Bu blogda, en yüksek kullanıcı sorgularından birini, yani Mac makinesinde Gmail’de e-postanın EML dosyasına nasıl dönüştürüleceğini tartışacağız. Ayrıca en iyilerin tartışmasını da gözden geçireceğiz. Mac için EML dosyasını dönüştürün Bu, sorununuzu tamamen çözebilir. O halde vakit kaybetmeden tartışmaya başlayalım…

Kullanıcı isteği – Merhaba, Mac’imde Gmail e-posta hesabımdan hemen erişmem gereken çok sayıda EML dosyası var. Çözüm hakkında hiçbir fikrim yok, bu yüzden sorunumu hepinizle paylaşmak için buradayım. Lütfen bana Mac bilgisayarda Gmail’de bir EML dosyasını nasıl açacağımı söyle? Cevap bekliyorum senden.

Bu blogda yukarıda sorulan sorunun aynısı var mı? Cevabınız evet ise artık düşünmeyin çünkü doğru yerdesiniz. Burada kök sorununuzu çözmek için en iyi anahtarı alacaksınız. Öyleyse, blog içeriğine göz atmaya devam edin…

Mac EML’den Gmail’e dönüştürme – farklı bir yaklaşım

Bu Mac EML to Gmail Converter yazılımını her zaman öneren birçok uzman vardır. Neden biliyor musun? Çünkü kullanıcıların EML e-postalarını Gmail’e sorunsuz bir şekilde yapabilmeleri için özel olarak tasarlanmıştır. EML File to Gmail Conversion Tool for Mac, tüm teknik ve teknik olmayan kullanıcılar için tanıtılan harika bir programdır.

Bu yazılım, daha iyi dönüştürme işlemi için çeşitli özellikleri ve işlevleri destekler. En iyilerinden biri, operatörlerin tek bir işlem turunda toplu EML klasörlerini bir Gmail hesabına kolayca aktarabilecekleri bir toplu işlem işlevidir. Ayrıca, Gmail’e dönüştürmek için istediğiniz EML klasörlerini seçme özgürlüğüne sahip olduğunuz klasör seçme dönüştürme özelliğini de seçebilirsiniz. cc, bcc, konu, e-posta yazı tipi, boyut, stil gibi tüm e-posta özelliklerini koruyan güvenli bir çözümdür. Bu çözümle, tüm e-posta ekleriyle birlikte EML e-postalarını doğrudan Gmail hesabınıza zahmetsizce aktarabilirsiniz. Çözüm, Gmail e-posta hesabınız için oturum açma kimliğinizi ve şifrenizi gerektirir. Endişelenmeyin, herkesin dönüşüm için kolayca erişebilmesi için basit, kullanıcı dostu bir arayüz sağlar.

EML to Gmail Converter Tool, tüm Windows ve Mac OS platformlarında erişebileceğiniz anlamına gelen Windows veya Mac uyumlu bir programdır. EML verilerini Gmail’e dönüştürmek için gelişmiş günlük kaydetme olanağına sahip olun.

Birkaç tıklamayla Mac’te Gmail’de bir EML dosyasını nasıl açabilirim?

Bu bölümde, nasıl yapılacağının tüm adımlarından geçiyoruz. Mac’te Gmail’de e-postayı EML dosyasına dönüştürün. Ancak önce cihazınıza Mac EML to Gmail Converter’ı indirip yapılandırmanız gerekir. Uygulamayı aldıktan sonra, düzgün bir şekilde açın ve aşağıda açıkladığımız sonraki adımları izleyin:

  1. Programı başlatın ve EML dosyalarını/klasörlerini kullanarak içe aktarın Dosya Ekle Veya Klasör ekle düğmeler.

2. Aynı sayfada, ilk adımda girdiğiniz tüm dosya veya klasörler listelenir. Dosyaları listeledikten sonra üzerine tıklamaya devam edin. sonraki.

Yazılım, listelenen EML dosyalarını gösterir

Not: almak Ve hepsini kaldır Eklenen dosyalardan herhangi birini silmeniz gerekirse, seçenek de mevcuttur.

Çıkarılan klasörleri ekleyin

3. Sonraki sayfada tam EML klasör yapısı ayrı onay kutuları ile girdiğiniz. Klasörleri seçin Gerektiğinde tekrar İleri’ye tıklayın.

Dönüştürülecek EML dosyalarını seçin

4. Şimdi, Gmail’i seçin çıktı seçeneklerini kaydetme listesinden seçenek ve Doğru oturum açma kimliğini ve parolayı ekleyin Sağdaki Gmail hesabından.

Çıktı seçeneklerini seçin

Bulut hesabı oturum açma kimlik bilgilerinizi girin

5. Sonunda İhracat Resimde gösterildiği gibi EML veritabanını Gmail’e dönüştürme işlemini başlatan düğme.

Dışa Aktar'ı tıklayın

6. Dönüştürme tamamlandığında, yazılım kaydedebileceğiniz bir not defteri açacaktır. TXT Dosya formatı. bu bir Giriş raporu Mac’te EML’yi Gmail’e dönüştürme sürecinden.

Dönüşüm yapıldı

Blogu sonlandır

Blog gönderisinin tamamında, Mac’te Gmail’de e-postanın EML dosyasına nasıl dönüştürüleceğine ilişkin koruma tekniğini sağladık. Şimdi bu çözümü test etmenin tam zamanı, bu nedenle ücretsiz deneme sürümünü indirin ve ilk 25 EML e-postasını Gmail hesabınıza aktarın. Ücretsiz deneme sürümü, tüm kullanıcıların aracı ücretsiz olarak test etmesi içindir. Deneme sürümünü kullandıktan sonra bir lisans anahtarı toplamaya devam edin.

Bagikan:

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan.