İyi bir WordPress geliştirme şirketi kiralamak için ipuçları

Diposting pada

WordPress geliştirme şirketi, en yaygın kullanılan web geliştirme platformudur. Esnekliği ve diğer avantajları sayesinde, basit bir blog platformundan lider bir küresel geliştirme platformuna dönüşmüştür.

WordPress, büyük miktarda trafiği yönetme yeteneği nedeniyle en popüler platformdur. onu bulmak istiyorsun En iyi WordPress geliştirme şirketi Uygun bir başlangıç ​​sağlamak için

Bu zor olabilir. Üzülmeyin. İşte en iyi WordPress tabanlı web tasarımcısını işe almanıza yardımcı olacak bazı ipuçları.

İhtiyaçlarınızı belirleyin

WordPress yıllar içinde büyüdü ve tüm dünyadaki en iyi web sitesi geliştirme platformu haline geldi. Bu program her zamankinden daha karmaşık.

Web sitenizi geliştirmek için bir şirket aramaya başlamadan önce, ne aradığınızı bilmeniz gerekir. Web sitenizin amacını açıkça tanımlamanız önemlidir.

 • Bir web sitesi için buna ihtiyacınız var mı?
 • Bir blog yazarı mısınız?
 • Bir dizine mi ihtiyacınız var? Vb.

Web siteniz için istediğiniz özellikleri göz önünde bulundurmalısınız. İlginiz aşağıdakileri içermelidir:

 • Yorum bölümü entegre edildi
 • Bir yazarın kutusu
 • Widget’lar için bölümler
 • Sosyal paylaşımlar vb.

Ne isterseniz isteyin, geliştiricinizin her şeyi anladığından emin olmak her zaman en iyisidir. İş tanımı, tüm gereksinimlerinizi, bütçenizi ve son teslim tarihini içermelidir.

Yaygın bir sorun, bir müşteri geliştiriciden bazı bilgileri sakladığı için eksik bir taslak almaktır. Bölgenizdeki en iyi WordPress web sitesi tasarım şirketini istiyorsanız, araştırmanızı yapın.

portföye bir göz atın

Piyasadaki en iyi WordPress geliştirme şirketini bulmak istiyorsanız, portföye ve farklı şirket profillerine bakmalısınız.

Tasarım ve kalite gereksinimlerinizin karşılanıp karşılanmadığını belirlemek için, önceki müşterilerin tamamlanan işlerini görmek için kontrol edebilirsiniz. Bir şirketin nasıl çalıştığını bilmek önemlidir. Bu size profesyonelliği ve iş ahlakı hakkında değerli bilgiler verebilir.

Bu içgörü, kriterlerinize uymayan geliştiricileri diskalifiye etmenize olanak tanır ve size potansiyel geliştiricilerin kısa bir listesini sunar. Bu makalede, listeyi azaltmak için kullanılabilecek diğer özellikler de anlatılmaktadır.

Özel bir deneyim yaşayın

İşe alımdan önce, şirketin deneyimini gözden geçirmek daha iyidir. Buna bakarak, portföyün ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamadığını görebilirsiniz.

Tüm web geliştiricilerinin ihtiyaç duyduğunuz alanlarda uzman olmadığını unutmamak önemlidir.

WordPress’e aşina olan bir geliştirici şirket en iyi hizmeti verebilecektir.

Bir geliştiriciyle çalışmak isteyip istemediğinizi belirlemek için müşteri incelemelerini, referansları ve referansları kontrol etmeyi düşünün. Önceki müşterilere geliştiriciyle yaşadıkları deneyimleri sorun.

Ne kadar harcamanız gerekiyor?

Özel web sitelerinin pahalı olabileceğini unutmamak önemlidir. WordPress, rakiplerinden daha ucuz bir platformdur. Yine de maliyetlerin farkında olmanız gerekir.

Bu faktörlerin projenizin genel maliyetini etkilemesi muhtemeldir:

Ortalama bir WordPress geliştirme şirketi saat başına ücret alır. Çok sayfaya ihtiyacınız varsa maliyetiniz artacaktır.

Proje karmaşıklığı: Özelleştirme özelliklerine ihtiyacınız varsa daha fazla ödemeye hazır olun. Basit bir düzen ve tasarım size daha ucuza mal olur.

Şirket profili: Şirket profili, nihai maliyetin belirlenmesinde kilit faktördür. Ne kadar deneyimli ve iyi bilindiğine bağlı. Çoğu şirket saatte 5 ila 100 ABD Doları arasında ücret alır. Ödeyebileceğinizden birini seçmek önemlidir.

Bu üç ipucu, projeniz için doğru olan bir web geliştirme şirketi için bütçe ayırmanıza yardımcı olacaktır.

Değere karşı maliyet

Projenin maliyeti, projenin kapsamı ve karmaşıklığının yanı sıra geliştiricinin özelliklerine bağlıdır. Bir geliştirme şirketini işe alırken, WordPress web siteleri oluşturmanın maliyetini göz önünde bulundurmak önemlidir.

İhtiyaçlarınıza göre maliyetleri tahmin etmenin mümkün olduğunu zaten biliyorsunuz. Paranızın etkin bir şekilde kullanılıp kullanılmadığını belirlemek önemlidir.

En iyi hizmeti sunan ve bütçenize uygun bir şirket arayın. Yakında maliyetin her zaman en iyisi olmadığını anlayacaksınız.

Firma satış sonrası destek sağlıyor mu?

Web siteleri yoğun trafikte takılabilir. En kötü durumda bile web siteniz tamamen kapatılabilir.

İşte o zaman satış sonrası desteğin değerini anlayacaksınız. Başlamak için, alabileceğiniz tüm desteğe ihtiyacınız var. Bu sorunlar bir WordPress geliştirme şirketi tarafından çözülebilir.

Web sitesinin kusursuz çalışmasını sağlamak için şirkete mükemmel satış sonrası destek sağlayıp sağlamadığını sormak önemlidir.

doğru soruları sorun

Sadece ne istediğinizi bilmeniz değil, aynı zamanda şirketin portföyüne de göz atmanız gerekiyor. Bir geliştiricinin projeniz için uygun olup olmadığını değerlendirmenize yardımcı olacak sorular sorun.

WordPress ilk diliniz değilse zor olabilir. Sorulacak en iyi soruları bulmak için araştırmanızı yapmanız önemlidir.

Şirket İçi ve Serbest Çalışanlar

Şirket içi veya serbest çalışan bir web geliştiricisi ile çalışmak arasında karar vermek zor olabilir. Seçiminiz nihai maliyeti de etkileyecektir.

Bir şirket içi ekiple bir serbest çalışanı işe almanın artılarını ve eksilerini tartmalısınız.

Bugün web geliştirme ekipleri daha az popüler çünkü serbest çalışanlar daha esnek ve daha ucuz.

Ancak satış sonrası desteğe ihtiyacınız varsa, bir geliştirme ekibi tutmalısınız. Karar, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre verilmelidir.

Bu tek seferlik bir işse, çevrimiçi serbest çalışanlar arayabilirsiniz.

En iyi WordPress geliştirme şirketini arıyorsanız, Kimlik Bilgilerini düşünmelisiniz. Çoğu insan iş tanımı hazırlamak için lisans derecesine ihtiyaç duyar.

Gerçek hayat deneyimine sahip geliştiricilerin genellikle en başarılı olanlar olduğunu not etmek önemlidir.

Çevrimiçi serbest çalışanlarla piyasadaki en iyi yetenekleri bulabilirsiniz. Mülakatlar, adaylarınızın geçmiş kayıtlarına göre kimin daha yetenekli olduğunu belirlemenize de yardımcı olabilir.

Bunlar, WordPress web sitesi geliştiricileri için en iyi ücretsiz çevrimiçi web sitelerinden bazılarıdır:

 • serbest çalışan
 • Beşer
 • 99 tasarım
 • çalışma
 • Kişi başına saat

Serbest çalışanlar, evden çalışabilme ve daha düşük bir fiyata olağanüstü hizmet sunabilme avantajına sahiptir. Bu siteler ayrıca en iyi web geliştirme şirketlerini bulmanızı sağlar.

Farklı adaylarla görüşün

Artık WordPress geliştiricilerini işe almaya hazır olmalısınız. Adaylarla görüşmek, en iyisini bulmak için yapbozunuzun son parçasıdır.

İyi ve istisnai bir geliştiriciyi belirlemenize yardımcı olabilecek hiçbir soruyu kaçırmadığınızdan emin olmak için araştırmaya daha fazla zaman ayırmalısınız.

En deneyimliden en az deneyimliye doğru potansiyel geliştiricilerin bir listesini yaparak başlamak iyi bir fikirdir. Fiyat, deneyim ve müşteri hizmetleri gibi farklı yönleri karşılaştırın. Ardından, seçimlerinizi en üstteki seçeneklere kadar daraltın ve ardından devam edin.

Cevaplarını ölçmek ve bazı alıntılar almak için her geliştiriciye birkaç soru gönderin. Yardımcı olabilecek serbest çalışanları veya şirketleri bulmak için Google aramayı kullanabilirsiniz. web sitenizi geliştirin.

Sonuç olarak

Bir web sitesi işinizi büyütmenin harika bir yoludur. Bu hamle, tüm özel özellikler ve işlevlerle işletmeniz için özel olarak oluşturulmuş bir web sitesine sahip olmanızı sağlar.

Bir WordPress geliştirme şirketini işe almak kolaydır. Aşağıdakileri yapmalısınız:

 • ne istediğine karar ver
 • Spesifik şirketinizi ve deneyim portföylerinizi göz önünde bulundurun.
 • Maliyetlerin ve değerlerin farkında olun
 • Farklı şirketler hakkında araştırma yapın
 • Bir şirket içi çalışan ile bir serbest çalışan arasında ağırlık verebilirsiniz.
 • Potansiyel adaylarla görüşün

Artoon Solutions, Hintli bir web geliştirme şirketidir. Müşterilerimiz her türlü web sitesini tasarlayabilir ve Mobil uygulama geliştirme hizmetleri En son teknolojileri kullanarak daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *