Küçük işletme muhasebe programı neler sunar?

Diposting pada

Küçük bir işletme muhasebe programı arıyorsanız, şirketiniz için birkaç iyi seçenek bulacaksınız. MIBook’un başlangıç ​​planı ücretsiz olsa da, zaman izleme özelliklerini içermediğinden küçük işletmeler için daha az kullanışlıdır.

Bu yazılım öncelikle serbest meslek sahibi profesyoneller ve küçük işletmeler için tasarlanmıştır. Öte yandan, kapsamlı eğitmen liderliğindeki dersler ve isteğe bağlı öğrenme konuları sunar.

Ayrıca bilgi bankası makalelerine 24 saat erişim sunar. MiBook, banka hesabınızı bağlayabileceğiniz ve işlem girmeye başlayabileceğiniz 30 günlük ücretsiz bir deneme sunar.

Küçük işletmeler için MIBook muhasebe yazılımı:

MIBook’u sizin için işe almak Küçük işletmeler için muhasebe yazılımı Mali durumunuzu yönetmenize ve işinizi yürütmek için zaman kazanmanıza yardımcı olabilir.

Bu hizmetlere telefon veya e-posta yoluyla ulaşılabilir. Birini kullanmak, maliyetli hatalardan kaçınmanıza, makbuzları takip etmek için zaman kazanmanıza ve işinizle ilgili değerli bilgiler edinmenize yardımcı olabilir.

MIBook muhasebe yazılımı, küçük işletme sahiplerinin finansal raporlar hazırlamasına ve giderlerini takip etmesine yardımcı olur. Küçük işletme sahipleri için ayrıntılı raporlar sağlar.

Bu yazılım aynı zamanda bir işletmenin finansal tablolarının gerçek zamanlı olarak hazırlanmasına da yardımcı olur. Küçük işletmeler, muhasebe sistemlerinin bel kemiği olduğu için muhasebeyi ihmal etmemelidir.

MIBook, bir işletmedeki tüm finansal işlemleri takip etmeye yönelik bir alıştırmadır. Doğru uygulandığında maliyetli hataları, kafa karışıklığını ve kar kaybını önleyebilir.

Bununla birlikte, çoğu insan işletmenin finansal ayrıntılarını takip etmekte rahat değildir, bu nedenle çoğu işletme muhasebeyi bir muhasebeciye devretmektedir. Küçük işletmeniz için bir muhasebe uygulaması kullanmayı düşünüyorsanız, işte bazı ipuçları:

Sınırsız kullanıcı:

MiBook, sınırsız kullanıcı ve bordro yönetimine sahip küçük işletmeler için bir muhasebe programıdır. Çoğu küçük işletme harici bordro hizmetlerini kullanırken, MIBook zamandan tasarruf sağlayan ve doğruluğu sağlayan yerleşik bordro özelliklerine sahiptir.

Ayrıca diğer bordro çözümlerinden daha ucuzdur. Tam vergi durumunda 329 ABD doları veya self servis durumunda 20 ABD doları karşılığında sınırsız kullanıcı ve fatura alabilirsiniz. Özelleştirilebilir şablonları kullanarak faturaları da özelleştirebilirsiniz.

Diğer yazılımların aksine, MiBook ayrıca mükemmel müşteri desteği ile birlikte gelir. Ayrıca canlı sohbet desteği ve çevrimiçi eğitim kursları da bulabilirsiniz.

MIBook birden fazla para birimini destekler ve döviz kazançlarını ve kayıplarını izlemenizi sağlar. Ayrıca, hareket halindeyken kullanım için mobil olarak optimize edilmiş bir arayüze sahiptir.

Kullanıcı arayüzünün kullanımı kolaydır ve tüm şirket verilerinizi kolayca yönetebilirsiniz. Bu yazılım, yinelenen faturalandırmayı destekler ve tüm bankacılık ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Hatta yeni banka hesapları ekleyebilir veya bir hesaptan diğerine para aktarabilirsiniz. Son olarak, ileride başvurmak üzere özel raporlar oluşturulabilir.

Otomatik özellikler:

MIBook Küçük İşletme muhasebe uygulaması İşletmeler için muhasebeyi kolaylaştıran bir dizi yerleşik özellik sunar. Aynı zamanda uygun fiyatlıdır ve az sayıda çalışanı olan küçük işletmeler için idealdir.

İşletmeniz büyüdükçe daha gelişmiş bir plana yükseltebilirsiniz. Uygulamanın, diğer çalışanlarla iletişim kurmayı kolaylaştıran bir sohbet işlevi vardır.

MIBook, bordro ve diğer muhasebe görevlerini yöneten bulut tabanlı bir muhasebe yazılımıdır. Hepsine tek bir kontrol panelinden erişilebilen esnek fiyatlandırma koşulları ve özellikleri vardır.

Uygulama, fatura ödemelerini otomatikleştirebilir, harcamaları sınıflandırabilir ve işlem bilgilerine göre vergileri hesaplayabilir. Ayrıca yinelenen faturaları destekler ve çeşitli diğer hizmetlerle bütünleşir.

MIbook, sezgisel bir arayüze sahip gelişmiş bir küçük işletme muhasebe programıdır. Uygulamanın kullanımı kolaydır ve yükleme işlemi hızlı ve kolaydır.

Ücretsiz bir hesap oluşturduktan sonra tek yapmanız gereken temel işletme bilgilerini girmek, odak alanınızı seçmek ve finansal hesaplarınızı bağlamak.

Vergi tasarrufu ipuçları:

MIBook Küçük İşletme Muhasebe Uygulaması, mali kayıtlarınızı takip etmenize yardımcı olabilecek güçlü bir uygulamadır. Mali tabloları özelleştirme ve bir vergi hazırlayıcısını kayıtlarınızı görüntülemesi için davet etme yeteneği de dahil olmak üzere birçok özellik sunar.

Kullanımı kolay ve uygun fiyatlı olması, küçük işletme sahipleri için ideal bir seçimdir. İşletmeniz için uygun olup olmadığını görmek için ücretsiz deneme sürümünü indirebilir ve daha fazla özelliğe ihtiyacınız varsa daha sonra yükseltebilirsiniz.

MIBook’un bir diğer avantajı da bordro yönetimidir. Çoğu küçük işletme ayrı bordro hizmetleri kullanırken, MIBook, zamandan tasarruf sağlayan ve bordro sürecinin doğruluğunu artıran yerleşik bordro özelliklerine sahiptir.

Ayrıca, diğer bordro çözümlerinden daha ucuzdur. Tam hizmet sürümü 329 ABD Doları, self servis sürümü ise yalnızca 20 ABD Doları tutarındadır.

Sınırsız fatura, sınırsız kullanıcı ve özelleştirilebilir şablonlar, onu küçük işletmeler için çok yönlü ve uygun fiyatlı bir seçenek haline getirir. Telefon desteği sunmasa da mükemmel müşteri hizmeti de sunar.

Finansal verilere erişim:

MiBook Küçük işletme muhasebe uygulaması İşletmenizin finansmanını yönetmek için güçlü bir araçtır. Yerleşik özellikleriyle, özel bir mali tablo oluşturabilir, bir vergi hazırlayıcısını kayıtlarınıza erişmesi için davet edebilir ve hesabınızı çevrimiçi bankacılıkla entegre edebilirsiniz.

Ayrıca finansal verilerinizin güvenliğini sağlamak için gelişmiş güvenlik özellikleri sunar. Bilgilerinizin güvenliği ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, hesap sekmenizdeki şifre değiştir bağlantısı üzerinden şifrenizi kolayca değiştirebilirsiniz.

MIBook, kullanımı kolaylaştıran zengin bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Tasarımı kullanıcı dostudur, yani muhasebe geçmişi olmayan kişiler bile rahatlıkla kullanabilir.

Alışma süreci de basittir. Tek yapmanız gereken temel işletme bilgilerinizi girmek, odak alanınızı seçmek ve finansal hesaplarınızı bağlamak.

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *