Google Haritalar’ı kazımanın geleceği aslında Google Haritalar’ın geleceği ile ilgilidir! Google haritasının nereye gittiği hakkında bir fikri olan var mı? Son iki yılda Google Haritalar’dan toplanan verilerin %90’ından fazlası ile Google Haritalar, iş verilerini toplamak için harika bir platformdur.

Tahmin edin ne oldu, veriler Google Haritalar’a yıldırım hızıyla eklendiğinden, Google Haritalar’ı kazımak doğal bir tepki! Dünyadaki her iş stratejisi tamamen veriler tarafından yönlendirildiğinden, Google Haritalar veri kazıma işlemi yalnızca katlanarak büyüyecektir.

Google haritalarını kazımanın 8 avantajı

  1. Google Haritalar derecelendirmelerini ve incelemelerini kaldırın

Google Haritalar Veri Ayıklayıcı ile Google Haritalar’daki işletme incelemelerini ve derecelendirmelerini bir Excel elektronik tablosuna yazabilir ve müşterilerin işletmenizden ne istediğini ve işletmeniz için hangi ürünlerin işe yarayıp hangilerinin yaramadığını analiz edebilirsiniz. Silin. Tüm bu veriler, markanız için daha fazla karar vermek için çok yararlı olan tek bir sayfada yer almaktadır.

  1. Google Haritalar’dan B2B sonuçları

Her işletme, işletmesi için yeni müşteriler/potansiyel müşteriler ister. Web kazıma araçları Ve herhangi bir konum ve sektör için Google Haritalar’dan iş verilerini sıyırmanıza olanak tanıyan bir yazılım. Bu verileri toplayarak başarılı pazarlama kampanyaları yürütebilirsiniz.

  1. Google Haritalar’ı kazımayı kolaylaştırın

Çoğu şirket, iş veya pazarlama amacıyla Google Haritalar’daki iş verilerine ihtiyaç duyduğundan, Google Haritalar’dan veri taramak ve çıkarmak için basit bir çözüm bulunmalıdır. Ancak Google Haritalar, Google Haritalar’dan veri çıkarma seçeneği sunmaz. Google Haritalar’dan Excel’e veri sıyırmak için bir Google Haritalar İşletme Listeleri Kazıyıcı oluşturmanız gerekir, ancak Google Haritalar’dan veri çıkarmak için nasıl kod yazılacağını öğrenmek herkes için mümkün değildir. Google Haritalar’dan Excel’e veri bulmak, ayıklamak, dışa aktarmak ve düzenlemek için yerleşik Google Haritalar veri madenciliği araçlarını kullanabilirsiniz.

ile başlar Google harita çıkarıcı Toplu verilerin kolayca çıkarılması için bir araç harika bir seçenektir. Genel olarak, Google Haritalar web kazıma araçlarının kullanımı hızla değil, gelecekte katlanarak artacaktır.

  1. En çok hedeflenen kitleyi bulun

Diyelim ki bir B2B işiniz var. Potansiyel müşterileriniz yerel işletme sahipleridir, bunun yerine sosyal medya pazarlaması ve dijital pazarlamaya çok para yatırıyorsunuz, yerel işletme sahibi potansiyel müşterileri Google Haritalar’dan kaldırabilir ve onlarla doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Hizmetlerinizi alın ve teklif edin.

  1. E-posta pazarlaması için veriler

E-posta pazarlaması, hedeflenmiş ve kişiselleştirilmiş mesajlar oluşturmanıza olanak sağladığı için müşterilerinizle güçlü ilişkiler kurabilir. Müşteri geri bildirimleriyle pazarlama çabalarınızı günlük olarak değerlendirebilirsiniz. Google Haritalar E-posta Çıkarıcı ile Google Haritalar’dan toplu olarak e-posta çıkarabilir ve hedefli ve başarılı e-posta pazarlama kampanyaları yürütebilirsiniz. Ayrıca, yazılım Google Haritalar işletme listesinde bir e-posta adresi bulamazsa, işletme listesinde verilen web sitesini ziyaret edecek ve iletişim bilgilerini web sitesinden silecektir.

  1. SMS ve telefonla pazarlama için veriler

Birçok kişi b2b potansiyel müşteriler için Google Haritalar’ı kullanmıyor ve nasıl kullanılacağını bilmiyor, hedef müşterileriniz olabilir, telefon numaralarını, adresleri ve işletme adlarını Google Haritalar’dan kaldırabilirsiniz. Google Haritalar konum kazıyıcı Yazılımdır ve başarılı SMS ve telefonla pazarlama kampanyaları yürütebilir.

  1. serbest meslek

kullanarak En iyi Google Haritalar Kazıyıcı. Siparişlerinizi zamanında tamamlayarak Google Haritalar veri toplama araçlarını kullanarak daha fazla kazanabilirsiniz.

  1. Karar vermeye yardımcı olur

Büyük ve akıllı kararlar bir işi büyütür. İşletme sahipleri, Google Haritalar’dan rakipleri ve müşterileri hakkında veri toplar ve bu verileri analiz ederek büyük kararlar alabilirler. Müşteriler ve rakipler hakkındaki bu bilgiler, daha akıllıca yatırım yapmanıza yardımcı olabilir.

Google haritalarını kazımak yasal mı?

Bazı ülkelerde Google Haritalar’ı kazımak tamamen yasalken, diğerlerinde yoruma ve tartışmaya açıktır.

Google Haritalar verileri ücretsiz olarak erişilebilir görünüyor ve herkes bunları silebilir, ancak bir ülke bağlamında dikkate alınması gereken gizlilik endişeleri vardır. Google Haritalar’dan veri çıkarmadan önce Google Haritalar kural ve düzenlemelerine uymalısınız. Google Haritalar’dan herkese açık bilgileri kazımak tamamen yasaldır.

hala burada

Yasal veya yasadışı olsun, Google harita verileri Madencilik, bir dizi İnternet paydaşı için bir zorunluluk olarak büyüdü. Bir b2b çevrimiçi iş kurarken, herkesin müşterilere yaklaşmak için b2b verilerine ihtiyacı vardır.

Veri madenciliğine vurgu yapıldığında, Google Haritalar’ın geleceği parlak görünüyor ve öngörülebilir gelecek için canlı ve iyi olacak!

Bagikan:

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan.