Laravel Designer tam olarak nedir ve ne işe yarar?

Diposting pada

Bir Laravel geliştiricisi, Laravel çerçevesini kullanma konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yazılım geliştiricisidir. Mükemmel Laravel uzmanını bulmak için özel bir Laravel geliştiricisi tutun, ihtiyaçlarınıza uygun çekici bir iş tanımı yazın.

Kolay, zarif ve dinamik sözdizimi ile bilinen popüler bir açık kaynak PHP çerçevesidir. Web tabanlı uygulamaların performansını engellemeden geliştirmeyi geliştiriciler için daha verimli hale getirmek için tasarlanmıştır.

Bu açık kaynak çerçevesi, geliştiriciler arasında istikrarlı bir şekilde popülerlik kazanmıştır. Birçoğu, Laravel’in duyarlı, hafif, temiz ve kullanımı kolay olduğuna inanıyor.

Laravel, geliştirme sürecini hızlandıran çeşitli kitaplıklar ve araçlar sağlar. Bu nedenle, her yazılım geliştirme için işlevleri yeniden icat etmeye gerek yoktur.

Bunun yerine, bir Laravel geliştiricisi tasarım, yenilik, performans ve gerçekten önemli olan diğer unsurlara odaklanabilir. Bir Laravel geliştirici rolü için gereken beceriler ve nitelikler hakkında daha fazla bilgi edinin.

Laravel tam olarak nedir?

Model-View-Controller (MVC) uyumlu web siteleri ve web uygulamaları, ücretsiz ve açık kaynaklı Laravel PHP web çerçevesi kullanılarak oluşturulur.

Kıdemli Laravel Geliştiricisi Ölçeklenebilir ve kolayca genişletilebilir olacak şekilde son derece geliştirilmiştir. Ruby on Rails, Sinatra ve ASP.NET MVC dahil olmak üzere farklı programlama dilleri üzerine kurulu çerçeveler dahil olmak üzere diğer web çerçevelerinin en iyi özelliklerini bir araya getirir.

Laravel, kolay, zarif ve etkileyici sözdizimi ile ünlüdür. Web tabanlı uygulamaların performansından ödün vermeden geliştiriciler için geliştirme sürecini basitleştirmeyi amaçlar.

Bir Laravel geliştiricisi tam olarak ne yapar?

Tıp alanı, doktor dediğimiz sağlık profesyonelleriyle dolu. Ancak birçok doktor tıp biliminin belirli alanlarında uzmanlaşmıştır. İmmünologlar, kardiyologlar, hematologlar vb.

Aynı şekilde, yazılım teknolojisi dünyası, çeşitli teknolojilerde uzmanlaşmış büyük bir geliştirici grubu oluşturmuştur.

Sertifikalı bir Laravel geliştiricisi, diğer yazılım geliştiricileriyle aynıdır. Ancak onları farklı kılan şey, PHP programlama dili olan PHP’nin üzerine inşa edilen Laravel çerçevesine olan özel bağımlılıklarıdır.

Laravel geliştiricileri, kullanıcı deneyimini geliştiren son derece işlevsel web tabanlı uygulamalar oluşturmanıza olanak tanır.

Laravel geliştiricisi aşağıdakilerden sorumludur:

  • Güncel ve standart web geliştirme araçlarıyla çalışan web siteleri geliştirin
  • Sıkı test ve değerlendirmeden geçen güvenli ve güvenli modüler kod yazın
  • HTML, CSS ve JavaScript’in farklı platformlarda kullanımında geçerlilik ve güvenilirliğin değerlendirilmesi
  • Hata ayıklama ve teknik sorunları çözme
  • Veritabanlarının yönetimi ve oluşturulması ve tasarımı.
  • Bir uygulamanın performansını iyileştirmek için arka uç yapmak ve Arka uç ve Kullanıcı Arayüzü (UI) testi yapmak

Laravel geliştirmenin artan önemini kanıtlamak için nedenler

Hubspot’un devam eden danışmanlık çerçevesi, PHP kullanarak programlamaya izin veren PHP dosyalarıyla önceden yüklenmiş olarak gelir. İşi sizin için halletmek için basit işlevler ve teknikler sağlayarak karmaşık işlevleri soyutlar.

Ve kod mantığını HTML’den ayıran MVC modelinin bir uygulamasını sağlar. Güvenlik göz önünde bulundurularak bilgili geliştiriciler tarafından önerilen en iyi uygulamalar kullanılarak tasarlanmıştır. Bu sağlam bir çerçevedir.

Laravel, istekleri alan ve ardından istekleri işleyen bir aracı sistem olarak tanımlanabilir. Ayrıca web uygulamalarımızın mantığını ve stilini de kontrol eder. Web uygulamalarının önden korunmasını iyileştirir. Herhangi bir güvenlik politikasını önden uygulayabiliriz.

Laravel ayrıca çok güvenlidir ve web sitesine veya uygulamaya erişmeye çalışan herkesin geçerli tüm standartlara uygun olup olmadığını kontrol eder.

Önizlemeniz için Laravel’in öne çıktığına inanmak için bazı nedenler şunlardır:

Güvenlik ve kimlik doğrulama sistemlerinin kolay tasarımı

Laravel, web uygulamalarının kimlik doğrulama bileşenini çok basit hale getirir, çünkü her şey uygulamada yerleşiktir. Uyumluluk konusunda endişelenmeden yüklemeniz ve indirmeniz yeterlidir. Yetkilendirme sürecini düzenlemek ve kullanıcılara verilen erişimi yönetmek kolaydır.

Prior ile posta hizmetlerinin önceki birleşmesi

Hubspot Advisor, popüler SwiftMailer kitaplığı için basit bir API sağlar. Yalnızca API değil, SOTO, Mailgun, Mandrill, SparPost, Amazon SES ve daha fazlası gibi sürücüleri de içerir.

Araçların entegrasyonu sayesinde daha hızlı web uygulaması

Laravel, Memcached ve Redis gibi popüler önbellek yedeklemeleriyle de uyumludur ve Laravel’de birden çok önbellek yapılandırması oluşturmak mümkündür.

Laravel güvenlidir

Bu, web tabanlı uygulamanızın güvenliğini sağlamaya yardımcı olur. SQL enjeksiyonu, siteler arası istek sahteciliği ve siteler arası komut dosyası çalıştırma dahil olmak üzere en önemli güvenlik risklerine karşı koruma sağlar.

Tam yığın Laravel geliştiricileri genellikle çok güvenlidir. Bunu, uygulamaya ve verilere erişmeden önce güvenli güvenlik kullanarak ön uçtaki tüm bilgileri doğrulayan ve doğrulayan bir aracı işlev olarak hareket ederek yapar.

Yapılandırma hatası işlemeyi entegre eden bir kitaplık

Laravel, büyük bir hata ve istisna işleme kitaplığı kullanmanıza izin verir. Ayrıca her yeni Laravel projesi için önceden yapılandırılmış Monolog günlük kitaplığı. Monolog kitaplığı, çok çeşitli güçlü rapor işleyicilerini destekler.

Otomatik test görevleri

PHPUnit kullanarak test etme desteği, Laravel çerçevesinde zaten mevcuttur. Ayrıca, programı çalıştırmak için bir phpunit.Xml dosyası zaten oluşturulmuştur.

Bu, uygulamaya istekte bulunmak ve bağlantılara tıklayarak çıktıyı kontrol etmek, formları doldurmak vb. gibi en temel kullanıcı eylemlerini modellemenin basit yollarını sağlar.

Otomatik yönlendirmeyi yapılandır

Laravel’deki çoğu rota, çerçeve başlatıldığında otomatik olarak yüklenen app/HTTP/routes gibi PHP dosyalarında belirtilir. Laravel, rotalar oluşturmak için basit ve güçlü bir yol sağlar.

Laravel Php çerçevesinin avantajları şunlardır:

Bir MVC çerçevesi olarak tanımlanabilir. Bu, iş mantığı kodunun ve sunum yazılımının ayrılmasının yerinde olduğu anlamına gelir.

Laravel, çeşitli alternatif kuyruk arka uçları için birleşik bir programlama arabirimi sağlayan kuyruklar için bir uygulama sağlar.

Aşağıda Laravel PHP çerçevesinin bazı özellikleri verilmiştir:

güzel sözdizimi –

Laravel, farklı çerçevelerin en iyi özelliklerini kullanmış ve bunları birleştirmiştir. Laravel’in sözdizimini hatırlaması kolay ve çok sezgiseldir.

Büyük Toplum –

Laravel, aktif ve harika bir kullanıcı topluluğuna sahiptir. Topluluk çoğunlukla Laravel çerçevesini geliştirmeye ve Laravel gelişimine katkıda bulunanlara yardım etmeye kendini adamıştır. Kendi web siteleri var – http://laravel.io/forum ve hepsi organize.

besteci –

Uyumluluk ve paketleme konusunda endişelenmeden kolayca göz atabilir ve indirebilirsiniz. Paketlerine http://packalyst.com adresinden erişilebilir. Herhangi bir ek karmaşıklık olmadan tek bir tıklama kullanarak birden çok karmaşık API oluşturmanıza olanak tanır.

Blade Şablon Motoru –

HTML yönergeleri oluşturmak için sözdizimsel bir genel bakış ve kısayollar sağlar. Bu desen herhangi bir tasarım oluşturmak için uyarlanabilir.

Laravel çerçevesinin bu özelliğini kullanarak çok hızlı ve sorunsuz web tasarımları oluşturabilirsiniz. Bu, tüm işi azalttığı için web geliştiricileri için bir nimettir.

Orem –

Laravel, ORM (Eloquent) aracılığıyla size güzel ve aktif bir raporlama sistemi sunar. Farklı modülleri yapılandırmak kolaydır.

esnaf –

Bu herkes için çok etkili bir araçtır Bir orta yığın geliştiricisi işe almak. Bu, yorum satırına bir satır yazmanıza ve zanaatkarın sihri yaratmasına izin vermenize olanak tanır. Bu, Laravel tarafından sağlanan kullanışlı bir araçtır.

Web tabanlı uygulamanızı oluşturmanıza yardımcı olacak çeşitli komutlar verir. Artisan komutlarının tamamını görüntülemek için list komutunu kullanın.

Özet

Web sitenizi veya web uygulamanızı geliştirmek için Laravel PHP çerçeve tasarım şirketlerini ziyaret ettiğinizde, Laravel geliştirici çerçevesi kiralamak için yapılmış bu ilk on web sitesine göz atabilirsiniz.

Bu sitelerin bir kısmı, Laravel web uygulamaları ve web siteleri oluşturmak için en etkili strateji ve teknikleri sağlar.

Kullanıcılarına kolay gezinme sağlayan bu sitelerin ne kadar sorunsuz ve entegre olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca, site geliştirmenizin Laravel çerçevesini kullanarak ne kadar uyumlu olduğu hakkında bir fikir verir.

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *