Kerio posta kutusunu Outlook olmadan PST’ye aktarmak ister misiniz? Ama yine de uygun bir çözüm bulamıyor musunuz? Bu blog gönderisi, Kerio’yu Outlook PST formatına aktarma işleminin tamamını açıklar. PST dosyasına Kerio connect posta kutusu dışa aktarımını çalıştırırken kullanıcı isteği sorunları hakkında daha fazla bilgi edinin.

“Merhaba! E-postaları Kerio’dan PST dosyasına aktarmanın bir yolunu arıyorum. Yerel olarak depolanmış Kerio e-postalarım var ve Kerio Connect posta kutusunu Outlook 2019’a aktarmam gerekiyor. Posta kutusunun nasıl dışa aktarılacağını açıklayan var mı? Kerio’yu Outlook’a Aktarın ?

Yine, birçok insan aynı soruna bir çözüm arıyor. Kullanıcılar genellikle bir görevi nasıl kolayca yapacaklarını bilmezler. Piyasada birçok yazılım çözümü olmasına rağmen. Ancak hiç kimse buna değmez ve %100 başarılı sonuçları garanti edemez. Ancak, Tool4Mail Kerio Connect Yedekleme Sihirbazı Kerio’yu PST formatına toplu olarak aktarmanıza yardımcı olacak güvenilir çözümlerden biridir.

Kerio posta kutusu dışa aktarımının PST’ye nasıl bağlanacağına dair akıllı çözüm

Daha önce de belirtildiği gibi, tüm teknik yöntemler kullanıcı için uygun değildir. Ancak üstün tasarımı sayesinde Kerio E-posta aktarım aracı Kerio posta kutusunu Outlook olmadan PST dosyasına aktarmak için en iyi çözümlerden biri. Kullanıcıların Webmail ve Kerio posta sunucusundan e-postaları dışa aktarmasına olanak tanır. Kullanıcılar daha hızlı ve ekstra çaba harcamadan çalışabilirler. Bu program aynı zamanda profesyonel olmayan kullanıcıların Kerio’yu Outlook PST dosyasına dönüştürmesi için idealdir.

Hem profesyonel hem de profesyonel olmayan kullanıcılar bu aracı kullanabilir. Yardıma ihtiyaç duymayan çok net ve basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Kullanıcılar ayrıca tüm posta kutusundan seçilen Kerio klasörlerini taşıyabilir. Bu yazılım, Windows 11, 10, 8, 7 vb. gibi Windows işletim sisteminin tüm sürümlerinde kullanılabilir.

Kerio’dan Outlook’a geçişi başlatmak için yazılımı indirin ve bilgisayarınıza kurun. Ardından devam etmek için aşağıdaki adımları izleyin. sikiş filmi

Kerio Mailbox’ı Outlook olmadan PST’ye aktarma adımları aşağıdaki gibidir.

Aşama 1. Tıklamak açık Ve git E-posta sunucusu >> Seç Kerio dosyaları.

Adım 2. Basın İhracat ve istediğinizi seçin Seçeneği kaydet.

Kerio posta kutusu pst'ye aktarılıyor

Aşama 3. akort Konum Ortaya çıkan verileri kaydetmek ve üzerine tıklayın. tasarruf Buton.

Kerio posta kutusu dışa aktarımını PST'ye bağlayın

tamamlamak! Bu şekilde Kerio Connect posta kutusunu PST dosya formatına aktarabilirsiniz.

Kerio Migration Tool’un temel özellikleri

 • Kullanıcılar bu yazılımı kullanarak Kerio posta kutusunu PST formatına aktarabilirler. Tek bir işlemle birden fazla Kerio e-postasını PST dosyasına dönüştürün.
 • Kerio’dan Outlook’a PST dönüştürme aracıyla, yalnızca seçili posta kutularını Kerio’dan PST dosya biçimine aktarabilirsiniz.
 • Bu araç, her kullanıcı için bir PST oluşturmanıza olanak tanır. Kerio Connect e-postalarını Outlook’a aktarma işlemi için ayrı bir seçenek sunar.
 • Kerio posta kutunuzdaki veri miktarından bağımsız olarak, bu araç Kerio posta kutusunu hızlı ve verimli bir şekilde PST’ye aktarabilir.
 • PST dosyasını kaydetme hedefi olarak kaydetme yolunu seçebilirsiniz. Kolaylık sağlamak için istediğiniz yere başvurabilirsiniz.
 • Çok basit ve etkileşimli bir GUI’ye sahiptir ve kullanımı kolaydır. Teknik veya teknik olmayan kullanıcılar, Kerio posta kutusu dışa aktarımını herhangi bir kılavuz olmadan PST dosyasına bağlamak için kullanabilir.
 • Bu program, Outlook 2019, 2016, 2013, 2010 ve önceki sürümleri de dahil olmak üzere Outlook’un tüm sürümleriyle uyumludur.
 • Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 ve altı dahil olmak üzere Windows işletim sisteminin tüm sürümlerinde hızlı çalışır.

Sıkça Sorulan Sorular

S1 – Kerio FDB’yi Outlook olmadan PST’ye nasıl dönüştürebilirim?

Kerio posta kutusunu PST’ye aktarmak için birkaç basit adımı izleyin.

 • Yazılımı sisteminize kurun ve Aç sekmesine tıklayın.
 • Yazılım panelinde Kerio dosyalarını/klasörlerini yüklemek için uygun seçeneği seçin.
 • Ardından Dışa Aktar’a tıklayın ve kaydetme seçeneği olarak PST’yi seçin.
 • Son olarak, Kerio Connect e-postasını Outlook’a aktarmak için Kaydet sekmesine tıklayın.

S2 – Bu araç Kerio’dan PST’ye dönüştürme sırasında tüm e-posta eklerini koruyor mu?

Evet, bu araç, dönüştürme işlemi sırasında tüm e-posta eklerini ve diğer önemli öğeleri saklayacaktır.

S3 – Kerio posta kutusunu Outlook PST’ye aktarmak için bir dosya sınırı var mı?

Hayır, bu program Kerio posta kutularını PST formatına aktarırken dosya kısıtlamaları uygulamaz.

S4 – Kerio, Outlook 2019’a aktarılabilir mi?

Evet, e-postaları Kerio’dan PST dosyasına aktarabilir ve Outlook 2019 dahil olmak üzere herhangi bir Outlook sürümüne aktarabilirsiniz.

Sonuç

Yukarıdaki yazımızda Kerio FDB’yi PST formatına dönüştürme işlemini detaylı olarak anlattık. Birkaç basit adımda Outlook 2019, 2016, 2013, 2010 ve Kerio’nun diğer sürümlerini dışa aktarma posta kutusuna PST dosyasına aktarabilirsiniz. Kerio posta kutunuzu PST’ye aktarmanın bir yolunu arıyorsanız, bunun için Kerio geçiş aracını indirmelisiniz. Araç ayrıca ücretsiz bir deneme sürümü sunar. Nasıl çalıştığını daha derinden anlamak için denemelisiniz.

Devamını oku: 2022’de e-ticareti değiştirecek 3 tür bulut teknolojisi

Bagikan:

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan.