Kupon kodlarınızın daha uzun süre dayanmasını sağlayacak ipuçları

Hepimiz satın aldığımız şeylerde indirim almayı severiz. Çoğu insan gibiyseniz, istediğiniz ürün için doğru kupon kodunu bulmaktan daha iyi bir şey olmadığını bilirsiniz. Ama gerçek şu ki bu kodlar sonsuza kadar sürmez! Ancak kupon kodlarınızın daha uzun süre dayanmasını sağlayacak püf noktaları var. Kuponun süresi ve geçerlilik süresi, kodu ne kadar süreyle kullanmanız gerektiğini belirlediği için önemlidir. Bir kupon kodunun ömrü bir günden 12 aya kadar olabilir. Kuponlarınızın ne kadar süreceği konusunda birçok faktör vardır – bu yüzden kontrol edin, daha fazlası için blogda yayınlayın!

Onları hemen kullanın

Kuponların genellikle bir son kullanma tarihi vardır, bu nedenle bunları süresi dolmadan kullanmak önemlidir. Hemen hemen her ürün veya hizmet için kupon bulun – bakkaliye, giyim, restoranlar ve daha fazlası! Kuponlar, genellikle hayatınızdaki en önemli şeylerden tasarruf etmenin ücretsiz yollarıdır. Bu yüzden bu kodların kullanılmamasına izin vermeyin – aldığınızda kullanın! Kupon kodunu kullanmanın en iyi yolu, onu kontrol ettiğiniz uygun yere girmektir. Bunu çoğu çevrimiçi mağazada bulabilirsiniz. Sadece “kupon kodu” veya benzeri bir şey arayın! Ayrıca, gibi web sitelerinde KuponAldım , birden fazla mağazada kullanabileceğiniz kuponlar bulabilirsiniz. Kupon kodları genellikle çevrimiçi olarak bulunur ve genellikle ücretsiz olarak sunulur!

Kodları dönüştürün – kullanmadan önce çalıştıklarından emin olun

Genel olarak, bir mağazanın aktif bir promosyon kodu varsa, daha fazlasına sahip olma şansı yüksektir. Tek dezavantajı onları aramaktır. Genellikle herhangi bir mağazanın web sitesindeki arama çubuğuna “kupon kodları” veya bunun gibi bir şey yazabilirsiniz ve bazen kuponlar için bir seçenek (kodunuzu içerir) ortaya çıkar. Değilse, “promosyon kodları” gibi aradığınızın varyasyonlarını yazmayı deneyin ve herhangi bir değişiklik olup olmadığına bakın. Bazı durumlarda, mağazaların yalnızca belirli ürünler veya kategoriler için geçerli olan özel promosyon kodları vardır. Örneğin, bir gün, yayınlandıktan sonra son kullanma tarihi üç hafta olan bir kupon bulabilir, bu da kodu bir sonraki satın alma işleminiz için mükemmel hale getirir.

biraz para harcamak

Diğer bir durum da, bir siparişe belirli bir miktar para harcarsanız, site size bir veya iki ürün (bu saç tokasından şampuana kadar herhangi bir şey olabilir) ücretsiz verebilir ve ardından cüzdanınıza başka bir kupon kodu koyabilir. onlara eşit. Ürünler ayrı ayrı fiyatlandırılacaktır. Böyle bir durumda, hediyeleri kaçırmamak için bir sonraki siparişinizde bu kupon kodunu kullandığınızdan emin olun! Kupon kodları, alışveriş alışkanlıklarınızı ve kalıplarınızı izleyen çevrimiçi bir bot tarafından oluşturulur. Aldığınız kupon kodu birkaç gün, hafta veya ay boyunca geçerli olabilir.

Belirli bir ürün veya kategori için kupon kodları

Bazen kuponların bir son kullanma tarihi vardır ve yalnızca bir ürüne özel olabilir. Bir şirket yeni ürünler piyasaya sürüyorsa ancak eski ürünlerin envanterini temizlemek istiyorsa, yalnızca bir günlük bir kupon sunabilir. Kupon kodunun süresi aynı gün doluyor. Böyle bir kupon kodu görürseniz, hızlı hareket etmek ve ihtiyacınız varsa ürünü sipariş etmek daha iyidir! saat Offers.comsatın alma işleminizden tasarruf etmek için her zaman en son kupon kodlarını bulabilirsiniz, ancak belirli bir ürün veya ürün kategorisi arıyorsanız, doğrudan o şirketin web sitesine gitmek en iyisidir.

Kupon kodunun sona erme süresi sınırları

Süresi dolan bir kupon kodunuz varsa, kaydolduktan sonra kupon kodunuzu mümkün olan en kısa sürede kullanmanız en iyisidir. Bu şekilde, şirketin müşteri olduğunuzdan bu yana ne kadar zaman geçtiğini izleme ve ürünleri için o özel kupon kodunu sunmaya devam etmek isteyip istemediklerini belirleme şansı olmaz.

Kendiniz bir son kullanma tarihi oluşturun

Kuponlarınızın süresinin dolmadığından emin olmak istiyorsanız, kendinize bir son kullanma tarihi oluşturmalısınız. Kodu girin ve gelecekteki bir tarihi seçin (çok ileri gitmeyin yoksa tarihi hatırlamanız gerekir). Bu şekilde, kuponunuzun süresi belirlediğiniz bir sonraki günde dolduğunda, artık kullanım için geçerli olmayacaktır.

Kupon kodlarını hemen kullanın

emin olmak için başka bir şey Herhangi bir kuponu mümkün olan en kısa sürede kullanın Kaydolduktan sonra, şirketlerin onları etkin değil olarak işaretleme şansı olmaz. Aynı şirketle birden fazla kupon için kaydolduysanız, bu özellikle önemlidir. Hangisinin önce aktif olduğunu bilirler ve otomatik olarak diğerlerinden önce kullanıldığını varsayarlar. Kuponu kullanmak için ne kadar uzun süre beklerseniz, kuponu devre dışı bırakma olasılıkları o kadar artar.

Etkin olmayan kupon kodları

Bazen şirketlerin çok sık kullanılmayan kuponları olur, ancak bazı insanlar bunları doğru kullandığı için hepsinin geçersiz olarak işaretlenmesini istemezler. Bu, kullanmak istediğiniz kuponlardan biri içinse, kodun çalışmadığı veya herhangi bir nedenle geçerli olmadığı bir müşteri hizmetleri görüşmesinde kullanmayı deneyin. Onlarla konuştuktan sonra size bu kodlardan birini verirlerse, hızlı bir şekilde yaptığınızdan emin olun.

Önemli bir etiket veya bağlantı girin

Çoğu kupon, genellikle “couponprovided.com/discount” gibi bir şey olan site etiketini girmenizi gerektirir. Bu, okuyucuların kupon kodunuzu bulmalarına ve bir sonraki satın alımlarında kendilerinin kullanmalarına yardımcı olacaktır. Çıkartmayı bulmakta sorun yaşıyorsanız, müşteri hizmetleri size yardımcı olabilir. Kupon kodunuz nereye gittiği veya müşteriler için ne tür bir indirim olduğu hakkında herhangi bir bilgi vermiyorsa, hiçbir yere götürmeyebilir! Bu noktanın etkili bir şekilde çalışması ve insanların dikkatini çekmesi için etiketi veya bağlantıyı belirgin bir konuma yerleştirmek daha iyidir.

sonuç olarak

Kupon kodları, tasarruf etmenin ve ürün veya hizmetlerde indirim almanın bir yoludur. Heyecan verici bir reklam yapıyorlar, ancak dezavantajları da var. Bu kodun süresi önemlidir çünkü zamanında kullanılmazsa müşteri o kupon koduyla ilgili tasarruflarını kaybedecektir. Bu nedenle kuponlarınızı satın aldıktan sonra en az bir ay sona erecek şekilde ayarlamanızı öneririz! Müşterilerin ayrılmadan önce onları kullanmaları için baskı hissetmeleri için bu reklamları kısa sona erme süreleri ile ayarlamak cazip gelebilir, ancak yapmayın! Sonunda, çevrimiçi alışveriş yaparken süresi dolmuş kupon kodlarını unutan can sıkıcı insanlarla karşılaşacaksınız ve bu alışverişlerden de hiçbir şey alamazsınız.

Bagikan:

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan.