İşletmeniz için neon ışıklı tabela satın almak için 5 neden

Diposting pada

İşletmeniz için harika bir pazarlama aracı arıyorsanız neon tabelalar harika bir seçimdir. Göz alıcı, enerji tasarruflu, uygun fiyatlı ve Instagram dostudurlar ve müşterileriniz üzerinde güçlü bir izlenim bırakacaklarından emindirler. İşletmeniz için tabelalar arıyorsanız işte işiniz için neon tabelalar satın almanız için 5 neden. İşletmenizin büyümesine nasıl yardımcı olabileceklerini keşfetmek için okumaya devam edin.

Neon tabelaların enerji tüketimi

İş için düşük enerjili özel neon tabelalar, pazarlama kampanyalarınız için çok faydalıdır. LED tabelalar kadar popüler olmasalar da yine de etkili bir pazarlama aracıdır. Daha az enerji kullanırlar, 15 yıla kadar dayanırlar ve LED tabelalardan çok daha ucuza mal olurlar. İşletmenizin mümkün olan en iyi enerji tasarruflu ışıkları kullandığından emin olmak için mevcut özel logo neon tabelanızı yükseltin. Ayrıca geniş bir çalışma aralığını kapsayan yeni bir tane de satın alabilirsiniz.

Bu enerji tasarruflu markalar, çevreye yardımcı olurken işletmenizin paradan tasarruf etmesini sağlayabilir. Neondan çok daha fazla güç kullanan floresan tabelalardan çok daha az enerji kullanırlar ve daha az değiştirme gerektirirler. Tipik bir düşük enerjili neon tabela, günde yaklaşık 20 sente mal oluyor. Ayrıca iyi yapılmış tabelalar yıllarca dayanabilir. Neon ışıklar genellikle on yıl dayanır, ancak bazıları aşınma, yıpranma ve kablolama sorunları nedeniyle er ya da geç arızalanabilir.

Bütçe ve giderler

LED lambalar, floresan lambalardan daha enerji verimlidir. LED ışıklar daha ekonomiktir, daha uzun süre dayanır ve herhangi bir alanın güzelliğini artırır. En yaygın LED neon tabela, evlerde, ofislerde ve dinlenme alanlarında popüler olan güzel turuncu ışıktır. Herhangi bir alana sıcak bir ton eklerler. Bu neon tabela türü de işiniz için harika bir dekorasyon. Bu neon LED tabelalardan birini eklemek, işletmenize müşterileri çekmenize yardımcı olacaktır.

LED panellerin birçok avantajı vardır. Daha düşük başlangıç ​​maliyetlerine rağmen daha uzun ömürlüdürler ve daha az bakım gerektirirler. Neon tabelalar bakım için özel dikkat gerektirir ve bu da maliyetleri artırır. Ayrıca özel bertaraf yöntemleri gerektiren yüksek voltaj kullanırlar. LED’ler ayrıca çok az ısı üreterek kullanımlarını güvenli hale getirir. LED tabelalar da oldukça dayanıklıdır ve daha az bakım gerektirir. Bir işletme sahibi, LED tabelalara geçerek elektrik faturalarından tasarruf edebilir.

kolay erişim

Müşterilerinizin ve potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekecek bir ticari pazarlama aracı arıyorsanız, uygun fiyatlı neon tabelalar gitmeniz gereken yoldur. Uzun ömürlüdürler, dikkat çekerler ve satışları ve katılımı artırırlar. Ucuz neon tabelaların faydaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki makaleyi okuyun. Aşağıda bir neon tabela satın almayı uygun maliyetli hale getirmek için üç ipucu bulunmaktadır. Öncelikle, bir tabelada ne aradığınızdan emin olun.

Tanınabilir ve çekici bir iş dış görünümüne sahip olmak, yerel müşterileri çekmek için çok önemlidir. Potansiyel müşterilerin işletmenizi tanımlamasına yardımcı olmanın yanı sıra, logonuz işletmenizi rakiplerinizden farklılaştırabilir. Ayrıca neon tabelalar, iş tabelalarınızı özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde özelleştirmenize olanak tanır. İş imajınıza uyacak şekilde rengini ve şeklini bile değiştirebilirsiniz. İstediğiniz kadar renk ve şekle sahip olabilirsiniz, bu da müşterilerinizin işletmenizi diğerlerinden ayırt etmesine yardımcı olur.

Potansiyel müşterileriniz üzerindeki etki

Neon tabelaların reklamcılıkta uzun bir geçmişi vardır. Aslında tüketiciler çalışma saatlerini ve reklamları bilmek için bu işaretleri ararlar. İşletmenizin reklamını yapmak için bir neon tabela kullanarak, bu büyüyen trendden yararlanabilir ve daha fazla trafik çekebilirsiniz. Kesinlikle unutulmaz olacaklar ve potansiyel müşterileriniz üzerinde büyük bir etki bırakacaklar. Bu nedenle, işletmeniz için uygun fiyatlı neon tabelaları denemeye başlayın ve öne çıkmasını sağlayın.

Özel neon tabelalar

İşletmeniz için özel bir neon tabela seçerken, uzun ömürlülüğünü göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun. Neon ışıklar işletmeniz için 5 ila 15 yıl dayanabilirken, elektrik prizlerinin yakınına yerleştirildiğinde sorunlara neden olabilir. İşaretin uzun ömürlülüğü konusunda endişeleriniz varsa, bir AC adaptörü edinin. Ayrıca izinizi esmerleşmeye ve mutasyona karşı korur. Bütçeniz konusunda endişeleriniz varsa, özel logolu neon tabelanızı her zaman dayanıklı, uzun ömürlü bir seçeneğe yükseltebilirsiniz.

Instagram dostu

Instagram çağında neon estetiği büyük bir geri dönüş yaptı. Neon ışıklarının parıltısı neşe, merak ve güzellikle eş anlamlıdır. Bu işaretler, başka bir dünyaya kaçmanıza ve yaratıcı vizyonunuzu ifade etmenize yardımcı olabilir. Ayrıca harika bir sohbet başlatıcı görevi görebilir ve işletme resimleriniz için çekici bir arka plan oluşturabilirler. Aşağıda, işletmeniz için mükemmel Instagram neon tabelalarını oluşturmaya yönelik bazı ipuçları verilmiştir.

Özel neon tabelalar, restoranınız veya barınız için çok fazla tanıtım oluşturabilir. Parlaklık göze hoş geliyor ve müşterilerin fotoğraf çekmesini ve sosyal ağlarda paylaşmasını kolaylaştırıyor. Müşteriler özel neon tabelalarla özçekim yapmayı sever, bu nedenle özel tabelalarınızı Instagram’da paylaşmak kolaydır. Restoranlar ve barlar bile kendilerini pazarlamanın ve sosyal medya sitelerinde iyi görünmenin önemini biliyor. Bu nedenle avokadodan tavsiyeye, duyurulardan marka isimlerine kadar çeşitli işaretler sergilerler.

İlgili blog: Özel neon tabelalar için dayanıklılık

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *