Hindistan’da nakliye hizmetleri ile başarılı bisiklet nakliyesi için olmazsa olmaz bir rehber!

Diposting pada

“Suhana safar aur ye mosman Hossein!” Bir motosikletçi, uzun bir yolculuktan sonra saf neşe ile ilgili olabilir. Öte yandan, uzun mesafeli bisiklet taşımacılığı bir zevkten çok bir sorumluluktur. Bu nedenle ciddiye alınmalıdır. Bu nedenle, bilmediğiniz yollarda bisiklet sürerken risk almak yerine, araba ile taşımayı düşünün. Bununla birlikte, terimleri tam olarak anlamadıysanız, doğru yere geldiniz. Birkaç profesyonel yönü ele aldık Bisiklet ulaşım hizmetleri Hindistan’da en sevdiğiniz bisikleti mümkün olan en güvenli şekilde göndermenize yardımcı olur. Ama buna geçmeden önce bir gözden geçirelim:

Kendin Yap bisikletini hareket ettirmeyle ilgili riskler –

Birçok genç bisikleti eğlenceli, maceralı ve paradan tasarruf etmenin bir yolu olarak gördükleri için uzun mesafeleri bisikletleriyle gitmeyi tercih ediyor. Onlardan biriyseniz, bu korkunç fikirden vazgeçin çünkü ateşle oynamak gibi. Uzaktan bir hareket aracınıza ve sağlığınıza zarar verebilir. Ayrıca kazalara ve yaralanmalara neden olduğu için kendin yap bisiklet taşıma şeklinde sorun yaratabilirsiniz.

Hindistan yolları dünyanın en ölümcül yolları olarak kabul ediliyor. Her saat 6 iki tekerlekli bisiklet sürücüsü ölüyor. Kara ve Kara Ulaştırma Bakanı Nitin Gadkari’ye göre, 2019 yılında ülkede 58.964 adet iki tekerlekli kaza meydana geldi ve 56.873 kişi hayatını kaybetti. NCRB verilerine göre, “karayolu kazası ölümlerinin %37’si iki tekerlekli araçlarla ilgilidir.”

Bisiklet değiştirmenin sağlığınıza 4 yan etkisi:

  1. Kaplamak – Mekanik ve elektronik arıza, araç arızasının yaygın nedenleridir. Ayrıca bisiklete daha fazla mesafe ve zaman eklerseniz, bisikletin toplam bakım maliyeti artar.
  2. Sağlığınıza bir darbe alın – Birkaç saat boyunca iki tekerlekli bir araç kullanmak yorgunluğa neden olabilir ve fiziksel ve zihinsel dayanıklılığınızı etkileyebilir. Bu nedenle, her 150 ila 200 km’lik koşuda dinlenin.
  3. Dış etkenlerden kaynaklanan risklere maruz kalma – Bisikletçiler yağmur, sıcak çarpması, rüzgar enerjisi vb. dış hava faktörlerine daha fazla maruz kalırlar. Bu tür faktörler bisikletin hacmini etkiler ve maruz kalma riskini artırır.
  4. Araç hasarı, yaralanma ve ölüm riskleri – En iyilerimizin başına felaketler gelebilir. Size ve aracınıza zarar verebilir. Ayrıca, bilmediğiniz bir ortamda bisiklet sürmek yaşamı tehdit edici olabilir.

Bisiklet taşıma hizmetlerinin 5 avantajı:

  1. Stresi uzak tutun – Profesyonel araba taşıyıcıları, mükemmel alma ve bırakma hizmetleriyle stresi azaltır.
  2. Tehlikeleri ortadan kaldırın – Güvenilir nakliye şirketleri, sorunları önlemek için üçüncü bir tarafın katılımı olmadan uçtan uca nakliye çözümleri ile hareket etmek için eksiksiz hizmetler sunar.
  3. Hasar olasılığı yoktur – Saygın araba taşıma şirketleri, görevi yerine getirmek için kalifiye işgücüne sahiptir. Ek olarak, bisikletleri hareket ettirmek ve tehlikeden uzak durmak için gelişmiş aletler, ekipman ve araç kapları kullanırlar.
  4. Finansal güvenlik ağı ile %100 koruma – Güvenilir bir araç taşıyıcıyı gemide karşılayarak, kayıp veya hasara karşı güvence altında olmayı bekleyebilirsiniz. Yasal otomobil üreticileri, kapsamlı ve esnek taşıma sigortası kapsamı ile aşınma ve yıpranma durumunda müşterilerine sorunsuz çözümler sunuyor.
  5. Teslimat için katı bir zaman dilimine uyun – İki tekerlekli araçlarınızın belirtilen süre içerisinde varış noktasına ulaşacağından emin olun. profesyonel Yanınızdaki Movers, gerçek zamanlı GPS izleme tesisi, isteğe bağlı müşteri desteği vb.

Bisikletinizi bir tamirciye emanet ederken kaçınmanız gereken 5 hata:

1 numaralı hata – Hukuki geçmişini, itibarını, pazar deneyimini ve web kişiliğini kontrol etmeden profesyonel olmayan bir araba nakliye şirketini işe almak. Araba nakliye şirketinin, kanıtlanmış bir sicile sahip pazarda lider bir oyuncu olduğundan ve güvenilirliğini kanıtlamak için tüm yasal kayıtlara ve belgelere sahip olduğundan emin olun.

2 numaralı hata – Hareket etme oranını göz ardı etmek, birçok insanın para biriktirmeye çalışırken yaptığı bir başka hatadır. Hareketinizi büyük riske atabilir. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun hizmetler sunan ve bunu destekleyecek bir itibara sahip olan gayretli bir hizmet sağlayıcı seçmelisiniz.

3 numaralı hata – Pek çoğu, hareketli araç sigortası kapsamına hayır demenin onlara para kazandıracağı konusunda yanlış bir kanıya sahiptir. Her şeyden önce, sigortalı değilse hiçbir güvenilir firma motosikletinizi taşımayacaktır. Taşıma sigortası, bisikletinizi hırsızlık, doğal afetler ve insan hatasından kaynaklanan hasar gibi çeşitli taşıma risklerine karşı koruduğu ve size bir finansal güvenlik ağı sağladığı için önemlidir.

4 numaralı hata – Birçok iki tekerlekli araç sahibi, iki tekerlekli araçlarını taşımadan önce ve sonra hasar açısından kontrol etmez, bu da başka bir hatadır. Herhangi bir çizik olup olmadığını görmek için bisikletinizi yıkayın. Sigorta kapsamına ilişkin herhangi bir çizik veya hasar için kolayca talepte bulunabilmeniz için fotoğrafları tıklayıp araç taşıyıcısıyla paylaşmayı düşünün.

5 numaralı hata – Yazılı taahhütleri küçümsemek, birçok kişinin yaptığı bir başka aptallıktır. hatırlamak! İş hayatında kelimeler, sözlü vaatlerden daha yüksek sesle konuşur. Bu nedenle, araç taşıma şirketinin şartlarını ve koşullarını dikkatlice kontrol etmeli ve ince baskısına dikkat etmelisiniz.

Bisiklet ulaşım hizmetlerinin maliyetini etkileyen faktörler:

Maliyeti etkileyen ana faktörler şunlardır: nakliyede gerekli olan mesafe, bisiklet modeli, sürece dahil olan insan gücü, araç konteyner tipi (açık veya kapalı), ambalaj malzemesi, nakliye mevsimi ve zamanı, teslimat süresi, Nakliye sigortası vb. Birden fazla araç taşıyıcısından fiyat teklifi talep ederek tasarruf edebilirsiniz. Ek olarak, kapıdan kapıya teslimat yapan bir şirket de kiralayabilirsiniz. Trenle bisiklet taşıma hizmeti Hint Demiryolları karayolu üzerinde güvenilir, hızlı, çevre dostu ve uygun maliyetli bir ulaşım şeklidir.

Son nokta

Bilgilerin sizin için yararlı olduğunu umuyoruz. Hiçbir para hayattan daha değerli değildir. Bisikleti değiştirmek için bir veya iki sorun değil, birkaç sorun var. Bu nedenle riskleri ortadan kaldırmak ve hasarsız iki tekerlekli taşımacılığı deneyimlemek için profesyonel bisiklet taşıma hizmetlerini tercih etmelisiniz.

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *