Irving, Teksas yakınlarındaki en iyi lüks araç kiralama

Diposting pada

Birkaç gün önce arabalara bakıyordum ve yakınımdaki kiralık arabada bir adam fark ettim. Çok popüler bir şirketten bir tane kiraladı. Araba çok iyi görünüyordu ve sunduğu fiyat çok makul. Neden böyle bir araba kiraladığını sormak için onu durdurdum. Yakınımdaki lüks araç kiralama hizmetleri.

Şirket merkezinin dışında çalışıyor

Bana aynı şirkette çalıştığını ve onların genel merkezinin dışında çalıştığını söyledi. Merkez ofise gidişin neredeyse bir saat olduğunu söyledi. Ayrıca katı bir evcil hayvan yasağına sahip oldukları söylendi. Yani arabaya bir evcil hayvan getirirsen, izin verilmeyeceğini garanti edebilirim. Araba kiralamak yine onlardan

Biraz merak ettim ve ona arabayla nasıl geldiğini sordum. Cevabı beni hiç şaşırtmadı. “Burada birçok insanın evden çalıştığını biliyorsun,” dedi. Bu mantıklı çünkü birçok üst düzey çalışanı olan büyük bir şirket. Onların çok olması mantıklı Lüks araba Kiralık arabalar mevcut

Peki Lyme yakınlarında kiralık lüks bir arabayı nerede bulabilirsin?

Peki Lyme yakınlarında kiralık lüks bir arabayı nerede bulabilirsin? Orada çalıştığım için bakmam gerektiğini biliyordum. İnternette biraz araştırdım ve çok şey buldum Kiralama acenteleri Lyme içinde ve çevresinde, yardımcı olan kendi web siteleri de vardı.

Gidecek en iyi yeri bulmak için etrafı aramaya başladım. Sonunda üç şirket bulabildim. Tamamen otantik ve çok cömertlerdi. Kabul oranı. Etkilendim ve onlarla bir araba rezervasyonu yapmaya karar verdim. Aslında benim ikinci tercihimdi, bu yüzden onları karşılaştırmak güzeldi.

Arabayı bir kez aldılar

Arabayı aldıktan sonra mekana geçtim. Bu konuda biraz gergindim çünkü yapabileceğimi bilmiyordum. hasat hızlı bir şekilde. Yönetici çok güzeldi ve durum hakkında daha rahat hissetmeme yardımcı oldu. Oraya gittik ve çok cana yakın bir çalışan tarafından karşılandık. Bana hoş geldiniz hissettirdi ve ilgilendi.

Kiralamanın tek dezavantajı Lüks araba Lyme’ın dezavantajı, bölgede fazla park yeri olmamasıdır. Havaalanına giderken küçük bir park yeri var ama yeterli değil. Arabamı park ettim ve daha fazla park yeri olan daha küçük yolları takip ettim. Park yeri bulmak hiç de zor olmadı. Sadece zaman ve çaba gerektirdi.

Etraflı

Çok olumlu bir deneyim yaşadım. Harika bir araba verildi ve hatta eve tatil yolculuğumda bir sıçrama yapmayı başardı. Lüks bir araba tavsiye ediyoruz Yakınlarda kiralayın Tarzda harika bir deneyim arayan herkes için kireç. Böyle bir araba için piyasada olsaydım, kesinlikle geri gelirdim.

Bu bölgeyle son karşılaşmam, yakındaki bazı kasabalarda dolaşırken oldu. Arafta sıkışıp kaldım, bu yüzden almaya karar verdim Avantaj – fayda – fayda – fayda Şehrin harika bisiklet yollarından bazıları. Sizi harika bir manzaraya götüren bazı gizli yollar keşfettim. Takip etmesi çok zor değildi, sadece biraz sabır ve benim açımdan biraz sevgi gerektiriyordu. Güzergah bir oyun parkı ve çeşitli tarihi yerlerden geçti.

Lyme yakınlarında araba kiralıyorsanız

eğer bir tane kiralarsan araba kiralama Lyme yakınlarında bölgede görülecek çok şey olduğunu göreceksiniz. Burada çok sayıda müzenin yanı sıra diğer birçok kültürel alan var. Ayrıca Continental Divide’a da yakın olacaksınız. Buradan ormanın içinden bir yürüyüş yapmanızı tavsiye ederim.

Yakınımdaki lüks araç kiralama

Benim tavsiyem sadece bölgeyi keşfetmek. Doğaya gidin ve bölgenin doğal güzelliğinin tadını çıkarın. Bölge yıl boyunca güzeldir, ancak en güzel zamanlar ilkbahar sonundan yaz başlarına kadardır. Bu süre zarfında bazılarını bulabilirsiniz. Harika vahşi yaşam. Bayan Escort Diabaker

Yakınımda lüks bir araç kiralamayı planlıyorsanız tatilinizi buna göre planlamalısınız. Önceden plan yapın ve tüm turistik yerler ve etkinlikler için zamanınız olduğundan emin olun. Sabah kısa bir yürüyüş, öğleden sonra ise manzaralı bir sürüş tavsiye ederim. Akşamları doğaya dönün ve ana kaburga ile ziyafet çekin. seni tercih ederim Limuzin kiralama hizmetleri Özel etkinlikleriniz için

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *