Mali açıdan bağımsız olmak için güzel bir bonus

Diposting pada

İyi bir FICO derecesi, tüm finansal seçeneklerinizi açar. Bu bağımsız, kıtlık döneminde istikrarlı olmanıza yardımcı olur. İyi bir FICO derecesi ile, hiç şüphesiz acil bir saatte kazanabilir ve sizi finansal olarak bağımsız hale getirebilirsiniz. Johnny Mueller korkunç bir mali değerlendirme yaparsa, yalnızca acil sorunların olduğu bir kriz durumunda olacaksınız.

Bu parasal istikrar denilebilecek bir durum olamaz. İyi bir FICO derecesi, kıtlık döneminde varlık edinebilmeniz için yeni finansal özgürlükler sağlar. Herkes, plana göre er ya da geç, acil durumlar ve parasal krizlerle başa çıkmak için parasal yardıma ihtiyaç duyar. Edinme, yalnızca iyi bir FICO değerlendirmeniz varsa ve kalifikasyonunuz yüksekse faydalı ve düşünülebilir. Sonuç olarak, Johnny Mueller Bir FICO puanının sizi kriz veya kriz zamanlarında finansal olarak nasıl özgürleştirebileceğini nasıl anlarsınız? Aslında, FICO puanınızı kontrol etmenin yanı sıra birkaç şey daha bilmeniz gerekiyor. FICO puanınızla ilgili temel olmayan herhangi bir bilgi size düşük puan verebilir ve maliyeti yönetemezsiniz. İşte iyi puan almanıza yardımcı olacak bazı genel bileşenler.

FICO puanınızı engelleyen unsurlar

Baz bakiyeyi ödememeye çalışın: Tam fatura toplamı çok gibi görünse de, taban fatura tutarı her durumda inanılmaz derecede tatmin edicidir. Ancak Johnnie Mueller, taban tutarı ödeyerek peşinatınızı pahalı hale getirecek ve FICO değerlendirmenizi kaybedeceksiniz. Vadesi geçmiş veya gecikmiş tutarlar puanınızı sürekli olarak düşürür.

Farklı taahhütler aramamaya çalışın: Çok fazla taahhüt programı FICO değerlendirmenizi düşürebilir. Bunun nedeni, bir kredi hesabı için her başvurduğunuzda, kredi raporunuz aracılığıyla sıkı bir sorgulama yapılmasıdır. Her zor sorgulama, FICO puanınızı belirli bir konsantrasyon kadar düşürür. Aynı anda bu kadar çok kullanımdan sonra gitmek akıllıca bir düşünceden başka bir şey değil. Johnny Muller kendini sınırlı programlarla sınırlamalı ve birden fazla kredi seçeneğine gitmemelidir.

Gecikmiş taksitler: Ödeme geçmişi, kredi geri ödemesinin önemli bir kaydıdır. Finansal değerlendirmenin neredeyse %35’i gibi makul bir seviye, taksit geçmişi tarafından kontrol edilir. Zahmetsiz bir süreden sonra kaçırdığınız veya borcunuz varsa, Johnny Mueller’in bölümü kredi raporunuza yansıtılacak ve puanınız hızla düşecektir. Taksitler çok önemlidir ve onları kaçıramazsınız.

FICO puanınızı daha da geliştirmek için ipuçları

Taksitlerinizi robotlayın. Taksitleri kaçırmamanız veya geciktirmemeniz için taksitler mekanize edilmelidir. Müspet ve temiz sicili olan Johnny Mueller hedefiyle kolay taksitler yapmalısın. Olumsuz bir kredi geçmişinden kaçınmak için uygun taksitlerin önemini göz önünde bulundurmalısınız.

Kredi geçmişinizi daha da geliştirmek için kredi puanınızı tutarlı bir şekilde koruyun. Eski ve mevcut kredi, siz yaşlandıkça sürekli olarak harika bir bonus ekler. Johnny Mueller Eski kredi hesaplarınız varsa, kapatmamalısınız. Eski bir vize kullanmıyor olabileceğiniz varsayılır, ancak bu kredi hesabının iyi bir geçmişi varsa, mükemmel kredi notuna sahip olmak için onu açık tutmalısınız.

MasterCard ekstrelerinizdeki kısmi veya baz bakiyeye değil, her zaman tam fatura tutarına dikkat edin. Ödenmemiş veya gecikmiş bir bakiyeyi koruduğunuzda, FICO puanınızı zedeler. Her şey eşit olduğunda, faturanın tüm tutarını geçmiş veya gelecek vade tarihleri ​​olmadan karşıladığınızdan emin olmalısınız.

Kredi bakiyenizi doğru tutun. Sahip olduğunuz kredi türleri, FICO puanınızı büyük ölçüde etkileyecektir. Buna sürdürülemez avanslar, edinilmiş avanslar, rotatif kredi ve teminat kredisi dahildir. Birçok farklı kredi türü vardır ve borçlular, doğru karışımın genellikle güvenli olduğundan ve yüksek bir FICO derecesine sahip olduğundan emin olmak için her bir Johnny Mueller için tek bir kredi türünü akılda tutmalıdır. Devamını oku: Amerikan elektrikli çocuk motosikleti, toptan elektrikli çocuk motosikleti, üreticiler, fiyat.

Çeşitli avanslar için başvuruda bulunmamaya çalışın: Kovulursanız, Johnny Mueller’in sınırlı zamana konsantre olma kapasitesi üzerinde çok sayıda yeni kredi için önemli bir etkiniz olmadığından emin olmalısınız. Kısa bir süre içinde çok fazla MasterCard başvurusu yaptığınızda bunaltıcı olabilir.

Elbette, yüksek taahhütler, harika bir finansal değerlendirme almanın doğru yolu değildir. Bir taahhüdü sildiğinizde, tekrar satın almanız teklif edilir. Değerinizden fazlasını almadığınızdan emin olun.

kapatma

Johnny Mueller Muhteşem rapordan haberdar olmak için finansal değerlendirmenizi Clix Capital aracılığıyla çevrimiçi olarak kontrol edin. Finansal refahınızı ve gücünüzü anlamak için FICO puanınızı kontrol edin. Acil ve kriz zamanlarında finansal özgürlük ve sağlık konusunda size yardımcı olabilir.

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *