Küçük işletme sahipleri, birden çok görevi olduğu için birden çok işe sahip olabilir. Önemli bir görev, şirketinizin güvenliğini sağlamaktır. Küçük bir işletmenin yasal olarak nasıl korunacağı, bir güvenlik şirketi kiralamak için bir rehberdir.

Ayrıca evlilik ihtimalini başka bir zamana indirmek daha iyidir.

Herhangi bir şekilde kuruluşunuzun günlük işlerini yönetirsiniz. Gelecekteki potansiyeline zarar verebilecek olası ticari anlaşmazlıklardan kaçınmak için zaman ayırmalısınız.

Hiçbir iki işletme aynı değildir ve programlar işletmenin doğasına göre değişebilir.

Örneğin, bir giyim mağazası araba sigortası sağlama konusunda endişelenmeyebilir, ancak bir nakliye şirketi buna yatırım yapmalıdır.

Aşağıda listelenen önerilerden herhangi birini denemeden önce, iş gereksinimlerinizi göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun. Dikkate alınması gereken bir şey, eğitimli bir güvenlik görevlisinin bir Güvenilir güvenlik şirketi.

Hiçbir şirket yasal işleme tabi değildir. İşletmelerin davaya dahil olma olasılığını azaltmanın birkaç yolu vardır.

Değişiklik yapmadan önce, bir iş planına olan ihtiyacı düşünün. Küçük işletmenizi yasal olarak korumak için şu noktaları göz önünde bulundurmalısınız:

En iyi iş planını seçin


Birçok girişimci için, işlerini tek başına yürütmek, işlerini şüpheli faaliyetlerden korumak için her zaman en iyi seçenek değildir.


En iyi iş stratejisini seçmek, şirketinizi ve kişisel varlıklarınızı korumak için çok önemlidir. Genel olarak, bir dava açtığınız zaman bir işletme varlıklarını savunamaz.

Bu nedenle, küçük işletmeniz aleyhine tazminat davası açıldığında ve varlıklarınız davacının ihtiyaçlarını karşılamadığında, davacı destek olarak tahakkuk eden fonların geri ödenmesini isteyebilir.

İşinize girişmek istiyorsanız, bir LLC oluşturmak gibi işiniz için en iyi seçeneği seçmelisiniz.

Bu sayede işletmenizin yasal ücretlere tabi olmadığından emin olabilirsiniz. LLC oluşturma süreci çok büyük veya karmaşık değildir.

Adayları veya temsilcileri tanıtmayı ve ardından haber bültenleri göndermeyi içerir. Temsilciler, işlerinin bulunduğu devletin vatandaşları olmalıdır.

İşletmeniz ve diğer kuruluşlar arasındaki diğer resmi veya yasal ortaklıklar olabilir.

Etkinlik güvenlik görevlileri de dahil olmak üzere sizin için her şeyle ilgilenmesi için şirketler kiralamak mümkündür.

Bundan sonra planlarınızı yerel gazetelerde ilan etmelisiniz. Bu aşamayı tamamlamadan önce seviye yedi kez girilmelidir.

Bundan sonra, siz ve aracı bir işleme beyanı sağlayabilirsiniz. Başarılı bir gönderimden sonra, aşağıdaki adımlar yıllık ücretleri ve şikayetleri içerir.

İşletmenin temellerini öğrenin


Küçük işletmenizi yasal sorumluluktan korumanızı sağlamanın bir başka yolu, iş hukuku ve güvenlik koruma hizmetleri hakkında derin bir anlayışa sahip olmaktır.


Hukuki konularda uzman değilseniz, bu iş kurallarını açıklamanıza yardımcı olabilecek deneyimli bir avukata danışmanız gerekebilir:

Fikri mülkiyet: Şirketinizin, onu pazardaki diğer işletmelerden ayıran yenilikler, semboller veya diğer markalar gibi özellikler gibi maddi olmayan duran varlıkları varsa.

Başkalarının bu varlıkları kullanmasını önlemek için bunları kaydederken dikkatli olmalısınız. Bu nedenle marka piyasada korunmaktadır.

Yazılı bir sözleşmeniz olduğundan emin olun


Görüşlerine bağlı olarak diğer insanlarla uğraşırken en etkili seçenek değil. Bu, ben ve başkaları arasında çatışma yaratabilir.


Böyle bir durumda, sorunu çözmek ve müşteri ile olan ilişkinize zarar vermek maliyetli olabilir.

Anlaşmazlıklardan ve masraflı davalardan kaçınmak için her bir tarafın tüm sözleşme prosedürünü kabul ettiğinden ve yazılı sözleşmenin fiziksel belgelerini oluşturduğundan emin olun.

Sözleşme sürecini kontrol ederek herhangi bir sorunu çözmek çok daha kolay olacaktır.

Sözleşme taslağının nasıl oluşturulacağından emin değilseniz, çevrimiçi şablonlara bakın ve mevcut şablonlara dayalı olarak bunların bir listesini yapın.

Her iki tarafın da fiziksel veya dijital olarak birbiriyle uyumlu olduğundan emin olmalısınız.

kurumsal sigorta

Şirketinizin sizi ve şirketinizi korumak için sigortası olmalıdır. mobil korumalar En iyi seçenekler, bulunduğunuz yeri kontrol etmektir. Örneğin, birisinin bir yolculukta yaralanması veya düşmesi durumunda işinizi davalardan korumak için sigorta satın alabilirsiniz.

Ayrıca, bir müşteri bir anlaşmayı ihlal ettiğinizi veya bir hata yaptığınızı iddia ederse, küçük işletmenizi yasal olarak korumak için para cezaları ve sorumluluk sigortası satın almalısınız.

Bagikan:

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan.