Seyahat endüstrisi, COVID-19 pandemisinden en çok etkilenen, ancak aynı zamanda en az konuşulan sektör oldu. COVID-19 salgını tüm uluslararası uçuşları durdurdu çünkü başka hiçbir şey uçuş deneyimini bozamaz. Sonuç olarak, insanlar herhangi bir nedenle dünyayı dolaşmayı bıraktılar. Öğrenciler çevrimiçi ders vermeye başladı ve iş toplantıları artık görüntülü görüşme yoluyla yapılıyor. Ancak alternatif seçeneklerin olmaması nedeniyle yolcuların mevcut konumlarında kalmaktan başka seçeneği kalmamaktadır. Ancak bu durumun çok yakında değişeceğine inanıyorum.


Metaverse’in büyümesi, dünyayı gezginlerin kapılarına getiriyor. Sanal etkileşim kavramı, insanların dünya çapında etkileşim kurma ve alışveriş yapma şeklini değiştiriyor. Metaverse’in yaratıcıları, başka hiçbir pandeminin insanların farklı bölgeleri keşfetmeye alışma şeklini bozmamasını ve tüm seyahat deneyimini değiştirmesini sağlamak için çalışıyor. Web3 yazılımı, yükselişte olan başka bir teknolojidir. Bir işletme sahibi, şirketini büyütmek için bu popüler yazılım biçimine yatırım yapmalı ve ardından işe alım yapmalıdır. ABD’de 3 web geliştiricisi

Metaverse’in seyahat endüstrisinde yapabileceği değişiklikler:

Seyahatle ilgili satın alma işlemlerini daha görünür hale getirin

seyahatte İşletmeMetaverse, ziyaretçilere ilham verme ve etkileşim kurma şeklinizi değiştirme potansiyeline sahiptir. Ev sahibi, onlara ne görebileceklerini, yapabileceklerini ve deneyimlediklerini gösteren etkileşimli AR/VR seyahat deneyimleri sağlayabilir. Ev sahibi, konuklara belirli bir konumdan bekleyebilecekleri gerçek, otantik bir tat vermek için gerçek dünya manzarasını yeniden yaratabilir. Konaklama sağlayıcıları, müşterilere daha gelmeden bölge ve hizmetler hakkında iyi bir fikir veren sanal deneyimler sunabilir. Yolcular, isteğe bağlı mobil uygulamaları kullanarak koltukları kontrol edebilir ve rezerve edebilir.

Sanal gerçeklik turu

Çoğu misafir, olanaklardan ve diğer ayrıntılardan emin olmadıkları için en iyi bilinen otel rezervasyonlarını bile iptal eder. Metaverse’in Londra’daki gelişimi sayesinde, ev sağlayıcıları için bu bir daha asla olamaz. Metaverse UK şirketleri, rezervasyon uygulamalarınızı geliştirmenize yardımcı olabilir. Dijital avatarlarınızı kullanarak sanal alan turları yapabilir ve konumunuzu keşfetmelerine ve kendileri için uygun olup olmadığına karar vermelerine izin verebilirsiniz. Seyahat işletmeleri, gezginler için gerçek yaşam deneyimleri sağlamalarına yardımcı olmak için Birleşik Krallık’taki Metaverse geliştirme şirketlerini kullanabilir.

Uçuş rezervasyonu yapan kişi sayısını artırın.

Başka hiçbir teknoloji, dolaşan dünyaya Metaverse gibi şeffaflık getirmedi. Çözünürlük ne kadar yüksek olursa, o kadar fazla yolcuya sahip olurlar. Metaverse geliştirmesini kullanan seyahat acenteleri, oteller, turlar, restoran masaları ve diğer benzer hizmetler için daha şeffaf bir rezervasyon deneyimi sağlayabilir. Bu, sonuçta daha keyifli, bilgilendirici ve değerli bir kullanıcı deneyimine sahip olduklarından ve daha iyi kararlar vermelerine olanak tanıdığından, gezginlerin güvenini artıracaktır.

Sanal dünyada vitrin alışverişi

Gitmeyi planladığınız destinasyonları gitmeden önce hiç araştırdınız mı? Örneğin, ne kadara mal olabilir? Hangi seçeneklere sahipsiniz? Diğer her şey gibi en ünlü yerler nerelerdir? Yani, bu herhangi bir gezi için gerekli bir eşya değil mi? Bir adım daha ileri giderek, İspanya sokaklarında dolaşıp ziyaret etmek istediğiniz hemen hemen tüm alışveriş merkezlerine veya işletmelere bakabilseydiniz ne olurdu? İnanılmaz değil mi? Metaverse Development, yürüyüş turlarına çıkmanıza, müzeleri ziyaret etmenize ve onları şahsen ziyaret etmeden önce onları ziyaret etmenize olanak tanıyan sürükleyici bir sanal vitrin alışveriş deneyimi yaratabilir. AR/VR cihazları bu deneyimlerin kalitesini iyileştirebilir.

Rezidansın sanal turu

İnternetteki yorumlara ve puanlara göre seçtiğiniz otel odasının yalan olmasından bu yana hiç nerede kalacağınız konusunda yanıltıldınız mı? Bu çoğumuzun deneyimlediği bir şey. Günümüzde insanlar, nihai bir karar vermeden önce ihtiyaçlarına uygun olup olmadığını, nasıl göründüğünü ve nereye gideceğini görmek için bir odanın sanal turunu yapmayı tercih ediyor. 360 derecelik görüş sınırındayken, Metverse geliştirmesi günü kurtarabilir. Metaverse geliştirme ile gemi yolculukları, moteller ve diğer konaklama tarzları için sanal konaklama sanal yürüyüş turları mümkündür. Kullanıcılar, tatillerini eskisinden daha keyifli hale getirmek için olanaklara, yerleşim planlarına ve diğer özelliklere bakabilir.

Seyahat için kova listesi

Disney World, Eyfel Kulesi veya Universal Studios olsun, dünyayı keşfetmek ve hepsini deneyimlemek isteyebilirsiniz. Hepimiz kova listemizdeki her şeyi ziyaret edemeyeceğimizi biliyoruz, değil mi? Ya evde kalarak yapılacaklar listenizdeki her şeyi silebilseydiniz? Meta veri deposu geliştirmenin yapabileceği şey budur. Metaverse geliştirme ve sanal gerçeklik/AR/VR başlıkları gerçek bir deneyim sunarak Eyfel Kulesi’nin sanal gece görüntüsünün ve ertesi gün Hagrid’in büyülü yaratığının sanal yolculuğunun keyfini çıkarmanıza olanak tanır.

hava Yolları

Boeing ve Airbus, bunu bir adım öteye taşıyarak, uçak inşa etmek için Metaverse’e girmeyi düşünüyor ve buna önemli miktarda pay koyuyor. Bu sadece bir konuşma olsa bile, yine de benzersiz bir şey görebiliriz. Ek olarak, bazı havayolları yolcularına Metaverse deneyimini sunmayı düşünüyor. Koltukları, diz mesafesini, kabin bagaj kapasitesini ve havayollarının bile açıklayamadığı diğer birçok özelliği küçük bir bilgi ile kontrol edebilirler. Kullanıcıların seyahat deneyimini iyileştirme potansiyeline sahiptir.

Havaalanları ve tren istasyonları

Hiç Londra’daki King’s Cross metro istasyonuna gittiniz mi? Çok sayıda arazi, yetenekli navigasyonla bile beni genellikle gerginleştirir. King’s Cross istasyonu, çok sayıda tren grubu ve istasyonu olan tek istasyon değil mi? Dil ve görüntüler sınırlarına ulaştığında, Metaverse tabanlı bir sanal deneyim, turistlerin bir istasyonu gerçekten ziyaret etmeden önce sanal olarak ziyaret etmelerine yardımcı olabilir.

Sonuç

Bildiğiniz gibi, metaverse’nin büyümesi, kişinin yalnızca en çılgın rüyalarında hayal edebileceği değişiklikleri getirebilir. Gelecekteki değişiklikleri kaçırmadığınızdan emin olmak için işe almanız gerekir. En İyi Metaverse Geliştirme Şirketleri Dünya çapında daha fazla turist çekmenize kim yardımcı olabilir?

Bagikan:

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan.