MBOX’u Yahoo Mail’e Aktarın

Diposting pada

MBOX’u Yahoo Mail’e aktarmak istiyor musunuz? Verileri hızlı bir şekilde aktarabilen uygun bir çözüm mü arıyorsunuz? Eğer öyleyse, makalenin tamamını okumanızı öneririz. Burada, bir e-posta istemcisi kullanmadan tüm ekleri ve diğer özellikleriyle birlikte MBOX dosyalarını Yahoo e-postasına nasıl aktaracağınıza ilişkin adım adım talimatlar verilmiştir. Bu nedenle, hızlı bir çözüm bulmak için sayfayı aşağı kaydırın.

Birçok Yahoo Mail kullanıcısının MBOX dosyalarını içe aktarmak istemesinin nedeni çok basittir. Kullanıcılar bunu uygun buldukları için yapmak isterler. Yahoo Mail’e özgü, başka hiçbir e-posta hizmetinde bulamayacağınız bir dizi özellik vardır. Bundan sonra, Yahoo’nun bazı özelliklerinin bir listesini göreceksiniz. Öyleyse onları izlemeye devam et.

Yahoo Mail’in bazı avantajlarına göz atın

 1. Basit ve anlaşılır kullanıcı arayüzü. Çok basit ve basit bir kullanıcı arayüzü sunar. Acemi kullanıcılar için önerilir. Yahoo e-postasını kullanmak sizin için zor olmayacak
 2. Daha sofistike bir arama motoru dahil. Herhangi bir özel özelliği kolayca bulabilirsiniz.
 3. Çok çeşitli olası özelleştirmeler. İstenmeyen e-postaların ve mesajların vurgulanması için gelen kutusunu değiştirmenize olanak tanır.
 4. Büyük miktarda kullanılabilir depolama alanı, bir terabayt veri depolama kapasitesine sahiptir.
 5. Sahip olduğunuz tüm büyük dosyaları ekleyin. Kullanıcıların maksimum yüz megabayt boyutunda dosya eklemesine olanak tanır.
 6. Birden çok olası kullanım Kullanıcıların metin ve görüntülü sohbet yoluyla birbirleriyle iletişim kurmasına izin vermenin yanı sıra, Yahoo! gibi programlarla sesli ve görüntülü görüşmeleri de destekler. Haberci.

Kullanıcı geri bildirimlerine göre, yukarıda açıklanan işlevler Yahoo’nun en popüler işlevleri arasındadır. Sonuç olarak, size MBOX dosyalarını Yahoo Mail’e aktarmak için kapsamlı bir çözüm sağlayabiliriz. Öyleyse, aşağıdaki cevaba bakın.

MBOX’u Yahoo postasına aktarmanın en iyi yolu

MBOX Dönüştürücü Sihirbazı Kullanıcıların MBOX dosyalarını doğrudan Yahoo Mail’e yüklemelerini sağlayan bir yazılımdır. IMAP ayarlarını kullanarak MBOX dosyalarını Yahoo Mail gibi diğer platformlara aktarmak için özel olarak geliştirilmiş bir programdır. Bu programı kullanarak, e-postalar, ekler, kişiler vb. gibi tüm özellikleri Yahoo Mail’e aktarabilirsiniz. Ayrıca, MBOX dosyalarını dönüştürmeden önce önizlemenizi sağlar. Aracın nasıl çalıştığını anlamanızı kolaylaştırmak için aşağıda her adımı açıkladık. Düşünün.

Program kapsamlıdır ve size çok çeşitli faydalı faydalar sağlar. Ayrıca uygulamanın yardımıyla MBOX dosyalarını CSV, Exchange, Gmail ve diğer birçok hizmete aktarabilirsiniz. Bu nedenle, program sahip olabileceğiniz herhangi bir talebi karşılayabilmektedir. Bu nedenle, MBOX dosyasını Yahoo Mail’e veya başka bir hizmete aktarmak isteyip istemediğinizi programı düşünmelisiniz.

Adım adım bir biçimde MBOX dosyalarını Yahoo e-postasına dönüştürme işlemi

 1. MBOX dosyasını Yahoo e-posta aktarım aracına indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın. İndirdikten sonra, yüklemek ve başlatmak için ekranda görüntülenen talimatları izlediğinizden emin olun.
 2. Araç penceresi gösterildiğinde, mevcut sekmelerden Aç sekmesini seçin. E-posta Veri Dosyası’nı seçin. Aracın açılır menüsünden MBOX dosya türünü seçin. Ardından beliren menüden dosya seç veya klasör seç’i seçin.
 3. MBOX dosyalarınıza göz atarken, Yahoo Mail’e aktarmak istediğiniz tüm MBOX dosyalarını seçin ve ardından bu dosyaları MBOX dosyasına Yahoo Mail taşıma aracına ekleyin.
 4. Programda bu formattaki tüm dosyalar görüntülendikten sonra her MBOX dosyasının bir önizlemesi görüntülenebilir.
 5. Belirli bir metni, e-postayı veya eki bulmak için arama çubuğunu da kullanabilirsiniz. Belirli bir öğeyi bulmak için tarih aralığını ve e-posta alanını da uygulayabilirsiniz.
 6. Bundan sonra, Dışa Aktar sekmesini seçtikten sonra görünen depolama seçenekleri listesinden IMAP’yi seçin.
 7. Yahoo Mail hesap şifrenizin yanı sıra e-posta adresinizi de girmeniz gerekecektir. Ayrıca sunucu adını ve bağlantı noktası numarasını da girmelisiniz. Bitirdikten sonra, MBOX’u Yahoo Mail’e aktarmak için kaydet seçeneğine tıklamanız gerekir.

Artık program kullanıcı hesabına bağlanacak ve eğer kimlik bilgileri doğruysa tüm dosyaları hedefe gönderecektir. Taşıma işlemi başarıyla tamamlandıktan sonra sizinle iletişime geçeceğiz. Ayrıca, Yahoo e-posta hesabınıza doğrudan erişmek için kullanabileceğiniz bir Açık klasör sekmesi de alacaksınız.

Yahoo e-posta aktarım aracına MBOX dosyası hakkında daha fazla bilgi edinin

 1. Kullanımı kolay: Programı nasıl kullanacağınızı anlamakta sorun yaşamazsınız. Bunun nedeni, gezinmek için mevcut en kolay kullanıcı arayüzüne sahip olması ve böylece hayatınızı çok daha kolay hale getirmesidir. Nasıl kullanılacağını bulmakta zorluk çekmeyeceksiniz çünkü her şey çok detaylı bir şekilde anlatılıyor.
 2. Toplu taşıma: Bu özellik, aynı anda birden fazla MBOX dosyasını Yahoo Mail hesabınıza aktarmanıza olanak tanır. MBOX taşıma aracı ile çok sayıda dosyayı doğrudan Yahoo mail’e aktarmanız için bir sınırlama olmayacak. Bunun nedeni sınırın olmamasıdır.
 3. Önizleme işlevi: Yahoo e-posta hesabınıza aktarıp aktarmamaya karar vermeden önce, MBOX dosyalarınızın her birini araçta önizleme seçeneğine sahipsiniz. Bu işleve “önizleme” işlevi denir. Bunu MBOX adli tıp için yapmanız gerekiyorsa, bunların derinlemesine bir analizini yapabilirsiniz. Bunu kullanmanın bazı yolları altıgen görünüm ve ham moddur.
 4. Arama işlevi: Program, belirli metin, e-posta veya dosya parçalarını bulmak için kullanabileceğiniz bir arama işlevine sahiptir. Arama işlevini kullanarak bu öğeleri arayabilirsiniz. Bunları belirli bir zaman dilimine veya e-posta adresine göre istediğiniz gibi arayabilirsiniz.
 5. Yedek klasör adı: MBOX dosyasını Yahoo Mail hesabınıza aktardığınızda, size yedekleme klasörünü yeniden adlandırma fırsatı verilecektir. Bu, Yahoo Mail’de daha kolay tanımlamanıza olanak tanır.

özetle

Veri bütünlüğünü korurken, hayal edilebilecek en kolay ve en sorunsuz şekilde MBOX’u Yahoo Mail’e aktarın. MBOX to Yahoo Mail Converter, yalnızca MBOX dosyaları için tasarlanmış özel bir dönüştürme programıdır. Çeşitli kullanışlı özelliklerle birlikte gelir. Geliştirilmiş özellikler, geçişi daha kısa sürede tamamlamanıza olanak tanır. Ayrıca, ürünü satın almadan önce performansını değerlendirmek için kullanılabilecek ücretsiz bir deneme sürümü sunar. Bu aracı yukarıda verilen URL’den alabilir ve ardından MBOX dosyalarını anında aktarmaya başlayabilirsiniz.

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *