Fabrikanızın verimliliğini artırmak mı istiyorsunuz yoksa belki yeni başlıyorsunuz ve maliyetleri düşürmeniz mi gerekiyor? MS Prime Yuvarlak Boru’ya bakıyor ve bunun ne için kullanıldığını ve üretim şirketinize nasıl fayda sağlayabileceğini merak ediyorsanız, doğru yere geldiniz! Bu kılavuzda MS Prime Yuvarlak Boru hakkında bilmeniz gereken her şeyi ve tüm özelliklerini açıklayacağız.

MS Boru olarak da bilinen MS Prime Yuvarlak Boru, kullanımı kolay ve korozyona karşı oldukça dayanıklı, ekonomik ve dayanıklı bir borudur. Hayalinizdeki havuzu inşa etmek veya yeni bir su ısıtıcısı kurmak gibi ev projeleri için harikadır, ancak aynı zamanda, MS Pipe gibi kaliteli boruların kanunen gerekli olduğu kimyasal işleme tesisleri ve kanalizasyon tesisleri gibi daha ticari projelerde de sıklıkla kullanılır. Bu harika ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

MS Prime nedir?

MS Prime, inşaat sektöründe yaygın olarak kullanılan bir boru türüdür. Bir tür kompozit ahşap olan MDF adı verilen bir malzemeden yapılmıştır. MDF daha sonra reçine ile kaplanır ve güçlü ve dayanıklı bir tüp oluşturmak için yüksek basınç ve ısı altında pişirilir. MS Prime boruları farklı boyutlarda mevcuttur ve farklı uygulamalar için kullanılabilir. Sıhhi tesisat sistemlerinin, su tedarik hatlarının veya endüstriyel ısıtma sistemlerinin bir parçası olarak kurulabilirler. Bu boruları standart PVC ve CPVC borulardan daha çok yönlü yapan özel özellikler de vardır. Bu özelliklerden biri UV direncidir, bu da onları duş kabinleri ve karter pompaları gibi iç mekan sıhhi tesisat projeleri kadar dış mekan kullanımı için uygun hale getirir.

MS Prime markası 2005’ten beri piyasada ve gücü ve dayanıklılığı nedeniyle günümüzde kullanılan en popüler boru türlerinden biridir. Mülkünüzde yeni bir tesisata ihtiyacınız varsa veya eski boruları yeni borularla değiştirmek istiyorsanız, P&L Tesisat ve Kazı ekibimizle iletişime geçin!

MSPrime tedarikçisi kimdir?

MSPrime, konut dışı inşaat endüstrisine önceden tasarlanmış metal binalar, bileşenler ve hizmetler tedarikçisidir. Şirketin merkezi Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri’ndedir ve Avrupa, Asya, Afrika ve Amerika’da ofisleri bulunmaktadır. MSPrime, tasarım, mühendislik, inşaat, kurulum ve proje yönetimi dahil olmak üzere geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunar. Şirket, müşterilerine en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmaya kendini adamış deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekibe sahiptir.

MSPrime tarafından sunulan ürün ve hizmetler nelerdir? (dokuz cümle): MSPrime, tasarım, mühendislik, inşaat, kurulum ve proje yönetimi dahil olmak üzere geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunar. Buna ek olarak, MSPrime, 350.000 metrekareden fazla alana sahip kendi deposunu işletmektedir. Bu, envanter seviyeleri üzerinde daha iyi kontrol ve siparişlerin verimli bir şekilde teslim edilmesini sağlar.

MSPrime, metal çerçeveli binalar da dahil olmak üzere 30’dan fazla farklı bina tipi üretmektedir. Duvar panelleri ve prefabrik duvar paneli sistemleri.

Bir ton MS Prime ne kadara mal olur?

Bir ton MSPrime’ın maliyeti yaklaşık 500 dolar. Bu fiyata hammadde, nakliye ve elleçleme maliyeti dahildir. Şirketin minimum beş tonluk bir siparişi var, bu nedenle beş tonluk bir siparişin toplam maliyeti 2.500$ olacaktır. Daha büyük siparişler için indirimler sunar. On tonluk bir siparişin maliyeti ton başına 4.000$ veya 400$’dır. Özel bir fiyatı hesaplamak için kullanılan çok sayıda değişken nedeniyle, bireysel fiyatlandırma mümkün değildir.

MS Prime’ın artıları ve eksileri

MS Prime, inşaat projelerinde sıklıkla kullanılan bir boru türüdür. Dayanıklılığı ve gücü ile bilinir, bu da onu birçok inşaatçı için popüler bir seçim haline getirir. Bununla birlikte, çalışmak zor olabilir ve genellikle uygun kurulum için özel araçlar ve eğitim gerektirir. Ek olarak, MS Prime genellikle diğer MS tüp türleri ve boyutlarına göre daha pahalıdır. Projeniz için hangi borunun kullanılacağına karar vermeden önce bu artıları ve eksileri dikkate almak önemlidir.

MS Prime uygulamaları

Birçok farklı uygulamada kullanılabilen çok yönlü bir borudur. Yaygın bir kullanım, binalar veya diğer yapılar için bir temeldir. Ayrıca yürüyüş yolları, koridorlar veya otoparklar oluşturmak için de kullanılabilir. Ayrıca çitler, çatılar ve dış cephe kaplamaları oluşturmak için kullanılabilir.

MS Prime, 1⁄2″ ila 24″ arasında çeşitli çaplarda mevcuttur. 5/8 “ila 1” arası duvar kalınlığı ile. Borunun çapı ne kadar kalınsa, o kadar pahalıdır. Hammadde miktarı nedeniyle gerekli olacaktır. Aynı şekilde, borunun çapı ne kadar ince olursa, daha az hammadde gerektirdiğinden o kadar ucuz olur.

Bagikan:

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan.