksiksiz bir kılavuz sunmaya karar verdim. Excel elektronik tablosundan Apple adres defterine erişim.

Apple veya Mac Mail, Mac OS X’teki varsayılan e-posta programıdır. Apple Adres Defteri, diğer birçok uygulamada kullanılabilen basit ve kullanımı kolay bir adres defteridir.

Excel, iletişim bilgilerini yönetmek için kullanıcılar arasında da popülerdir. E-posta adresi, cep telefonu numarası, adres, iş adresi vb. tüm iletişim bilgileri bir excel dosyasına kaydedilir. Excel bu verileri tablo biçiminde düzenler.

Kullanmak için yeni bir Mac aldım. Windows ürünlerini yıllardır kullanıyorum. Şimdi Excel kişilerini Apple Kişilerine aktarmak istiyorum. Temas, tüm iletişim için esastır. Windows bilgisayarımda Excel’de birçok önemli iş belgem var. Excel kişilerini Apple Kişilerine aktarmanın kolay bir yolu var mı? Lütfen bana Excel’i Apple Kişilerine dönüştürmek için bazı çözümler verin.

Son zamanlarda kullanım için Mac’e geçtim. Bir Windows makinesi kullanıyorum, bu nedenle tüm kişilerimi takip etmek için bir Excel elektronik tablosu kullanıyorum. Ancak şimdi Mac’e taşındığımdan beri, kişileri Excel adres defterinden Mac’e aktarmak istiyorum. Ancak, kendim çok denedim ve başarısız oldum. Bunu dönüştürmenin kolay bir yolunu bilen varsa lütfen bana bildirin. “Bu şekilde, Apple Kişiler’deki tüm iletişim bilgilerini kullanabilirim.”

Kişileri Excel’den Apple Adres Defterine birkaç adımda aktarmak için bu makaleye göz atalım.

Excel kişilerini Apple Adres Defterine aktarmak için otomatik çözüm

Peki, Excel’deki bazı kişilerinizi Apple Adres Defterine aktarmak istiyorsanız. Ardından, bu iki programın veri depolama için farklı veri türlerini desteklediğini bilmelisiniz. Apple Adres Defteri yalnızca sanal kartları kabul eder ve Excel, bilgileri XLS veya XLSX dosyalarında saklar. Yani bu durumda tek bir cihazda yapamazsınız. Bu araç, herhangi bir kullanıcının onu verimli bir şekilde kullanmasına izin veren kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. İşiniz çok basit, size sadece komutu cihaza vermeniz kalıyor gerisini yazılım yapıyor.

Yani, bu basit görevi yapmak için iki adımı izlemeniz gerekiyor. İlk adımda Excel’i sanal kart formatına dönüştürüyoruz ve ardından Excel’deki kişileri Apple adres defterine aktarıyoruz. Bu nedenle, işi kolayca halletmek için aşağıdaki çözümleri izleyin.

Ücretsiz indirin: SysTools, kullanıcıların yazılımın özelliklerini ve işlevlerini değerlendirmesine yardımcı olmak için yazılımın ücretsiz deneme sürümünü de sunar. Bu aracın Trail sürümü, kullanıcıların ilk 25 Excel kişisini desteklenen Mac vCard biçimine aktarmalarına olanak tanır.

Excel kişilerini Apple Adres Defterine aktarmak için 2 adım

Excel kişilerini anında Apple Kişilerine kolayca aktarmak için bu 2 adımı izleyin.

 1. Excel iletişim formunu sanal kart formatına dönüştürün
 2. Dışa aktarılan sanal kart kişilerini Apple Mail’e aktarın

1. Adım: Excel’i sanal kart biçimine aktarın

Excel Kişileri dosyaları doğrudan Mac adres defterine aktarılamadığından, önce Excel Kişileri dosyalarını sanal kart biçimine dönüştürmeniz gerekir. Sistem Araçları Excel’i sanal karta dönüştürmek için yazılım Sınırsız Excel’i Windows OS X’te sanal kart dosya biçimine dönüştürmenin en iyi yolu. Excel kişilerini sanal kart biçimine dönüştürmek için aşağıdaki adımları izleyin:

 • Başlat doğrudan nesne için parçacık yazılım Ve Tıklamakgözden geçirmek” iletişim bilgilerini Excel’de indirmek için

 • Ardından yazılım aşağıdaki ekranı görüntüler. Microsoft Excel dosyasını seçin Ve Aç’ı tıklayın

Microsoft Excel dosyasını seçin

 • Şimdi araçlar Excel dosya önizlemesi Aşağıda gösterildiği gibi. O zamanlar Sonrakine tıkla

Excel dosya önizlemesi

 • Bir sonraki sayfada şunları yapabilirsiniz: Excel raporu alanı çağırır Sanal kart dosyası için

Excel raporu alanı çağırır

 • Tarlaların peşindeler görüntülenen, Ekle’yi tıklayın. Şimdi araçlar Uyumlu ürünlerin bir listesini görüntüleyin. Çok kolay, tıklayın sonrakiUyumlu ürünlerin bir listesini görüntüleyin
 • Şimdi yapabilirsin Gelişmiş özellikleri görüntüleyin Araçlar tarafından sağlanır. Kişileri boş e-posta adresleriyle dışa aktarmak istiyorsanız, Boş e-posta adreslerinin alınmasına izin ver onay kutusunu seçin. Bir sanal kart dosyası seçin her kişi için Her kişi için bir sanal kart dosyası oluşturun

Her kişi için bir sanal kart dosyası oluşturun

 • Bu araç, V 2.1, 3.0 ve 4.0 gibi her türlü sanal kart dosyasını destekler.
 • şimdi düğmedönüştürmekButon Araç, dönüştürme sırasında dışa aktarma işlemini başlatmak için temas noktalarının sayısını gösterir.

Dönüştür düğmesine tıklayın

 • sonrasında İhracat işlemi tamamlandıaşağıdaki sayfa görünür. Evet’i tıklayın

İhracat işlemi tamamlandı

 • İşlem tamamlandıktan sonrasana Sanal kart dosyasının saklandığı yer

Sanal kart dosyasının saklandığı yer

2. Adım: Sanal kart dosyasını Apple’ın adres defterine aktarın

Sanal kart dosyalarını Mac (Apple) kişilerine aktarmak için aşağıdaki adımları izleyin:

 • Mac Adres Defterini açın
 • Şimdi kişileri Mac’e aktarmak için sanal kart klasörünü açın
 • Ardından, sanal kartı veya VCF dosyasını Apple’ın adres defterine sürükleyin. Bir pop-up görünecektir, Ekle’yi tıklayın
 • Ekle’ye tıkladıktan sonra, kişi adres defterine gönderilecektir. Kişiler listesindeki kişilerin önizlemesini görebilirsiniz.
 • Bu şekilde birden fazla vCard/VCF dosyasını Apple Kişilerine aktarabilirsiniz.

XLSX – VCF Dönüştürücü Yazılımı – Temel Özellikler

 • İstenen sanal kart şifrelemesini seçin: Excel’den Apple’a kişiler dönüştürücü, Unicode, UTF-8, UTF-7, UTF-32, vb. gibi birçok sanal kart kodlama seçeneğine sahiptir.
 • Dosyayı istenen yola kaydedin: Bu araç, yeni dışa aktarılan dosyayı nereye kaydedeceğinizi seçmenizi sağlar. Dolayısıyla, burada Excel dosyalarının Apple Kişilerine nasıl aktarılacağını seçebilirsiniz.
 • Excel ve vCard alanlarının eşlenmesi: Excel kişilerini Apple’a aktarma aracı bir kişi haritası olabilir. Sanal kart alanına Excel alanını gösterecek şekilde tüm verileri koymanız yeterlidir.
 • Windows işletim sistemi ile uyumluluk: Bu yazılım, en son sürüm de dahil olmak üzere Windows işletim sisteminin tüm sürümleriyle uyumludur.
 • Bireysel kartvizit dosyaları oluşturma: Excel kişilerini bir veya ayrı VCF dosyalarına dönüştürmek amacıyla kişileri Excel elektronik tablolarından Apple Mail’e aktarmak için bu aracı kullanabilirsiniz.
 • Windows işletim sistemi desteği: Kişileri Excel’den Apple adres defterine aktarma yazılımı, en yeni modeller de dahil olmak üzere Windows işletim sisteminin tüm sürümleriyle uyumludur.
 • Kişisel veya özel sanal kart dosyaları oluşturun: Excel kişilerini ayrı veya ayrı VCF dosyalarına dönüştürmek üzere kişileri Excel dosyalarından Apple Mail’e aktarmak için bu aracı kullanın.
 • 3 farklı sanal kart versiyonu oluşturun: Farklı cihazlar ve uygulamalar, farklı sanal kartları destekler ve en iyi Excel’den sanal karta dönüştürücü ile v2.1, v3.0 ve v4.0 sanal kartları oluşturabilirsiniz. Dönüştürülen sanal kart daha sonra uyumluluk sorunları olmadan desteklenen işletim sistemlerine gönderilebilir.
 • Excel dosyalarındaki kişileri eşlemek için VCF’yi kullanın: Cep telefonu, faks, e-posta, çağrı cihazı, telefon vb. gibi iletişim kurmanın birçok yolu vardır. Excel dosyaları birden fazla kişi içerebilir. Bu Excel kişilerini sanal kart kişilerine eşlemek ve ardından herhangi bir kurulum sorunu olmadan Excel kişilerini sanal karta dönüştürmek için Excel’den VCF’ye dönüştürme aracını kullanabilirsiniz.

Sonuç

Kullanıcıların Excel kişilerini Mac adres defterine aktarması çok zordur. Bu nedenle, Excel kişilerini Apple Adres Defterine aktarmak için bazı yardımcılara ihtiyaç vardır. Tüm kullanıcılara yardımcı olmak için taşıma işlemini gerçekleştirmenin basit ve güvenilir bir yolunu açıklıyoruz. Adımları adım adım takip edip Excel sayfasından Apple kişisine sorunsuz bir şekilde kişi gönderebilirsiniz.

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *