Küçük işletmeler AppStore’daki uygulamalarıyla nasıl büyüyor?

Diposting pada

Girişimcilerin uygulamalarıyla App Store’da nasıl göründüğünü biliyor musunuz? Yeni araştırmalar, App Store’da olmayan uygulama yatırımcılarının uygulamalarıyla 10 milyon dolar kazandığını gösteriyor. Bu tür bir büyüme, pek çok tomurcuklanan girişimciyi en iyi iOS uygulama geliştirme şirketiyle bağlantı kurma ve Appstore’daki uygulamalarına yatırım yapma konusunda heyecanlandırdı.

Apple, herhangi bir girişimci için büyüme ve fırsatlar sağlayan ürünleri için kalite standartları sağlar. Ayrıca tüketicilerle güçlü ilişkiler kurmalarına yardımcı olun.

Gelişmekte olan bir girişimciyseniz ve mobil uygulama geliştirme için hangi platformu seçeceğiniz konusunda hala şüpheniz varsa, iOS’u öneririz.

İşte bu kılavuzda, en iyisini seçmeniz için çeşitli nedenler sağladık. iOS uygulama geliştirme şirketi

Peki, heyecanlı mısın?

Rehbere dalalım ve genel olarak öğrenelim.

Mobil uygulama geliştirme için iOS cihazları kullanmanın avantajları

Küçük işletmelerin iOS uygulamalarıyla nasıl genişlediğini ve milyonlar kazandığını bilmek istiyorsanız, gelin ve aynı şeyi kontrol edelim.

Apple Shield’deki veri etkisi güvenliği, neredeyse her kullanıcının ve girişimcinin istediği temel bir özellik olan veri şifreleme ve çoğaltmaya karşı bir kalkan sağlar. Android ile karşılaştırıldığında, iOS daha iyi işletim sistemi ve yazılım güvenliğine sahiptir. Apple, son kullanıcılarına sıfır koruma toleransı ile başarı odaklı sonuçlar sağlamak için güçlü güvenlik özelliklerine odaklanmaya devam ediyor.

İnsanların neden hala çevrimiçi ödeme yapmaktan korktuğunu biliyor musunuz?

Bazı uygulamalar güvenli ödemeyi desteklemez ve kullanıcının hayatında finansal sorunlara yol açar. Bunun temel nedeni, girişimcilerin güvenlik araçlarını ve özelliklerini ihmal etmesidir. Ancak, bir Apple’ınız olduğunda, yanlış işlemler konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Yukarıda bahsedildiği gibi, cep telefonunuzu oltalama ve hackleme gibi her türlü haksız faaliyetten koruyan süper güvenli ve dinamik özelliklere sahiptir.

Ayrıca Apple, iPhone’u kullanan veya dünya çapında birçok yeni kullanıcıyı çeken kullanıcı sayısını oluşturan esnek ve sorunsuz bir kullanıcı arabirimi sağlar. Şirketin geliştiricileri, verimli bir uygulama oluşturmalarına yardımcı olan kullanıcı tercihlerinde de uzmanlaşır. Sonuç olarak, girişimciler, iOS uygulamalarını geliştirirken kitleleri hedeflemek veya geliri artırmak olsun, çoğu alanda gönül rahatlığına sahiptir.

Apple kendi başına güçlü bir markadır ve söylemeye gerek yok, insanlar onu dünyanın en güvenilir markası olarak görüyor. Apple’ın marka değeri dünyanın her yerindeki müşterileri kendine çekiyor. Ayrıca herkes, şirketin tüm uygulamaları Appstore’da kullanıma sunmadan önce test ettiğini biliyor. Bu, iOS cihazlarını seçmeniz ve danışmanızın en önemli ve önemli nedenidir. iOS uygulama geliştirme şirketi Uygulamanızı oluşturmak için

Her işletme bir vizyonla çalışır ve iOS marka değeri, güçlü güvenlik, sorunsuz kullanıcı arabirimi, güvenli ödeme ve diğer yerleşik özelliklerle yardımcı olur. Tüm bunlar dinamik bir plan oluşturabilir ve işletmeniz için sahip olduğunuz vizyona ulaşmanızı sağlayabilir. Herhangi bir küçük ve acemi girişimci, iOS uygulamasına yatırım yaparak başarı merdivenine doğru bir adım atabilir.

Uygulamanız ne kadar çekici görünürse, platformunuza o kadar çok kullanıcı çekersiniz. Apple geliştiricilerinin bu uzmanlık alanında ne kadar yetenekli olduklarını ve dünya çapındaki kullanıcılara hitap eden UI/UX’i bulduklarını hepimiz biliyoruz. Firmanın sunduğu kullanıcı dostu ve dinamik özellikler ile daha çekici bir ürün oluşturabilir ve satışları artırabilirsiniz.

iOS cihazlar için uygulama geliştirmek, Android’den %28 daha az zaman alır. Daha hızlı teslimat, ürününüzü öngörülen zaman çerçevesinde teslim edebileceğiniz ve böylece onu piyasadaki rakiplerinden daha iyi hale getirmek için diğer tüm teknik ve stratejileri uygulayabileceğiniz anlamına gelir. Projenizin daha hızlı teslimi ile tüm planlarınıza daha erken ulaşabilirsiniz, bu da bu programlara yatırım yapmanızı büyük bir avantaj haline getirir.

Özetle!

Dolayısıyla bu bilgi, küçük işletmelerin Appstore’daki uygulamalarıyla nasıl büyüyebileceğiyle ilgili. Özellikler ve yetenekler açısından Apple’ın desteği ile ürününüz üzerinde en iyi performansı elde edebilirsiniz.

Güçlü güvenlikten daha hızlı teslimata kadar, iOS uygulamanıza yatırım yapmakla ilgili her şey çekicidir. Yukarıdaki kılavuzun bu gönderiyle ilgili tüm sorularınızı giderdiğini umuyoruz. Ancak, daha fazlasını ele almamızı istiyorsanız ve başka sorularınız varsa, yorumlar bölümünde bize bildirin.

Ayrıca, en iyisine bağlanırken herhangi bir sorun bulursanız yorum yapın iOS uygulama geliştirme şirketi. En iyi geliştiricilerle bağlantı kurmanıza yardımcı oluyoruz.