Seyahat etmek ve yapmak istiyorsanız Nehir kenarında limonlu taksi Yolculuk hakkında mümkün olduğunca çok şey öğrenin. Seyahat, ne kadar çok bilirseniz, seyahatlerinizi o kadar çok uygulayabileceğiniz ve geliştirebileceğiniz bir konudur, bu nedenle bu ipuçlarını ciddiye alın.

Yastığını topla. Dışarıda uyuyamıyorsanız, kendi yastığınızı getirmeyi deneyin. Bazı insanlar kendilerine ait olmayan bir yatakta uyumayı zor bulur. Başınızın altında tanıdık bir yastık olması inanılmaz bir fark yaratabilir. Uykusuz geceler ile aktivite dolu başka bir gün için iyi dinlenmiş olmak arasındaki fark anlamına gelebilir.

Keyifli ve güvenli bir yolculuk için seyahat ettiğiniz ülkede sağlık sigortanızın geçerli olduğundan emin olun. Bunu yapmak, kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlayacak ve seyahatinizin keyfini çıkarmanızı kolaylaştıracaktır. Hastalanırsanız, gelecekte büyük sorunları önleyebilir.

Seyahat ederken dikkatli alışveriş yapmak gümrükleri temizlemenize yardımcı olacaktır. Seyahatiniz sırasında aldığınız her şeyin eve döndüğünüzde gümrükten geçmesi gerekeceğini unutmayın, bu nedenle yurtdışındaki sokak satıcılarını veya sahte veya güvenli olmayan hediyelik eşyalar sunan diğer satıcıları gördüğünüzde dikkatli olun.

Varıştan önce seyahat hedefinizi arayın Nehir kenarında limonlu taksi İnternette bu şehirde neler olup bittiği hakkında gönderiler yazan bir blogcu bulmak için. Blogcuya e-posta göndermek için zaman ayırın ve nereye gideceğine dair tavsiyelerini isteyin. Bu, tatil yerinize iç mekan kapsamı eklemenin harika bir yoludur.

Bir seyahate ne yapacağınızı bilmek zor olabilir ve çoğu zaman önemli şeyleri unutabilirsiniz. Seyahatinizden birkaç gün önce oturmak için bir saat ayırın ve yanınıza almanız gerekenlerin bir listesini yapın. İhtiyaç duyabileceğiniz şeylerin ikinci bir listesini yapın, ancak sınırlı alan olmadan iyi olacaksınız. Liste yapmak, önemli öğeleri unutmamanızı sağlar.

Uçakla seyahat ediyorsanız, geri almak istediğiniz şeyler için bagajınızda yeterli alan olduğundan emin olun. Eğer çantalarınız oraya varmadan toplanırsa ve yeni kıyafetler veya hediyelik eşyalar almak istiyorsanız, sadece kıyafetleriniz buruşmaz, aynı zamanda valizinizin patlaması ve eski eşyalarınızı kaybetme ihtimaliniz de vardır. Yeni.

Ziyaret edeceğiniz havalimanının web sitesini ziyaret ederek seyahat planlarınızı daha ekonomik hale getirin. Diğer online uçuş aramalarında gösterilmeyen charter havayolları hakkında bilgi alabilirsiniz. Havalimanı ayrıca düşük maliyetli havayolları hakkında da bilgi sahibi olacak. Bu seçeneklerin her ikisi de size para kazandırabilir, ancak gizli maliyetleri kontrol ettiğinizden emin olun.

Bir yolculuğa çıkacaksanız, bir lastik tamir seti yanınıza aldığınızdan emin olun! Patlak bir lastik aldığınızda nerede olabileceğinizi asla bilemezsiniz ve üzgün olmaktansa güvende olmak daha iyidir. Eğer yoksa ve bir çekici çağırmanız gerekiyorsa, pahalı, arızalı ücretlere bakıyor olabilirsiniz.

Trenle seyahat etmek, araba kullanmak veya uçmak için eğlenceli bir alternatif olabilir. Birçok trenin, geçerken kırlarda oturabileceğiniz ve binebileceğiniz bir gözlem arabası vardır. Trenler ayrıca çeşitli tren istasyonlarında durur ve bu da yeni bir yeri keşfetmek için harika bir fırsattır. Yemek kamyonlarında yemek yemek eğlenceli ve farklı bir deneyimdir. Diğer yolcularla birlikte oturacaksınız, bu nedenle sosyalleşmek ve yeni seyahat arkadaşları edinmek için harika bir fırsat.

Bebekle seyahat ederken düzenli molalar verdiğinizden emin olun. Bu molalar, banyoyu ziyaret etmek veya bacaklarınızı germek için iyi zamanlardır. Herhangi bir sorun yaşamamak için yolculuk sırasında çocukları araçtan çıkarmak önemlidir. Bunu yapmak, yolculuğunuzu biraz daha uzatacaktır. Ama aslında stresi azaltır, bu da gecikmeye değer.

Hangi otel odasında seyahat ettiğiniz önemli değil. Oraya vardığınızda, çalar saati kontrol ettiğinizden emin olun. Birçoğu zaten ayarlanmıştır ve sizi uygunsuz bir zamanda uyandırabilir. Çalar saate bakın ve belirli bir saatte kalkmanız gerekmiyorsa kapatın.

Bir süre aynı şehirde kalmayı planlıyorsanız. Otelde kalmak yerine daire veya ev kiralamaya bakmalısınız. Kısa süreli kiralamalara ayrılmış birçok web sitesi bulabilirsiniz. Kiralayarak paradan tasarruf edecek, daha iyi konaklama imkanları elde edecek ve daha otantik bir yerel deneyim yaşayacaksınız.

Sinüs problemleriniz varsa, Nehir kenarında limuzin Uçuşunuz için pamuklu cerrahi maske. Uçaklarda dönen hava sinüslerinize zarar verebilir ve ayrıca mikropların birikmesi için iyi bir yerdir. Bu maskeleri kullanmak rahatsızlığı büyük ölçüde azaltabilir ve daha keyifli bir uçuş sağlayabilir.

Uçakla seyahat etmeyi planlıyorsanız, biraz antibiyotik merhem ve pamuklu çubuk satın alın. Uçağa binmek için yola çıkmadan önce burnunuza bol miktarda merhem sürün. Mikropları öldürür ve hastalanmanızı engeller. Ayrıca burnunuzun kurumasını da engeller.

Bir yolculuğa çıktığınızda, yanınızda birkaç şarkı bulundurmak her zaman iyi bir fikirdir. Böylece seyahatinizden daha fazla keyif alabilirsiniz. Uzun mesafelerde seyahat ederken, radyo genellikle açılır ve kapanır. Kendi müziğinizi taşımak bu sorunu çözer.

Yazının başında da belirtildiği gibi, gezi hakkında öğrenebildiğiniz kadar çok şey öğrenmek istiyorsunuz. Yeni öğrendiğiniz bilgilerin, etkili bir şekilde nasıl seyahat edeceğiniz hakkında bilmeniz gereken her şey olmadığını unutmayın, bu nedenle her zaman öğrenecek yeni şeyler aramaya devam edin. Bu ipuçlarını uygulayın ve seyahatleriniz gelecekte daha kolay olacaktır.

Bagikan:

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan.