Küçük İşletme Sahipleri için En İyi 6 Çevrimiçi Araç

Diposting pada

Küçük bir işletmeye sahip olmak ve işletmek kulağa ilginç bir fikir gibi gelebilir, ancak anında çevrimiçi araçlar olmadan çok çalışmak ticari faaliyetlerinizi yavaşlatacaktır. Otomasyon yoluyla daha akıllıca çalışmak nihai hedefiniz olmalıdır! Rakipleriniz üzerinde size rekabet avantajı sağlayacak doğru ve uygun fiyatlı modern araçlara erişiminiz olması çok önemlidir.

Anthony Shakraba’nın Pexels’daki fotoğrafı

Küçük işletme sahipleri için bu en iyi 6 çevrimiçi araca göz atın.

  1. seçim zamanı

Toplantıları planlamak için kayıt defteri yazmaktan bıktınız mı? Her tür işletme için ücretsiz bir çevrimiçi randevu planlama yazılımı olan As Picktime’a kaydolun. Günlük toplantılarınızı etkin bir şekilde yönetin, ödemeleri kabul edin, faturalar oluşturun, geri bildirim toplayın ve ekip üyelerine kaynak tahsis edin. Tüm ofis konumlarınızda 7/24 çalışan programlarını ve randevularını izlemek için ücretsiz çevrimiçi takvim hizmetimizi kullanın. No-show’ları azaltmak için müşterilere otomatik SMS ve e-posta hatırlatıcıları gönderin. Ayrıca indirilebilir ticaret raporlarına kontrol panelinizden ücretsiz olarak erişebilirsiniz!

  1. Google Meet

Google Meet, yazılım yükleme sorunları olmayan en basit video konferanstır. Gmail hesabınızdan erişebilirsiniz ve bir kuruş ödemezsiniz! Anlık bir sanal toplantı oluşturun veya bir toplantı planlayın ve toplantı bağlantısını davetlilere gönderin. Zoom’un aksine, bir toplantıya katılmak için şifreye ihtiyacınız yok, sadece geçerli bir Gmail hesabına ihtiyacınız var. Ekranınızı paylaşın, arka planınızı değiştirin ve sohbet ederken reçel tahtasını kullanın. Ayrıca, arama süresi sınırsızdır!

  1. Tuval

Yeni başlayanların dakikalar içinde anlayabileceği, kullanıcı dostu bir tasarım yazılımına sahip olmak harika olmaz mıydı? Sunumlar, videolar, grafikler, posterler, sosyal medya gönderileri ve hatta özgeçmişler ve portföyler gibi yaratıcı öğeler oluşturmak için ücretsiz bir tasarım platformu olan Canva’ya kaydolarak hayalinizi gerçekleştirin. Çarpıcı kreasyonlar oluşturmak için kolay sürükle ve bırak işlevine ve yüzlerce çekici şablona, ​​yazı tipine, stok fotoğrafa ve videoya sahiptir.

  1. Wix

Küçük işletmeler genellikle sınırlı bütçelerle karşı karşıyadır. Ancak, çevrimiçi bir varlık oluşturmak, işletmelerinin coğrafi sınırlarını aşmak için bir zorunluluktur. Web sitenizi iş gereksinimlerinize göre tasarlamanıza ve geliştirmenize olanak tanıyan Wix gibi çevrimiçi araçlar aracılığıyla web sitenizi oluşturun. Web sitenizi özelleştirin ve Wix tarafından sağlanan yüzün üzerinde tasarım şablonu arasından seçim yapın. Tasarım becerileri konusunda endişelenmenize gerek yok, yeni başlayanlar bile bu araçla kolayca bir web sitesi oluşturabilir.

  1. Evernote

Güne bir öncelik listesi ile başlayın. Hareket halindeyken önemli şeyleri not almak için kalem ve kağıt bulma zahmetini ortadan kaldıran bir not alma uygulaması olan Evernote’u kullanın. Notlarınızı, tek tıklamayla oluşturulabilen farklı not defterlerinde düzenleyin. Ayrıca ekibiniz için özel veya genel notlar oluşturabilirsiniz. Evernote, birden fazla not görünümü sunar ve görevleri tamamlandıkça bir listeden kontrol etmenize olanak tanır. Ayrıca notlarınıza resimler, web sayfası kupürleri ve ses kayıtları ekleyin.

  1. posta çipi

E-posta pazarlaması, küçük işletmeler için reklam vermenin önemli bir yoludur. Öyleyse neden en iyilerden yardım almıyorsunuz? En son teklifler, ürünler, hizmetler ve içeriklerle ilgili e-posta kampanyaları tasarlamak ve başlatmak için e-posta pazarlama araçlarında pazar lideri olan Mailchimp’i kullanın. 2.000 kişiye kadar kişiyi e-posta alıcısı olarak eşitlemenizi sağlayan ücretsiz planla başlayın. E-postalarınızı ücretsiz şablonlar, fotoğraflar, renk kodları ve yazı tipleriyle özelleştirin ve web sitenize, sosyal medya profillerinize, YouTube videolarınıza ve daha fazlasına bağlantılar ekleyin. Ayrıca, lansmandan birkaç dakika sonra her e-posta kampanyasının ayrıntılı bir analizini alın.

Bu altı programa kaydolmadan önce özelliklerini, fiyatlandırma planlarını ve bunları kullandıktan sonra işletmenize sağlayacağı faydaları iyice gözden geçirin. Bu modern araçlar, küçük bir işletmenin neredeyse tüm günlük işlemlerini kapsar. Ancak zaman zaman verimliliği ve üretkenliği artırmak için daha fazla alternatif arayın. Herhangi bir çevrimiçi araca son çağrıyı yapmadan önce ekibinizin teklifini kabul edin.

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *