Hobi olarak resim ve dekorasyon – sizi mutlu eden bir sebep

Diposting pada

Resim yapmak, tüm gerilimlerinizi kağıt üzerinde bırakmanın bir yoludur:

hiç denediniz mi Boyama ve dekorasyon Eviniz mi yoksa kendi başınıza başka bir alan mı? Değilse, bu makaleyi okuduktan sonra kesinlikle deneyeceğinizi garanti edebilirim. Düzenli çizim yapanlar bilirler ki bu, duygularınızı rahatlıkla ifade edebileceğiniz bir sanattır. Tüm duygularınızı, düşüncelerinizi ve yaratıcılığınızı bir kağıt parçası üzerinde göstermenin bir yolu. Rahatlatıcı ve tüm öfkenizi serbest bırakmanın, kağıda dökmenin ve çizimlerinizle dünyaya ifade etmenin harika bir yolu.

Bazı insanlar ressam olarak doğar:

Resim sanatı insana ya doğal gelebilir ve duygularını resim yoluyla ifade etmekle ilgilenen bazı kişiler bu sanatı öğrenmeye eğilimlidir. Doğuştan ressam olan insanlar, çocukluklarının çoğunu yeni bir şey yaratmak için hayal güçlerini kullanarak geçirdiler. Ressamlar yaratıcı bir genle doğarlar, diğerleri ise zamanla ilgilerini geliştirme eğilimindedir.

Devamını oku: Arka görüş kamerası olmayan bir arabayı park etmek kesinlikle yorucu bir iştir!

Hobi olarak boyama ve dekorasyon:

Birçok insan evini, odasını veya herhangi bir küçük alanı boyamayı ve dekore etmeyi hobi olarak görür. Bunun nedeni, tüm hayal kırıklıklarınızı kağıt üzerinde bırakmak için zaman ayırmanız, zihninizi sakinleştirmenin harika bir yoludur. Şahsen ben stresli olduğumda evi temizler ve dekore ederim. Çünkü benim için evimi dekore etme süreci ve sonrasında sadece sonucu görmek vücudumun her yerinde çok rahatlatıcı bir his yaratıyor.

Ne zaman tembel ya da zayıf hissetsem dekorasyona başlıyorum. Daha sonra evinize koymak için yeni şeyler almanıza gerek yok. Yapmayı sevdiğim şey, dekor parçalarımı değiştirmek, onları odadan odaya taşımak ve böylece bir odaya tamamen yeni bir görünüm kazandırmak eğilimindeyim.

Yaşam alanını mevsimlere göre dekore etmek:

Kadınlar özellikle Kuzey Batı Londra Yaşam alanlarınızı değişen mevsimlere göre dekore edin. Örneğin, neredeyse sonbahara yaklaşıyoruz ve sonbahar mevsimleri genellikle tüm mumları, balkabağı süslemelerini, peluş yastıklı sıcacık battaniyeleri ortaya çıkarır. Battaniyeler ve yastıklar için cesur renkler ve tasarımlar kullanmak giderek yaygınlaşıyor. Sonbahar dekorasyonu, tatil dekorasyonu olduğu anlamına gelmese de, kendinize sezonun değiştiğini söylemenin bir yolu.

Süslemeyi seven insanlar, mevsim değişikliğinin evin görünümünü değiştirmek ve yeniden dekore etmek için bir bahane olduğu konusunda benimle hemfikir olacaklardır. Evin çevresinde benzer süslemeleri görmekten sık sık sıkılırız. Ayrıca, dekorasyon yaparken, diğer her şeyi aklımdan çıkarıyorum ve sadece dekorasyona odaklanmaya çalışıyorum, böylece daha sonra baktığımda rahatlayabileceğim bir başyapıt yaratabiliyorum. Ve benim için resim yapmak ve dekorasyon yapmak, dünyanın sunduğu tüm endişelerden kurtulmak için sadece bir bahane.

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *