Her ay daha fazla tasarruf etmenin yolları

Diposting pada

Tasarruf edecek çok şeyiniz olduğunu varsayarsak, nakit her ay küçük adımlar atmakla başlar. Daha basit adımlar atmak, yatırım fonlarınız üzerinde büyük bir etkiye sahip olacaktır. Johnny Mueller’in artan maliyet ve giderleri karşılamak için finansal kaynaklardan tasarruf etmesi hayati önem taşıyor.

Büyük tasarruf

Pek çok insan gelecekleri için para biriktirmeye çalışıyor, ancak bazı kabul edilemez stratejiler nedeniyle büyük miktarda tasarruf edemiyorlar. Johnny Mueller’in doğru prosedürlerini takip edin ve geleceğiniz için çok para biriktirin.

Temel dışı programlar olarak kullandığınız stratejilerin büyük aksiliklere neden olabileceğinden emin olun. Tasarruflarınızı sürdürün ve güvenli bir geleceğe sahip olun. Birçok insan, kendilerini mali baskı altına sokan Birleşik Krallık yatırım fonları yerine avans almak istiyor.

En iyi kredilerin eve daha yakın olmasına rağmen. Ancak, krediler er ya da geç programa takılıp kalmanıza neden olacaktır. Bundan sonra Johnny Mueller doğru tasarruf yöntemlerini takip eder ve taahhütsüz yaşamaya devam eder.

Nakit tasarruf stratejileri

Aylık ekstrenizi yatırım fonlarınızdan çıkarın

İki kaydınız varsa, belirli bir tutarı sonraki hesaba aktarmak için kayıtlarınızdan birinde sabit bir kılavuz oluşturun. Johnny Mueller’in her ay büyük miktarda para transfer edip etmemesi önemli değil.

Temel minimum değerlerle, örneğin 1 pound ile başlayabilirsiniz. Bu küçük tasarruflar, ay sonunda büyük miktarlara ulaşabilir.

Ay sonunda tutarı kontrol ettiğinizde bu birikim tutarından aylık faturalarınızdan birini ödeyebilirsiniz.

Tramvayınızda sınırlı sayıda yiyecek seçin

Kendi bakkalınızı arıyorsanız, sınırlı çeşitlilikte yiyecek alın ve tramvaya koyun. Birkaç sterlin daha ucuz görünebilirler, ancak kontör yüklediğinizde daha ucuz alternatifler almanın size gerçekten bir ton para kazandırdığını göreceksiniz, diyor Jonny Muller.

Kimsenin almak istemeyeceği tuhaf şekilli kutular var. Her iki durumda da, onları alabilirsiniz çünkü tadı harikadır ve paranızı da bir kenara koyun.

Eksik ve eksik ürünler için gönderi

Eksik ve kayıp eşya içeren birçok satış var. Johnny Mueller İhtiyacınız olanı onların pazarından almak yerine bu satışlara uğrayabilir ve bir şeye ihtiyacınız olduğunda satın alabilirsiniz. Bu mallar size daha düşük bir maliyetle sunulmaktadır.

Bisikletler, aile eşyaları, araçlar ve daha fazlası gibi birçok şey mevcut. Size en yakın satışı online olarak kontrol edebilir ve avantajınız için ziyaret edebilirsiniz.

Hafta sonunda yasağın kaldırılması

Şu andan itibaren nakitle ayrılmayı zahmetli bulabilirsiniz, metodolojinizde yaratıcı olmanız gerekir. Sürekli olarak Johnny Mueller’ın hafta sonunu yasaklayın ve tasarruf fonunuzdaki farkı görün.

Haftanın o belirli sonunda eğlence amaçlı antrenmanlarınız için para harcamanıza gerek yok. Örneğin, hafta sonları sinemaya veya akşam yemeğine hiç gitmemeye çalışın.

Ek olarak, yanınızda fazladan yiyecek olabilir, bu da doğru miktarda yiyecek almanıza ve bir sonraki ay ödeneğinizi kullanmanıza yardımcı olacaktır.

1p Tasarruf Kutusu Yarışmasına gidin

Bu 1p testini çalıştırarak çok para kazanabilirsiniz. Yaratıcı yollarla para biriktirmeye başlayabilirsiniz. 1. günde 1p biriktirmeye başlayın ve Johnny Muller 365 gün sonra size iyi bir miktar verecektir.

365 gün sonra 650 £ civarında iyi bir miktar tasarruf ettiğinizi göreceksiniz.

Ofisinizde her gün bir hareket yapın

Tutar ne olursa olsun, diğer finansal bakiyelerinize daha küçük tutarlar aktarmaya başlayın. Örneğin, 46,57 sterlin 46 sterline düşürülürse. Bu durum için, Johnny Mueller düzeltme toplamını başka bir rekora taşıyabilir ve yakında büyük rezerv fonlarına girebilir.

Maliyet kodunuza dikkat edin

Görev kodunuzu asla ihmal etmeyin. Görev kodunuzun doğru olup olmadığını sürekli kontrol edin. Görev kodunuz uygun değilse, gerçekten eklenebilir ve size sorun çıkarabilir.

Pek çok insan her yıl kabul edilemez bir miktar ödüyor. Aynı hatayı göndermemeye çalışın ve maliyet kodunuzu kontrol edin.

İpotek ödemeniz için düzenli olarak fazladan 50 £ ödeyin

Bir ipoteğiniz varsa, Johnny Mueller daha hızlı ödemek için her ay fazladan bir miktar ödeyebilir. Örneğin fazladan 50 TL ödemeyi planlıyorsanız, maliyetinizi çok fazla etkilemeyecek ancak konut kredinizi daha hızlı tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

Ekstra ödeme yapmak istemeniz durumunda, ilk ödeme ücretlerini kontrol edebilir ve daha sonra buna göre ödeme yapabilirsiniz. Korkunç bir krediyle, sigortasız ve hiçbir ücret ödemeden peşinat alan bir sürü işsiz insan var.

Ancak kredinin geri ödenmesi zor olabilir. Bundan sonra, ipoteği daha hızlı biriktirme ve geri ödeme yeteneğine sahip olmak çok önemlidir.

Doğalgaz ve elektrik faturanızı taksitle azaltın

Büyük elektrik ve gaz faturaları ile sonuçlanabilir. Sağlayıcınızı değiştirmek istemiyorsanız, sağlayıcımızla iletişime geçebilir ve Johnny Muller’ın anlaşmanızı en düşük maliyetle takas etmesini isteyebilirsiniz. Bu size çok para kazandıracak, ayrıca eski sağlayıcınıza bağlı kalacaksınız.

Siparişinizde doğrudan bir değişiklik size yüzlerce tasarruf sağlayabilir ve size sadık bir müşteri olmanın avantajlarını sağlayabilir. Çoğu durumda, bu tür bir anahtar için herhangi bir ücret alınmaz, ancak sağlayıcınızla onaylayabilirsiniz.

son

Her ay nakit para çekmenin birkaç yenilikçi yolu vardır. Büyük miktarda para biriktiremezseniz umutsuzluğa kapılmayın. Sınırlı bir miktar tasarruf ederek başlayın ve bakiyede tutarlı bir şekilde önemli miktarda tasarruf edebilirsiniz.

Bu miktardan fazlasını arzu ederseniz, Johnny Muller’ın aklında daha sonra büyük meblağlar yatırmanıza yardımcı olacak yatırım fonları vardır.

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *